Odhlasovaný zákon o povinné vakcinaci v ČR musí být co nejdříve zrušen!

ANS se plně ztotožňuje se stanoviskem Byzanstkého katolického patriarchátu.


Dne 4. 12. 2020 Poslanecká sněmovna ČR odhlasovala povinnou vakcinaci českých občanů! Jde o zločin větší než vlastizrada! Program redukce, do něhož nová vakcína proti covid-19 spadá, je teroristický program s cílem genocidy nejen českého národa, ale i 6 miliard lidí. Nelze však odsoudit pouze osoby a politické strany, které se dopustily tohoto zločinného hlasování. Zodpovědnost dopadá na každého Čecha a Moravana, který zůstane pasivní! Kéž by toto genocidní rozhodnutí parlamentu bylo alarmující injekcí, která vyvolá adekvátní záchrannou reakci!

Před několika dny musel být zrušen zákon o povinné vakcinaci v Dánsku. Národ se zmobilizoval, lidé 9 dní manifestovali a vláda byla nucena zákon zrušit. Češi proto nemají výmluvu, že se nedá nic dělat. Dá se dělat! Je třeba vyjít do ulic! To je zákonem dovolený způsob vyjádření vůle národa. Využijte ho!

Co se týče hlasování o povinné vakcinaci, je to nonsens v samé podstatě. Jak je možné o takové věci hlasovat? Pokud by vyvstala bezpodmínečně nutná potřeba vyhlášení povinné vakcinace, musel by k ní být reálný důvod. Veřejnost by musela být ne prodejnými masmédii, ale skutečnými odborníky pravdivě informována o nemoci, která má tak vysokou úmrtnost, že vyžaduje zásah. Vakcína, která by měla být použita, by musela být vyzkoušena minimálně 10 let a v žádném případě by nemohly negativní důsledky vakcíny převyšovat škodlivost nemoci, proti které má být použita, jako je to v případě nové vakcíny proti covid-19. Pro její negativní dopad je nemyslitelné vůbec touto vakcínou očkovat, ne tak povinně očkovat! Přitom koronavirus je podobný běžným chřipkovým virům a má i podobnou úmrtnost, asi 0,23 %.

Jsou všeobecně dostupné informace o nové vakcíně proti covid-19 firem Pfizer, Moderna…, které jsou nástroji redukční – genocidní – politiky Billa Gatese. Nová vakcína, která neprošla předepsanou zkušební lhůtou, má, jak se vyjadřují skuteční odborníci, trojí negativní působení:

  1. obsahuje toxické látky, které škodí organismu,
  2. obsahuje mDNA, mRNA, které mění lidský genom, což je de facto genocida lidského rodu,
  3. obsahuje hydrogel s nanočásticemi, které po splnění podmínek, jako je zavedení 5G antén atd., mohou člověka napojit na umělý intelekt, tedy udělat z něj biorobota, což je nejhorší forma otroctví, člověk je zbaven vlastní vůle (srov. Apok 14,11).

Toto je všeobecně známo o vakcínách proti covid-19. Navíc ten, kdo je distribuuje, je Bill Gates, analfabet v medicíně a nejznámější ideolog redukce, tedy genocidy lidstva. Sám prohlásil: „Jestliže odvedeme dobrou práci s vakcínami, snížíme populaci o 10-15 %“. Tedy v první fázi jde o genocidu jedné miliardy lidí.

Jestliže zákon navíc obsahuje, že vakcíny bude direktivně přidělovat Evropská unie, která je prodlouženou rukou Billa Gatese, pak hlasování, které proběhlo v parlamentu, je vynesením rozsudku smrti nad českým národem – tolik hlasů za, tolik proti. Realizace smrti má být etapovitá.

Byzantský katolický patriarchát chrání křesťanské pravdy před herezemi, které ničí duchovní život. Nové vakcíny podobně ničí fyzický život.

Patriarchát vybízí Čechy a Moravany, aby si také vzali příklad z občanů Dánska, vyšli do ulic a nevzdali se, dokud nebude zákon zrušen!

 

♱ Eliáš, patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
♱ Metoděj OSBMr, biskup-sekretář
♱ Timotej OSBMr, biskup-sekretář

5. 12. 2020

 

Byzantský katolický patriarchát (BKP) je společenství mnichů, kněží a biskupů, žijících v klášterech. V čele BKP stojí patriarcha Eliáš s dvěma biskupy-sekretáři ♱Timotejem a ♱Metodějem. BKP povstal z potřeby hájit základní křesťanské pravdy proti herezím a apostazi. Pseudopapeže Bergoglia neuznává a nepodřizuje se mu.

Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
vkpatriarhat.org, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com

 


 
 
 

Autor příspěvku: ans

4.2 9 hlasů
Ohodnoťte článek
11 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Karolin
Karolin
17. 12. 2020 23:22

Souhlasím se vším, co je zde psáno. Ve světě byla uměle vyvolaná covidová hysterie, kterou světové elity chtějí změnit a ovládnout svět. Očkování chtějí použít na genocidu lidstva. Lidé by měli konečně prozřít a vyjít do ulic bojovat za svobodu, zdraví a životy svého národa. Především muži by měli vyjít doboje za své rodiny. Je nejvyšší čas!!!

Naděžda Pokorná
Naděžda Pokorná
15. 12. 2020 11:48

Jsem proti povinnému očkování proti Covid 19! Také si myslím že genocidu lidstva je potřeba za každou cenu zastavit. Obávám se, že mnozí lidé se tolik bojí, že už nejsou schopni logického uvažování. Český národ utlačovaný po staletí asi není schopen radikálního odporu.

Petr
Petr
Odpovědět  Naděžda Pokorná
16. 12. 2020 16:17

…..ne, očkování proti covidu 19, jednoznačně je odmítat, pokud se nejsme schopni se tomu postavit veřejně…..to očkování nevyzkoušenou vakcínou je zločin…..dotaz, proč vláda nekoupila vakcínu od Ruska, jako Maďaři….Rusové tu jejich vyzkoušeli již i na lidech a bez jakých koliv následků má 98% účinnost,,,proč ? to jsme takoví lezprdelkové za každou cenu….i za cenu našich životů…?máme špatnou vládu, podvodníků….

Milada Terezie Teturová
Milada Terezie Teturová
10. 12. 2020 19:16

Očkování by mělo být dobrovolné. Kdo věří tomu,že to je nutnost ať se klidně zaočkuje. Já věřím v přirozenou tvorbu imunity proti jakémukoliv druhu chřipky. Čím víc se bude dezinfikovat, savovat apod. tím větší šance bacily a viry budou mít. Věřím na ochranu proti neštovicim, ale tak nebezpečný covid není- aspoň se to neprokázalo. Netvařte se že je to smrtelná nemoc….a chovejte se normálně . Očkování říkám NE

Milada Terezie Teturová
Milada Terezie Teturová
10. 12. 2020 19:05

O povinné vakcinaci

Mirek
Mirek
9. 12. 2020 10:50

Můžete k tomu poslat bližší informace? Jako třeba odkazy a tak….a jestli se nepletu, tak ten zákon pak musí ještě odhlasovat senát a podepsat prezident ne?..děkuji

ANS
ANS
8. 12. 2020 22:48

Pane Novotný, přestaňte sem laskavě psát takové nesmysly. Nejprve se informujte o reálné situaci a potom sdělujte svá stanoviska. Pokud ale vycházíte z mainstreamu, tak se o reálné situaci ohledně covidu skutečně vůbec nic nedozvíte“

Matyas
Matyas
8. 12. 2020 19:53

Žaloby zatím shazují ze stolu a příliš mnoho lidí zatím vládě věří. Tak co dělat?

Hana Posoldova
Hana Posoldova
8. 12. 2020 6:23

Rezolutně nesouhlasím s vakcínou.

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
7. 12. 2020 23:09

Demonstrace mají smysl pokud hlasu lidu vláda/parlament/president naslouchá. Pokud by vládní entity byly svébytné, tak by lidu/lidem naslouchaly a reagovaly by na to poselství z demonstrací. Jelikož ovšem naše vládní entity podepsaly podřízenost pod jho zákonů tzv. EU, tak o jejich a naší svébytnosti nelze mluvit. Smysl má říkat NE a zahájit proces odstoupení z nemravného spolku této tzv.EU, který kdyby chtěl být opravdovou mravní entitou, tak by darebácký systém znehodnocení života lidí přes znásilněné zdravotnictví a prostřednictvím zločinného „Resetu“ nepřipustil/i.

Jiří
Jiří
Odpovědět  Svatoslav Butora
11. 12. 2020 18:59

Víte jak vypadá coviďácký grupensex ? Jestli ne, tak se nechte zakopat do hromadného hrobu !!!