Občané píší rozhořčené dopisy vládě a poslancům ohledně falešné pandemie

Jsem OSVČ, Čech a vlastenec. Posílám vám kopii e-mailu, který jsem včera – už velmi rozhořčena tím, že z nás vláda dělá blbce a otroky – poslala některým politikům. Pokud budete chtít dopis publikovat, je vám k dispozici.

 

Komu: babisa@psp.cz, okamurat@psp.cz, adamovam@psp.cz, belobradekp@psp.cz, bendam@psp.cz, bendlp@psp.cz, kupkam@psp.cz, bartosi@psp.cz, cizinskyj@psp.cz, dolejsj@psp.cz, faltynekj@psp.cz, farskyj@psp.cz, gazdikp@psp.cz, juraneks@psp.cz, vachaf@psp.cz, zahradilj@psp.cz
Datum: 21. 11. 2020 15:59:16
Předmět: výzva občanů

 

Vážení poslanci, vážená vládo,

stydím se za vás a za to, jak jednáte s českými občany a českou zemí. Lžete, manipulujete s občany, staráte se především o svoje prebendy, každý máte desítky funkcí v ostatních výborech a komisích, berete 200 000 kč měsíčně a zaprodáváte občany za svůj osobní prospěch globalistickým přisluhovačům jako je Soros, Merkelová, Gates a další.

Každý dnes už ví, nejen lékaři a vědci, ale občané, že neexistuje žádná pandemie, ale že Covid je nástroj elit k nastolení NWO a totální diktatury ve státech a Gates se ani netají svým záměrem redukovat počet obyvatel na planetě na 1 miliardu, a to všemi způsoby, tj. i vakcínami, které způsobují ochrnutí míchy, mrtvice a onkologické nemoci. A vy objednáte tyto vakcíny od AstraZeneca a dalších firem, které mají prokazatelně obří vedlejší účinky. AstraZeneca je v USA žalovaná a 64 000 lidí má poškozeno zdraví, a vy toto svinstvo objednáte pro české občany?? A zrůdě Gatesovi prodá pan Babiš továrnu u Prahy na vakcíny. To je genocida českých občanů!!

Jak jste si mohli dovolit bez příčiny zavřít občany do nouzového stavu?? Nikde na světě není taková Covid diktatura jako v SR a ČR. Občané ví, že vláda ČR a SR udělala v Bruselu dohodu, že tyto země a my budeme použiti jako testovací vzorek na jedovaté vakcíny a na to, co občani vydrží a jak snesou zrůdný NWO. Jsme pro smích ve všech zemích, co si vše necháme líbit!!

Máte příkazy od zločinné Merkel, proti které jsou obří demonstrace v Německu, neboť Merkelová změnila v Německu ústavu a odstranila nedotknutelnost občana, jeho zdraví a jeho majetku a nadřadila stát a právo migrantů nad občana a zajistila si neomezenou moc!!

Jak to, že se česká vláda proti tomuto nevymezila a nekritizovala to?? Jak to, že česká vláda neodsoudila střílení do vlastních občanů při demonstraci proti šílenému Matovičovi na Slovensku?? Vy schvalujete střílení plastovými náboji a krvavé potlačení pokojné demonstrace proti šílené vládě v SR???

Vy nemusíte nosit trapné neúčinné roušky, chodíte na pivo a hrajete si na papaláše, viz Prymula, Jurečka, Babiš, cestujete si, chodíte bez roušek, chodíte na pivo. Bravo. Vy jste asi proti smrtelnému viru imunní, zatímco ovce je nutno v jejich zájmu naočkovat. Hnus.

Jak si můžete dovolit plánovat povinné testování nespolehlivými testy a navrhovat povinné očkování neznámými vakcínami ze západu od Gatese nebo z Anglie?? Proč jste v červenci stáhli z lékáren 100% účinný lék proti Covid a na imunitu Isoprinosin??? Jak to, že tento český lék v ČR není a v zahraničí je dostupný i bez receptu??

Takto vám jde o zdraví občanů?? Proč neobjednáte ruskou vyzkoušenou vakcínu, která je vyráběna starým osvědčeným způsobem?? Jak si můžete dovolit nařizovat plošné povinné strkání špejlí do nosu, nařízené globalistickými světovými špičkami?? Jak můžete nutit jedovaté profláklé vakcíny českým lidem s vyhrůžkami, že nebudou moci cestovat a chodit bez roušek?? Jak to, že desítky zdravých lidí do 5 dní po strkání špejle do nosu náhle onemocnělo?

Dávno je prokázáno, že rouška je neúčinná a dokonce škodlivá, že testy jsou neúčinné a v jeden den můžete být jak pozitivní tak negativní, je známo, že 80% pozitivních není nemocných, máme stovky streptokoků, virů, meningokoků na sliznicích a nás budete strašit Covidem???

KOMU sloužíte vy, vláda a politici?? Občanům, kteří vás královsky platí, anebo Sorosovi, Gatesovi a Merkelové, které si zvete na návštěvy, plníte jejich příkazy a na Sorosovy neziskovky dáváte naše miliardy ze státní pokladny??

Jak to, že v médiích nebyly vidět desítky tisíc lidí v ulicích proti neomezené moci Merkelové a diktatuře?? Jak to, že Babiš neuvalil sankce na Matoviče a Merkelovou za použití vodních děl a střílení do demonstrantů, když uvalili sankce na Bělorusko, a ještě jste do Běloruska posílali pučistům naše miliony?? Jaký je rozdíl mezi demonstrací v Německu a na Slovensku a mezi Běloruskem??

Proč nezdaníte obří korporace a jejich dividendy, ale občanům a českým OSVČ vše zdražujete, včetně energií, poplatků státu, daní, potravin??? Proč platí český občan 17 miliard podivným neziskovkám, které český pracující nepotřebuje?? 1200 romských neziskovek, podpora migrantů, to je hnus, co český občan platí!! Zajímavé je, že mongolské ani vietnamské neziskovky nemáme, asi proto, že tato menšina pracuje!!

Každý ví, že plánem globalistů a úředníků v Bruselu je globální zchudnutí občanů, úplné zničení soběstačnosti a samostatnosti národů a především zničení malých českých firem a drobných OSVČ, neboť ti jsou páteří ekonomiky a pan Babiš je uspěšně ničí a vůbec se tím netají.

Jak to, že systém hlasování ve sněmovně je nespolehlivý a překlápí hlasování ANO na NE?? Jak je možné, že Kalousek a Juránek si toho náhodou všimli?? Jak dlouho takto manipulujete s hlasovacím zařízením?? Kdy bylo řádně kontrolováno nějakým auditem??

Jak to, že Babiš s vaším souhlasem podpisem v Bruselu zadlužil naši zemi skoro na 60 let a naše vnuky uvrhl do totálního dluhového otroctví??? Proč Babiš a vy nepodporujete Maďarsko, Slovinsko a Polsko proti diktatuře Bruselu, která z nás dělá otroky vydírané Leynovou a Merkelovou a dalšími probruselskými papaláši?? Jak si Petříček dovoluje stále kydat špínu na Rusko a vyloučit je z výstavby české jaderné elektrárny?? Proč jste pozvali americké vojáky do ČR, když tu nic nedělají a nikoho neošetřují a navíc mají doma dost své práce?? Připravujete občany na americkou vojenskou základnu, kterou si můžete v rámci nouzového stavu odsouhlasit?? Proč podporujete absolutní potravinovou, lékovou a další nesoběstačnost ČR a závislost na cizích státech?? Co bude další na řadě? Stanné právo? Totalita a cenzura už je dnes, zákaz cestování taky.

Jak si Hamáček může dovolit podle vzoru Merklové podobné věci zakotvit do české ústavy opět v nesmyslném nouzovém stavu?? Jak si může dovolit chtít omezení osobní svobody, shromažďování, zrušení nedotknutelnosti osobního majetku? Máte občany, kteří vás platí, za svoje otroky??

NE! Vy jste naši zaměstnanci a vy máte pracovat v náš prospěch a pro vlast, a děláte opak! SPD dostala ve volbách 10% a ČSSD sotva prolezlo, a nyní nám tyto nuly globalistické budou velet? Jsou důkazy na to, že volby v ČR byly manipulovány podobně jako v USA různými výpadky energie a systému, kdy po výpadku zázračně narostly hlasy TOP nebo ČSSD, přičemž hlasy SPD poklesly, nevídané!!!

Proč povolujete 5G sítě, když Japonsko a Švýcarsko a dokonce Brusel si je zakázali kvůli prokazatelným negativním účinkům na zdraví lidí i zvířat???

Proč máme nejvíce zaměstnanců ve státním aparátu na 1 obyvatele v Evropě, více policistů na 1 obyvatele než v Německu a dokonce více než v USA?? Proč stále přibíráte nové a nové? Na EET jste přijali 30 000 úředníků, teď je EET zastaveno a úředníci tam dělají CO?? Nyní je skoro celý státní aparát doma a za plné platy, zatímco soukromá sféra padá na hubu, že se nestydíte. Hlavně zvýšit platy učitelům jste nezapomněli. A ostatní mohou žrát kořínky?? Vyvyšujete učitele a zdravotníky, ale ONI mají své platy krize nekrize a my, kdož od března nemáme práci a vše máme zakázano, je živíme!

Proč studují lékaři a zdravotníci v ČR zdarma za naše peníze a ihned mohou odejít do zahraničí?? Proto máme již dnes nedostupné zdravotnictví pro občany, roční lhůty na operace a vyšetření a lidé umírají na nedostupnost zdravotní péče, nejsou zubaři, pediatři, nic. Hrůza!!

KDO v ČR ve vládě povoluje sypat chemtrails na hlavy českým občanům?? Jak to, že tato zrůdná letadla s těmito sračkami necháte létat nad ČR?? V Rusku je toto zakázáno, v Austrálii taky a v dalších zemích taky. Lidé mají tato letadla natočená, mají zdravotní problémy, je to vidět na půdě, těžké kovy, baryum, aluminium způsobuje roztroušenou sklerozu, sníženou imunitu, neplodnosti, a vám je to jedno??? O chemtrailsu se hovoří všude, dokonce i na Nově a Primě, což je MSM, se toto vysílalo!

DOKDY budete podporovat genocidu českých občanů jedovatými vakcínami, jedovatým nekvalitním jídlem z Německa, chemtrailsem, a diktaturu Němců a Bruselu?? Proč místo toxické řepky na českých polích a místo zahraničních montoven se nepěstuje obilí, brambory, cibule a zelenina??

Neočekávám vaši odpověď, ale vězte, že píšu za desítky občanů.

LT

 


 

 

 

Autor příspěvku: ans