Odmítáme snahy o destabilizaci ČR, kterou organizuje Milion chvilek.

Je nutné respektovat legálně zvoleného premiéra.
Rozhovor, který byl poskytnut Sputniku https://cz.sputniknews.com/
 

 

1.         Jak hodnotíte situaci kolem premiéra Babiše a nyní i ministra Tomana? Mám na mysli reakci Bruselu na podezření ze střetu zájmů, audit Evropské komise. Je to normální reakce bruselských orgánů na podezření z porušení zákona nebo se to děje záměrně s cílem, aby premiér odstoupil?

Tento tzv. “předběžný audit” nebyl nikým podepsán. Copak je normální, aby byl zaslán z EU do ČR audit a nebyl vůbec NIKÝM podepsán? A ani oficiálními cestami nelze zjistit, kdo ho sepsal. Copak může kdekdo z adresy EU poslat do jakékoliv země tzv. “předběžný audit” a nezmínit ani jedno stanovisko dotyčné země? A na tomto základě má být svržena legálně jmenovaná vláda? Už jenom tento prostý fakt svědčí o tom, že je to jednoznačná snaha o politickou destabilizaci ČR.

Tzv. “předběžný audit” je de facto signálem k projevům občanské neposlušnosti v ulicích našich měst. Těm, kteří politickou destabilizaci naší země organizují a stojí za neziskovkou Milion chvilek, jde o všechno. Ztrácejí totiž funkce, dotace, vliv a moc.  Poslední baštou jejich vlivu je televize a rozhlas, a proto tato veřejnoprávně média v podstatě protiprávně (viz právní status ČT a ČRo) vyzývají k podpoře demonstrací proti stávajícímu premiérovi.

Mimochodem, ČR žádné peníze z EU nedostává, to je jen ekonomický klam, kterým jsme denodenně krmeni. Nejprve totiž do EU sami peníze posíláme a teprve pak z nich po nejrůznějším přerozdělování v EU část dostaneme zpět formou dotace. Komplexně – vzhledem ke všem předpisům a privatizacím (jinými slovy zlodějnám) a právním regulím, které upravují finanční toky z naší země do zemí EU –  je ČR jednoznačným sponzorem EU! Nikoliv příjemcem dotací! A skutečnými největšími příjemci dotací EU jsou nadnárodní firmy a neziskové organizace. Ergo, ČR si sama platí vlastní zotročování.

Žádné zákony se nemusí porušovat, protože jsou nastavené tak, aby finance plynuly tam, kam podle skutečných vlastníků EU plynout mají. To, že bylo skrze naše lidi (všichni úředníci, kteří rozhodují o projektech, jsou totiž placeni z Bruselu – ne ze státního rozpočtu), dovoleno, aby nějaké dotace získala firma Agrofert anebo firmy ministra Tomana je ve skutečnosti detail.

Finance z EU, které plynou do neziskovek v ČR, jsou kapitálem pro ovlivňování politiky v ČR. Musím se ptát, proč dosud v naší zemi neexistuje obdoba zákona, FARA jako v USA, kde zahraniční agenti a zahraniční investoři, kteří financují neziskové projekty, musí být registrováni jako cizí agenti.

 

2.         Andrej Babiš, navzdory rétorice, poslušně plní vůli Bruselu. Není to slovenský premiér Pellegrini, který jede do Moskvy, setká se s Putinem a prohlásí, že Slovensko podepíše s Ruskem smlouvu na opravu ruských stíhaček MIG. Je těžké si představit, že by se český premiér odvažoval podniknout takový krok. Proč právě on se stal předmětem takového tlaku?

Naprosto souhlasím s tím, že A. Babiš plní vůli Bruselu – navzdory tomu, že vlastním obyvatelům tvrdí opak. To vše ale znamená, že v kauze demonstrací se jedná o vnitropolitický boj proti němu a to s využitím jakéhosi pofidérního auditu EU. Evidentně si s ním vyřizuje účty jistá skupina samozvané „elity“, které se nelíbí jeho politika, protože ohrožuje vliv a ekonomické jistoty této elity,  které měla garantovány od roku 1989. A tato elita je řízena a placena ze zahraničí. Vlastně se jedná o boj dvou klanově korporátních skupin s odlišnými zahraničně politickými zájmy. Ovšem s ČR to nemyslí dobře ani jedna z nich a je ohrožena sama existence naší země.

V ulicích vidíme jen Sorosovými dětmi a za ohromné peníze  dobře zorganizované, částečně zmanipulované a částečně zaplacené  necelé 1% populace. Podle zjištění policie bylo na Václaváku nikoliv médii udávaných 120 tisíc lidí, ale jen 70 tisíc. Navíc  celá akce měla jasný rukopis profesionálně vedených majdanů  a zorganizovaný a zaplacený svoz “demonstrantů” ze 3000 obcí naší země. Podle profesionálních propočtů (viz InfoVojnaSK) stála úterní demonstrace asi 250 milionů korun. Účastníkům byla placena doprava, oběd a pak 1000 Kč za účast na demonstraci. Takže “transparentní” účet Milionů chvilek je jen reklamním trikem. Ovšem naše veřejnoprávní média z toho vytvoří fakenews o „národní většině“.

 

3.         Jak podle vašeho názoru tento skandál poškozuje obraz České republiky? Politik, který myslí na svoji zemi by měl odstoupit?

Z pohledu ČR je úplně jedno, jestli je u moci A. Babiš anebo by byli u moci ti, kteří proti němu demonstrují. Obojí je prostě špatně. Protože ani jedné z těchto klanově korporátních skupin nejde o naší zemi ani o její suverenitu ani o blaho lidí. Skupiny, které jsou financovány Sorosem, mají za úkol vyvolávat občanské nepokoje, chaos a ve finále občanské války. Proto je nyní naprosto nezbytné tomuto chaosu zabránit. A jen to je důvodem, proč je nutné respektovat legálně zvoleného premiéra a odmítnout snahy o destabilizaci ČR, kterou organizuje Milion chvilek.

 

4.         Spolek „Milion chvilek“  nyní oznámil, že svolá lidi na Letnou, a tentokrát bude pro Babišovou rezignaci už 200 tisíc lidi. Kolik lidí si myslíte, že by se mělo vydat do ulic, aby to vedoucí vlády zareagoval? Miliony? 

Musím odmítnout tuto otázku. Protože přesně o to Milionu chvilek jde – dostat lidi do ulic a destabilizovat naši zemi. Lidé by na jejich výzvy neměli vůbec reflektovat. Nejde totiž o to, že “zlo” Babiš má být nahrazeno “dobrem” Pirátů a dalších. Jedná se o ukázkovou manipulaci davu a populace, kdy jsou lidem pro rozhodování předloženy jen  dvě lži – nikoliv pravda.

 

 5.         Předpokládejme, že Andrej Babis opustí svůj post. Kdo by ho mohl nahradit? Bylo by to pro Českou republiku lepší?

Pokud by A. Babiše měl nahradit někdo z jeho „milionových“ odpůrců – a o to jim jde – pak by to byla pro naši zemi samozřejmě katastrofa. A to v každém případě a ať by to byl kdokoliv. Jednalo by se totiž o nelegální státní převrat a destabilizaci naší země pod přímou zahraniční taktovkou. Jediné řešení této situace, pokud by byl tlak na český majdan (protože o nic menšího se tu nejedná) stále větší a větší, by samozřejmě byly předčasné volby.

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil