Otevřená výzva poslancům a vládě ČR ze strany veřejnosti

Tento článek je 1. díl série Občané píší poslancům a vládě. Dosud vyšlo dílů 1
  • Otevřená výzva poslancům a vládě ČR ze strany veřejnosti

 

Vážení poslanci, vážení ministři, vládo ČR,

veřejnost je znechucena kroky vlády a manipulací národa…

Odmítáme lži o smrtelném Covid, na který je zemřelých a hospitalizovaných méně než na běžnou chřipku. Už i WHO vyhlásila, že Covid je chřipka a není pandemie!!

Odmítáme falešně zmanipulované statistiky, které si upravuje vláda podle toho, jak zamýšlí občany zavřít a testovat.

Odmítáme nosní testy, které poškozují sliznici a navíc jsou neprůkazné a mají falešné výsledky – viz rozhodnutí německého soudu o absolutní neprůkaznosti těchto testů.

Odmítáme politiku p.Blatného naočkovat obyvatele velmi škodlivými vakcínami Astra Zeneca a Pfizer, které mají prokazatelně obří vedlejší účinky, 64 000 lidí v USA způsobily ochrnutí, záněty míchy, neplodnost…, a pan Blatný ani nechce dát občanům možnost vybrat si ruskou bezpečnou vakcínu – NEHORÁZNOST.

Víme, že globální elity vypustily upravený Covid 19 a na jaře 2021 chtějí vypustit Covid 21, který má mít 30% úmrtnost a podle Gatese má sloužit spolu s jedovatými vakcínami k redukci obyvatel planety o 90% – ZLOČIN.

Odmítáme diktaturu EU a madam Merkel a nasunování nelegálních ekonomických migrantů a muslimů do ČR – důkazy z Havířova, Ústí nad Labem a Ostravy, každý týden nové autobusy objeveny na Břeclavsku. Co dělá odpovědný p.Hamáček??? NIC!!

Odmítáme plánovanou islamizaci Evropy a nahrazení evropských, zvláště českých a slovenských obyvatel cizím etnikem, jak se píše v agendě 21 a agendě 30, a česká vláda toto schválila!! Toto je VLASTIZRADA!!

Požadujeme OKAMŽITÉ vyplacení válečných reparací od Německa, které bylo agresorem a podle mezinárodního práva je povinno nám reparace vyplatit! Tím, že vláda a p.Babiš o reparace nežádá, je porušeno mezinárodní právo!! Rovněž toto je vlastizrada.

Požadujeme okamžité ukončení nouzového stavu, ke kterému není důvod, neboť 90% lidí vyleží nemoc Covid doma za 10 dní s aspirinem, anebo nemá žádné příznaky! Pozitivní lidi bez příznaků označujete jako nemocné a to je lež! Těmito represemi opět vláda podle diktátu Merkel a Bruselu pokračuje v ničení veškerého českého podnikání a českých OSVČ a svobody občanů…

Požadujeme okamžité ukončení diktátu Bruselu v oblasti zemědělství, výroby masa, pěstování rostlin a bylin, v oblasti potravinářství a výroby léků a ve všech oblastech průmyslu!

Všichni víme, že tvůrci plánů na vznik EU jsou nacističtí pohlaváři a podle nacistických plánů nyní pokračuje genocida Slovanů a Evropy, ale dnes jinými zbraněmi než ve druhé světové válce!

Požadujeme okamžitý návrat k normálnímu životu a otevření všech obchodů a služeb bez stupidních vládních nařízení, jako jsou škodlivé roušky nebo imbecilní rozestupy a 1 košík na osobu! Je to ponižující a směšné, a neúčinné!!

Požadujeme okamžitý výstup z fašistické EU a postavení se na stranu Maďarska, Polska, Slovinska a Portugalska a dalších zemí, které jsou znechuceny diktátem EU a ničením samostatnosti států a národů!

Požadujeme vystoupení ze zločineckého seskupení NATO, které má vojenské základny po celé Evropě a podle jejich plánů má Evropa být bojištěm ve válce při napadení Ruska západními armádami, vojsky NATO a EU.

Odmítáme projekt Bruselu na společnou evropskou armádu!! Proti komu chce zrůdný Brusel stále bojovat?? Kdo ho ohrožuje?? Paní Leynová se nechala slyšet, že Rusko je agresor a musí být zničeno!! Tuto zrůdnost podporuje česká vláda?? Rusko nikdy neohrožovalo ani Evropu ani německé obyvatele, opak je pravdou!! Proti migrantům nás vojska NATO nechrání a pouze jde o to, aby mohlo být napadeno Rusko a zničeny slovanské národy. Přitom Rusko nemá ani třetinu vojenských základen po světě než má NATO!!

Odmítáme neustálé dehonestování Ruska českou vládou, zejména Petříčkem a Hamáčkem, odmítáme lži o ruských špionech, dodnes BIS nepředložila jediné jméno ruského špiona a nedodala jediný důkaz o ruské špionáži v ČR!! Toto je nechutné a neprofesionální. Celý svět se směje trapným útokům na Rusko v kauze Navalnyj a kauze ruského agenta s kufříkem v ČR, jste k smíchu celému světu! Za ty lži by měl být ten, kdo je šíří, potrestaný. Zajímavé je, že američtí vojáci, ti vám nevadí a ještě je sem zvete. OSTUDA.

Požadujeme prošetření, kam bylo zašantročeno 69,5 tuny zlata, český národní poklad, na který se skládali čeští lidé od r.1918 a který za podivných okolností byl prodán Tošovským do Německa. Dodnes nikdo neví, kde je zlato ani kde jsou „utržené peníze“, je to opět vlastizrada a zločin!

Požadujeme, aby zaměstnanci státního aparátu, kteří od začátku smyšlené pandemie buď nepracovali vůbec, anebo byli doma za plný plat nebo dodnes pracují omezený počet dní a hodin (radnice, kraje, OSSZ, FÚ) a politici, se také podíleli svými platy na krizi! Není možné, aby 700 000 pracovníků ve státním aparátu, které živí soukromá sféra, která je nyní ničena, měli své platy ve 100% výši, to je nehoráznost a výsměch všem pracujícím v soukromé sféře, zaměstnancům a OSVČ! Ostuda je, že tato sféra v létě dokonce dostala vysoké odměny – viz finanční úřady, úřady práce, za práci v krizi – já se ptám ZA CO, když byli doma??

Rovněž neustálé vyvyšování lidí ve zdravotnictví v tzv. první linii je směšné, nemocnice nejsou přeplněné, viz rozhovory s řediteli velkých českých nemocnic, a zdravotníci jen konají svoji práci a na rozdíl od ostatních mají stálé místo a stálý slušný plat, ale to vám asi vyhovuje, neboť potřebujete rozdělit společnost.

Za komunitu občanů
LT

 


 

 

Autor příspěvku: ans

4.7 15 hlasů
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Roman Schuldes
Roman Schuldes
7. 12. 2020 22:41

Pravda je to jen blud na lidi a nejhorší je že tomu hodně lidí věří probudte se když bude vakcína a bude covid tak první si jí dají sami a pak jí budou draze prodávat a né naopak oni nic a všem zadarmo to trkne i vola

milanmid
milanmid
Odpovědět  Roman Schuldes
8. 12. 2020 10:55

Nevěřím tomu pokud to není vyzkoušené tak to nebudou ti nahoře riskovat !!Proto to chtějí vyzkoušet na důchodcích ne ???

Petra Chalupová
Petra Chalupová
3. 12. 2020 17:19

Chtělo by to formát petice, aby bylo jasné, že je to názor lidu.

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
2. 12. 2020 10:02

Kovidní neřád je zástupní mocenská ideologie fungující jako koště na vymetení svobodného myšlení a kvalitních lidských vztahů. Úkolování našich vládních institucí lidstvu a nám cizími entitami zakořeněných v OSN-WHO a v MMF a WEF v těsné spolupráci s entitami tzv.EU je zřejmé. Orientace našich vlád na duševně nemocný světovládní „Západ“ je také viditelně nemocná. „Péče“ nemocných institucí/entit „Západu“ o naše zdraví přes jimi úkolované naše vládní entity vede k tomu, že za chvíli Západní Kovidní Neřád nakazí vše, kulturním a společenským životem počínaje a hospodářstvím konče. Kovidní péče je vrcholem „hodnot Západu“. Dobrá zpráva při vší této politicko-mocenské bídě je, že Kovidní Marasmus/Péče je současně proces vedoucí k odstranění světovládních koncepcí nemocného Západu. Jimi ohlašovaný Kovidní Reset je úmrtní oznámení o konci Světa Kapitálu.

Josef
Josef
2. 12. 2020 6:28

to že z nás dělají pokusné králiky všichni dobře víme ale ať to vyzkouší vláda veřejně na sobě i z celéma rodinama

Kora
Kora
2. 12. 2020 2:40

Myslím, že je třeba poslat žalobu na vládu a jednotlivé ministry ! Psala jsem včera Mudr Blatnému ohledně zavřených seniorů v domovech důchodců a neustále testovaných, kdy s tím skončí. Odpověděla sekretářka, že prý měly být použity antigenní testy ne ty špejle a vše končí 4.12. Ověřím si, jakými testy je mučili, mám video, že PCR.