Organizátoři demonstrací proti Babišovi: Zloděj křičí chyťte zloděje!

  1. Protestů proti Andreje Babiše se zúčastňuje stále více lidí. Podle organizátorů bylo na Letné až 250 tisíc lidí. To již nelze ignorovat. A nemůžeme říci, že toto vše je organizováno vnějšími silami. Bylo by to příliš snadné. Lidé skutečně požadují odstoupení Andreje Babiše kvůli korupci nebo se jedná o tvrdý politicky boj?

Demonstrace samozřejmě jsou organizovány a placeny i ze zahraničí. Svědčí o tom naprosto profesionální organizace, kterou je možné zrealizovat jen s obrovským placeným personální zajištěním. Dále PR management akcí, detailně zorganizovaný a zaplacený svoz lidí z celé ČR, zajištění autobusů, speciálně vypravených vagónů, perfektní zajištění drahé přenosové techniky, včetně technického zázemí a obsluhy, organizátorská služba  atd. atd. Tyto demonstrace nejsou spontánní ani omylem. Mimochodem, na minulé demonstraci na Václaváku vystoupil host za Slušné Slovensko a zcela oficiálně sdělil, že on a jeho „slušní lidé“  jsou těmi „Sorosovými dětmi“, kteří de facto podporují pád vlády v ČR. Podívejte se na takzvaný rozpočet Milionu chvilek a porovnejte skutečné náklady dlouhodobé a pravidelné organizace demonstrací  a uvidíte ty mnohamilionové rozdíly. Takže informace o tom, že demonstrace si „platí“ sami demonstranti svými příspěvky, je výsměchem.

Jedná se o tvrdý politický boj, který je jednoznačně veden ze zahraničí, protože politické proudy a strany, které se na demonstracích podílí, jsou známé tím, že nikdy nehájily národní zájmy naší země a našeho lidu, ale přesně naopak. Mimochodem A. Babiše stvořili právě ti, kteří stojí za organizováním demonstrací a kteří u nás nastavili po roce 1989 systém korupce a výprodeje státního majetku za babku do zahraničních rukou. Ale nyní se ho chtějí zbavit. On totiž využil neprůhledných možností a má majetek ve svých rukou, ovšem z hlediska organizátorů demonstrací je potřeba, aby ty ruce byly německé. Boj prot i Babišovi je pouze záminkou a lze ho popsat slovy: Zloděj křičí: chyťte zloděje! Dokladuje to aktivní přítomnost všech „profláklých“ politiků, kteří vždy byli personálně a finančně propojeni se Sorosovými neziskovkami, se Sudetoněmeckým landsmanšaftem a se snahami o zrušení Dekretů prezidenta Československé republiky E. Beneše.

 

  1. Jak reaguje premiér, a jak by měl reagovat premiér?

Premiér zatím reaguje velmi dobře a měl by svůj postoj zachovat i nadále – prostě v žádném případě neodstoupit! Byl legálně zvolen! Je nutné udržet křeslo LEGÁLNĚ zvoleného premiéra, stejně jako bylo nutné pro naši vlast udržet křeslo pro ČESKÉHO  prezidenta, který hájí české národní zájmy.

Počty demonstrantů jsou zanedbatelné proti počtu lidí, kteří Babiše volili třeba i v eurovolbách. A tento počet ještě pokulhává za počtem Babišových voličů v posledních parlamentních volbách. Demonstrující “demokraté” se snaží zvrátit výsledky demokratických voleb a nastolit „jakousi“ vládu.

Rozhodně podporuji Babišův názor: „Ať vytvoří politickou stranu, jasně definují program a pokusí se s ANO a dalšími stranami utkat v demokratických volbách, ať už řádných nebo předčasných. Obcházení demokracie politickými kravály k ničemu pozitivnímu nemůže vést.“

 

  1. Premiér nechce odejít. A jestli vyjde milion? Babiš také musí přetrvávat?

Organizátoři využívají k demonstracím tu část obyvatelstva, kterou skutečně Babiš zlikvidoval. Ať už prostřednictvím EET nebo přímo fyzickou likvidací firem, které prosperovaly, ale pro něj byly konkurencí.

Na demonstracích je ale jasně zřetelné, že se jedná o profesionálně zpracovaný dav, který má ve finále požadovat státní převrat. Organizátoři mají podporu ČT, ČRo. To, co se dělo na Václaváku, na Letné a má se dít i v listopadu přesně popsal nositel Nobelovy ceny Eliase Canetti ve svém díle  “Masa a moc” – o davové psychologii. Demonstranti vlastně vůbec nechápou, součástí jaké hry se stali.

Milion chvilek nemá zájem o předčasné volby, má zájem jen o státní převrat, nainstalování vlastní vlády vstřícné k německým požadavkům a předání zbytku ČR do německých rukou.

V této souvislosti se jeví jako velmi podivné, že současný ministr vnitra Babišovy vlády J. Hamáček pustil na střechu svého ministerstva profesionální fotografy, aby byl umocněn počet demonstrantů. On sám dokonce radostně sdělil, že jich bylo 250 tisíc.

Ovšem objevují se i jiné úvahy o počtu účastníků. Jedním z důkazů daleko nižšího počtu je rozmístění zvukařských věží. První s mixem a s projekcí za zády se staví okolo 30 – 50 metrů před podiem, což by na šířku Letenské pláně mohlo odpovídat 10ti až 20ti tisícům lidí. A na ten samý úsek se staví další tzv. zpožďovací věže, aby nevznikla časová prodleva zvuku produkce z podia mezi dalšími posluchači. Jde o to, aby lidé slyšeli ten samý zvuk, jako kdyby byli před podiem. Ty věže byly  4 –  a z toho logicky plyne, že dav čítal maximálně 120 tisíc lidí.

 

  1. Ve všech masových protestech v Evropě vždy hledají ruku Moskvy. Jako například nyní v Gruzii. Ale Andrej Babiš je politik, který, jak se zda, velmi pro-Bruselský. Doufáme, že tyto protesty nemají nic společného s Moskvou? Co na to řeknete vy?

Ruka Ruska je hledána pouze v těch protestech, které souvisí s podporou národních zájmů. Tyto demonstrace jsou však pravým opakem, takže vliv Moskvy zatím nikdo nezmiňuje. Je ale možné, že když bude organizátorům demonstrací ouvej,  tak se i tato karta objeví.

Organizátorům těchto demonstrací jde o národnostní i ekonomické zničení našeho státu, o nic menšího zájem nemají. Ostatně na nedělní demonstrace oficiálně vystoupil zástupce Sudetoněmeckého landmanšaftu – což je jakási „legalizace“  budoucích nároků sudeťáků. A také jde o budoucí legalizaci nároků německé šlechty – viz. soudní prolomení Benešových dekretů minulý týden a legalizace de facto protiprávního požadavku rodiny Walderode  na miliardový majetek v ČR. To je ale jen první vlaštovka, a proto se útočí též na novou ministryni spravedlnosti Marii Benešovou. Navrhované změny v organizac i justic e ale již dávno před ní předkládala řada důvěryhodných odborníků včetně lidí z akademické sféry. I ti deklarovali, že současný stav naší justice je více než katastrofální. Za hlavní problém lze považovat skutečnost, že na prokuraturách a soudech jsou převážně jen jacísi političtí aktivisté, kteří by ale ve skutečně demokratickém státě byli z justice vypovězeni. Protože ve skutečně demokratickém státě je justice apolitická. Není přece možné, aby kauzy trvaly i 20 let!

 

Rozhovor poskytnutý pro server SPUTNIK
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019062410207310-protesty-proti-babisovi-a-ruka-moskvy/

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

 


 

 
 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil