Obrovský tlak na testování všech, tento tlak se bude stupňovat!

Pokusil jsem se o monitoring situace v dané problematice.

Ve školách se asi o testování již mluvilo a učitelé se rozdělili do příslušných skupin – příznivci a odpůrci. Někteří učitelé již mohou být pod psychickým tlakem nebo nátlakem za svůj postoj.

Ve firmách se o testování a očkování mluví, lidé komentují zprávy z tisku… Větší firmy mají webovou aplikaci, která je přístupná z domova, a tam jsou aktuální informace v textové podobě. Upozornění o nové zprávě si mohou uživatelé zřídit a poslat upozornění na e-mail nebo mobilní telefon.

Já zatím žádný tlak nepozoruji. Nic se neděje.

Ovšem je potřeba se chovat nanejvýš obezřetně!! Příslušný zákon č. 94/2021 Sb. Zákon o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 a o změně některých souvisejících zákonů platí !! Jsou stanoveny nejzazší termíny pro podstoupení prvního testování ve firmách, tj. 12. 3. 2021 a 15. 3. 2021.

Pokud zaměstnanec nepodstoupí ve stanoveném termínu první testování, porušil zákon č. 94/2021 Sb. a v něm je stanovena i sankce, tj. pokuta cca 30 000 Kč (výše se specifikuje v zákonu). Ta pokuta se stupňuje a fakticky má zastrašovací charakter.

Je třeba dobře vyhodnotit celou politickoekonomickou situaci v širších souvislostech.

Je tady obrovský tlak na testování všech, tento tlak se bude stupňovat !! Právě jsem dostal informaci o zahájení testování na úřadech od 10. 3. 2021.

Poslanci a senátoři nereagovali na připomínky organizací, stran a lidí. Zákon č. 94/2021 Sb. schválili a další odpovědnost přenesli na vládu a příslušné ministerstvo !!

V této situaci již není na co čekat, nedá se dělat nic moc jiného, než se bránit „žalobou“ (správně návrhem na zrušení jejich rozhodnutí ‒ povinného testování).

Nejsem právník, ale bude velice důležité, jak bude žaloba koncipována. Nejde jen o prosté zrušení povinného testování. Pokud budu předpokládat, že odpůrci povinného testování vyhrají. Testování bude dobrovolné, ale odpovědnost bude přenášena na odpůrce povinného testování…

Proto bude velice důležité, jak žalobce popíše průběh PANDEMIE COVID-19 od ledna 2020 až do dnešních dnů. Tato pandemie je nazývána PLANDEMIÍ, levné a účinné léky nejsou volně přístupné. Nebyl zajištěn svobodný přístup k informacím o COVID-19 ve veřejnoprávních médiích. Odborníci a lidé jsou plánovitě celý rok zastrašováni…

Víte co to znamená: vozit pacienty do Německa nebo letecky do Švýcarska a jinde? Víte co to znamená: zřídit polní nemocnici na pražském výstavišti a následně ji zrušit? Přestože vím, jaká je prognóza v závěrečné fázi PANDEMIE nebo mám k dispozici i jiné informace (nemohu to blíže specifikovat).

V rámci plánu „predikce a korekce“ já pozoruji predikci povinného testování cca od 8. února 2021 – ministr školství Plaga v novinách. Následně to pokračuje, a vy už víte jak, pokud sledujete jakékoli alternativní zpravodajství. Celou dobu je sledována odezva, ale ta odezva je od malého počtu občanů…

To znamená, je potřeba reagovat, připojit se k hromadné žalobě co nejdříve. Kdo chce podat hromadnou žalobu, musí to mít podáno cca do středy 10. 3. 2021. Musí tam být dostatečná časová rezerva. Ve čtvrtek a pátek již mohou být různé komplikace s internetovým připojením, poštou atd. Ale hlavně – ti, co se chtějí vyjádřit, se musí vyjádřit včas. Musí tam být dostatečný prostor pro korekci tohoto rozhodnutí…

Času není mnoho. Už dostávám informace, že zaměstnavatelé zahajují „dobrovolné testování“. Pokud ho „dobrovolně nepodstoupíš“, budeš vykázán z pracoviště. Budeš doma na neplaceném volnu.

Autor: MH

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 1 hlas
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Spock
Spock
12. 3. 2021 21:15

Pokud ho „dobrovolně nepodstoupíš“, budeš vykázán z pracoviště. Budeš doma na neplaceném volnu.“
Pozor, to neni pravda. budete mit neomluvenou absenci a nasledne vypoved. Tuto vypoved ovsem muzete rozporovat u soudu. Kdo vi jak dlouho takovy soud, navic s nejistym vysledkem bude trvat. Zeptam se kdo na to ma se roky soudit s nejakou korporaci?

Martin
Martin
12. 3. 2021 21:08

českej národ je hold zbabělý.kde jsou všichni ti hrdinové,superstar,sportovci a jiní nebojsové když se nic nedělo ?ted když jsou zapotřebí tak jsou zalezlý jako myši někde v díře.ani vidu ani slechu po nich.