Okrádat se bude legálně!

Ať už vlastní občany díky třeba kurzarbeitu, připravovaných „válečných“ daní nebo vražednému nicnedělání vůči energetickým banditům, ale i mezinárodní loupení bude již zahrnuto v džungli české legislativy.

Zákon na okrádání Rusů je tu.

Vypadá to na definitivní přijetí tzv. sankčního zákona z dílny eurosvazáckého aktivisty Jana Lipavského, jemuž lze v nejbližší době zabránit snad jen prezidentským vetem. Stín bývalého státníka, jenž se zřejmě dodnes obírá podobnými duševními chabostmi, jako že „V Afghánistánu se bojuje za Prahu“, asi těžko dohlédne důsledkům zákona, který magorům současné vládní kohorty včetně divadelní opozice umožní okrádat zejména  Rusko. Tam rozum už nehledejme a nečekejme.

A navíc, žádné politické spektrum totiž ve zfanatizovaném pseudoparlamentu neexistuje. Snaživý svazáček a hýčkané politické děťátko Jan Lipavský předložil podobu loupežnického zákona (vládní parta), opečovávaná „opozičnice“ Alena Schillerová na oko odmítla jednat ve zkráceném znění (opoziční parta) a nakonec i „opoziční“ herec v roli antibruselismu Jan Hrnčíř (také opoziční parta) prohlásil z televizních obrazovek, že tento zákon „opravdu potřebujeme“.

Potřebujeme? Ale jistě! Jak bychom jinak ty zlé Rusy mohli okrást legálně? Přitom výsledek přijatelný dle Hrnčíře spočívá v tom, že správa zmraženého majetku totiž nemůže probíhat beznákladově, takže taková 3% z ceny onoho „spravovaného“ budou tak akorát přiměřená odměna pro snaživého správce. A je to. A protože každý školák je dnes již veden k „hodnotové“ verzi rasizmu vůči všemu ruskému, nikdo se nebude divit, když za 33 let a 4 měsíce po „zmražení“ bude celá suma pečlivým „hospodářům“ přiřčena a „zmražený“ majetek celý propadne mrazitelům.

Jeden hraje vládu, druhý opozici…, divák potom omámeně volí…?!

Trošku si to nyní shrňme. Náš kapistránský rusobijec Lipavský, jakož i celá prokyjevská sebranka prosazují „národní“ sankce proti Rusku nad rámec oficiálního evropského sebevražedného programu. K tomu již předchozí propučistická banda Andreje Babiše vytlačila Rusy díky Koudelkově americké filiálce CIA z poctivého byznysu velmi kulhající historkou o ruských teroristech ve Vrběticích. Babišovci rovněž houfně ničili diplomatické vztahy s Ruskou federací, po léta flikovali v českých (dosud špičkových) špitálech pochroumané vrahouny doněckých horníků a jejich žen a dětí.

„Soft“ politické řádění babišovců nyní vystřídalo „hard“ politické řádění fialovců. Do fašistické černé díry v Kyjevě lijeme peníze, posíláme zbraně a dosavadním mlčením většiny k těmto zločinům tak likvidujeme českou státnost. Ovšem! My všichni, co vykuleně sledujeme mizení našich úspor, mizení národního majetku, mizení státu (to už více než 30 let)!

Jaksi pro zasmání je slyšet nyní z řad ekonomů, co ekonomice rozumí a nemají zatmělou mysl ideologiemi, že by Česká republika měla vystoupit z Lipské energetické burzy,  že bychom mohli ČEZ zestátnit, vykoupit 28% podíl minoritních německých a amerických vlastníků a zajistit, že česká vláda bude vládnout i české energetice a nikoli ČEZ české vládě. Potom – opravdu by se nezaujatý čtenář mohl potrhat smíchy – se prý můžeme domluvit s Ruskem na dodávkách energií bez prostředníků za rozumné ceny.

Ministryně války schvaluje teroristické vraždy Rusů. Pošlou nám za to plyn?

Nějak si zatím ovšem nikdo nepoložil otázku, proč by to Rusové měli přijmout? Za to, že na ně hrajeme už dlouho jeden nepotrestaný faul za druhým? Za to, že vyzbrojujeme jejich vrahy? Nebo snad za svrhávání pomníku II. Světové války, kdy nás podle nových výkladů dobyli? Či snad za to, že naše ministryně války Jana Černochová schvaluje teroristické atentáty, jsou-li namířeny proti Rusům?

Beztrestně tzv. volíme reprezentace, z nichž jedna jako druhá likviduje a ničí férové vztahy našeho národa k jiným, ničí českou suverenitu, když už před tím zničily Masarykovo a Štefánikovo dílo. Nikdy nám přitom před volbami nikdo z těch šmejdů neřekne, co má vlastně skutečně v úmyslu. Ale to nás, občany, neomlouvá. Jsme totiž líní se správně ptát. Současný marasmus je i naše dílo a současná lupičská enkláva v srdci Evropy je bohužel pravá podoba naší vlasti.

Jakési světlo na konci tunelu vidět je. Jak se ale zdá, svítí rudě a docela se z něj i valí dým. Vnímavější povahy je v představách dokonce mohou slyšet. Ale je lepší se pak rychle probudit. Slavičí zpěv to věru není.

 

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS