O zániku ČR

O zániku České republiky rozhodl Městský soud v Praze.

A dokonce se zdá, že vláda, která se ústy ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha bude snažit „…najít řešení tak, aby vyhověla soudnímu rozhodnutí…“ klidně likvidaci státu „odklepne“.

Arogance justiční mafie dosahuje olbřímých rozměrů a občané dosud aspoň formálně České republiky se jednoho (už blízkého) dne probudí jako poddaní kteréhosi okrsku ve správě nadnárodních bank. Lze jen spekulovat, jakým koloniálním statutem nás noví majitelé České země „obdaří“.

Kde starosta může vyhlásit válku velmoci, tam soud může stát klidně zrušit.

Nechutné zaprodání vlastní země páchají právníci, které kupodivu zrodily české matky a dokonce tito nadnárodní talárníci dosud hovoří i českým jazykem. Městský soud v Praze svým pětičleným senátem rozhodl vyhovět žalobě „experta na zdravotnické právo“ Ondřeje Dostála a zrušil rozhodnutí vlády o omezení pohybu osob a uzavření obchodních prostor a dalších provozů, kterýmžto rozhodnutím pověřila vláda Ministerstvo zdravotnictví ČR přesně v duchu jeho zákonných kompetencí vyplývajících z odpovědnosti za veřejné zdraví.

Ondřej Dostál obvinil vládu z „chytračení“, protože dle krizového zákona stát pak odpovídá nejen za škody vzniklé bezprostředními opatřeními, ale i za ušlý zisk. Tím pádem je jasné, že nadnárodní majitelé české ekonomiky svými požadavky způsobí bankrot státu a prakticky jeho zánik. Naproti tomu opatření vydaná zcela lege artis dle Zákona o ochraně veřejného zdraví (které pražský soud zrušil) povinnost státu nahradit i ušlý zisk neexistuje. Stát tím pádem (snad) nezbankrotuje.

Nechytračila tedy vláda, která si na poslední chvíli uvědomila smrtelné nebezpečí hrozící státní samostatnosti, ale chytračí nyní fialová nejprodejnější mafie s Ondřejem Dostálem a předsedou senátu Štěpánem Výborným v čele. Za nadnárodní měšec stříbrných hodlají prodat zbytky české suverenity tak pod cenou, že níž už to ani nejde, a občany (dosud) České republiky chtějí uvrhnout do trvalého finančního otroctví.

Právní prostituce – takový obor vystudovali a přesto se nazývá jen – práva…

Když se blíže podíváme na životní filozofii dvou hlavních aktérů útoku na Českou republiku, bude nám tato justiční velezrada zcela jasná.

Předseda senátu JUDr. et Mgr. Štěpán Výborný je asistentem Nejvyššího správního soudu a je proslulý i svou literární činností. Jeho vztah k vlasti a vůbec zemím střední Evropy (V-4) nejlépe vystihuje jeho dílo z roku 2014 s názvem Militantní demokracie ve střední Evropě. Co se možnosti šíření svobodného myšlení a názorů týče, je naprosto signifikantní jeho o rok mladší kniha. Ta nese hodně výhružný název Nenávistný internet versus právo. Takže dosud nedoceněný cenzor a peněžní národní odrodilec chytil podáním Ondřeje Dostála příležitost za pačesy a pěkně po eurosojuznicku se pustil do demontáže potížistických zemí V-4 rázným útokem proti té jeho (zcela formálně ovšem) vlastní.

Žalobce – JUDr. Onřej Dostál PhD. et LL.M. – je součástí korporátního gangu 3 500 podobných expertů společnosti PwC Legal. Tato asi na světě největší parta vykladačů nejen zdravotního práva má skutečně široký záběr. Mimo zastupování v oblastech obchodního a korporátního práva, fúzí, akvizic a transakcí, kšeftuje také s veřejnými zakázkami a migrací. Ano, radílkovstvím migračním mafiím, kterak dostat do Evropy a také tam udržet masy muslimských nájezdníků. Takto se to přímo na webových stránkách právnických dravců z PricewaterhouseCoopers sice nenazývá, ale kdo nahlédne, názor si bleskově sám udělá. Koneckonců pan doktor Dostál ukončil v tomto směru své vzdělání v Center for Health Law Studies na St, Louis University (USA). Samozřejmě jeho nazírání na zdravotnictví je zela polatné líhni podobných amerických lidumilů, pracuje proto plánovitě ve prospěch těch majetných a o stále ještě skvěle dostupném zdravotnictví rodné České republiky, kde se ještě vysokou úroveň dostupné péče nepodařilo za třicet let podobným dostálům úplně zlikvidovat, hovoří opovržlivě jako o „potěmkinově vesnici“.

Je třeba zatopit pod kotlem, dokud nebude pozdě!

Zkrouhlá Babišova vláda je momentálně téměř bezmocná. Může sice podat kasační stížnost, ta však vzhledem ke „kvalitě“ a „národnímu cítění“ naší justice je s výsledkem nejistým a nemá prý odkladný účinek.

Demonstrace a vyjádření podpory vládě (jaký paradox!) též nelze uspořádat, poněvadž zákaz shromažďování zůstává v platnosti, jakož i veškerá další omezení. To se totiž fialovým justiniánům hodí. Nemají nic proti bezmocnému postavení budoucích korporátních poddaných. Naopak to vítají. Jde ji čistě o přeformulování vládních opatření, jejich vyjmutí ze zákonné gesce Ministerstva zdravotnictví ČR a opětné přesunutí do pravomoci vlády prostřednictvím Krizového zákona v nouzovém stavu. Aby svým chlebodárcům dali vydělat další biliony korun za „pouhé“ trvalé zotročení naší země.

Neskutečná arogance a drzost těchto pohůnků zisku za každou cenu pochopitelně vítá i tzv. demokratická opozice, kde až na několik ani ne světlejších, jako spíše špinavě šedějších výjimek jsou všichni ve stejném žoldu jako Dostál, Výborný a nepochybujme o tom, že i Rychetský. Českou republiku teď jednoznačně čeká boj o holou existenci a státní život.

To jsme to pod vládou havlogermánů dopracovali. Masaryk, Štefánik a další hrdinové se v hrobě obracejí, mnohé občany svrbí ruce a další by si zase nechali zpětně ruce i s cinkajícími klíči raději urazit, pokud by v listopadu 1989 věděli totéž, co v dubnu 2020. Naštěstí máme zkušenost, že stará lidová přísloví platí. I to, kde se praví o jakési vařící se vodě na každou svini…

 

Svatopluk Otava, komentátor ANS

 

 


 

 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Nereus
26. 4. 2020 22:13

jj … počkejte na nové volby, protože TY už budou montiorované mezinárodní komunitou a židi nebudou moc dělat pdovody se statistikama … Jinak právě došlo k ODPUŠTÉNÍ všech světových dluhů … tak to nastudjte. Benešová už dala příkaz k abdikaci vlády, parlamentu i senátu. KDO neabdikuje, toho si odveze na GUnatanámo Interpol s FBI. Všechny stížnosti už sdměrujte na TOHOTO federálního soudce s GLOBÁLNÍMI pravomocemi .. https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/04/24/jubileum-verejne-vyhlaseni-odpusteni-vsech-dluhu/. Už se překládá další část. Busou celkem tři a už můžete začít administrativně vyřizovat dané záležitosti s dluhy. ODE DNEŠKA se nebudou trestat dlužníci, ale TI KTEŘÍ DLUHY VYRÁBÍ A KUMULUJÍ .. a to tresty velmi, velmi vysokými ! https://alcuinbramerton.blogspot.com/2011/06/universal-debt-forgiveness-and-imminent.html

PePes
PePes
26. 4. 2020 21:07

Čekat… na volby. Pamatovat si… a pak vhodit správný lístek. Do té doby mluvit s lidmi a šířit informace. Informace jsou mocná zbraň.

kubesbob
kubesbob
26. 4. 2020 19:05

V podstatě souhlas s tímto článkem. Pravda, osobně bych rozlišoval „globalisty“ a „státní elitu USA“ (deep state), ani jedni ani druzí nejsou „fanoušky ČR ani Slovanů“. Paní Jaroslava se asi nespokojí s tím „čekat“. Jinak než „zdola“ se změny dočkati je naivní.

Svatopluk Otava
Svatopluk Otava
Odpovědět  kubesbob
26. 4. 2020 20:48

Čekat znamená nikoli rezignovat. Každopádně věřím, že čím dál tím více občanů (včetně třeba Vás) se, jak píšete, „nespokojí“. A máte pravdu i s tím, že tentokrát je třeba začít zdola. A bez havlů a bez „chátristů“….:-)

Svatopluk Otava
Svatopluk Otava
26. 4. 2020 7:11

Čekat paní Jaroslavo. Čekat a pamatovat si…

Jaroslava
Jaroslava
25. 4. 2020 16:51

Dobrý den…a co tedy máme dělat…vždyť to je šílený jsk taková svině ovládne celý stát???Vždyť člověk už je plný strachu…téma informacema…šílený…