O co jde v tzv. pandemii?

O profit jednotlivců a malých elitních skupin!

 

Milé spoluobčanky, vážení spoluobčané,

zanedlouho uplyne jeden rok od počátku boje proti virovému onemocnění. Ovšem výsledky jsou více než tristní. Vývoj je však tak překotný, že některé momenty v našem příspěvku jsou již zastaralé, zatímco jiné vystupují zcela zřetelně.

Nejsme sice ani lékaři či hygienici, ale máme zkušenosti z práce v tehdejším Svazarmu a nevojenské části civilní obrany. Zdá se, že v současné době nejsou sledovány nejen celospolečenské zájmy, ale dokonce ani skupinové. Jde doslova o profit jednotlivců nebo jen malých skupin.

Co je na první pohled nápadné? Že se nikdy neuzavřely „supermarkety“ a velká nákupní střediska, kde se denně „protočí“ tisíce až desetitisíce zákazníků, a to jak z blízkého tak vzdáleného okolí. A jistě jste si všimli, kdo je dodavatelem do těchto nákupních center. Klademe si otázku. Jakým způsobem ovlivní možnost nákazy ve srovnání s nimi venkovská hospoda, kam chodí něco mezi 10 až 20 štamgasty, většinou z blízkého okolí příslušné lokality? Jaké nebezpečí rozšíření nákazy představuje klenotnictví, kde nejsou najednou více než tři zákazníci. Komu hrozí nákaza v knihkupectví, kde denně projde pár desítek zákazníků, obdobně jako např. v obchodech obuví, řemeslnických potřeb, ale i malých potravinářských krámcích etc.

V zájmu koho jsou uzavřeny obchody se zbraněmi a naopak cui bono jsou otevřeny obchody s květinami.

Mládež sice do škol nemůže, tak se schází nekontrolovaně v soukromí a mj. také v oněch nákupních centrech.

Ano, již nestojíme fronty na banány. Ale stojíme ve frontách na respirátory, na testy etc. A kdo se chce nechat očkovat, tak se musí objednat nebo vystát frontu. Ale jak se má objednávat dědeček či babička ve věku 80 let a více elektronickou formou? Ale ani zájemci o očkování si nemohou vybrat vakcínu. Přitom i v zemi našeho (nezastupujícího neříšského) protektora se otevřeně uznává, že ruské a čínské vakcíny jsou nejúčinnější a navíc nejlevnější, např. ruská dávka stojí kolem 200 Kč. Snad se ale situace v tomto směru změní k lepšímu.

Ale nemusíme chodit ani do Ruska nebo Číny. I naši vědci vynalezli testy a léky související s virovým onemocněním, ovšem naše vládní kruhy o ně, zdá se, nemají pražádný zájem.

Média nám neustále předkládají zvyšující se finanční výdaje státu v době koronavirové krize. A do toho se občan dozví, že generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral dostal odměnu ve výši 480 000 korun. Pro dokreslení je třeba připomenout také jeho měsíční mzdu, která činí 192 000 korun. Když k těmto částkám přiřadíme platy zástupců ředitele, náměstků a manažerů, potažmo plat a odměny ředitele ČT, musíme se běžet podívat ven, jestli v Labi či Vltavě neteče místo vody ropa. Ale i ti nejpostiženější v této době poplatky ČT a ČRo platit musí.

Máme Listinu základních práv a svobod, ale stále více jen na papíře. Třeba zákaz vycházení, ten tady byl naposledy za Protektorátu Böhmen und Mähren a to ještě v omezené míře! Ale i další práva a svobody jako např. právo shromažďovací, svoboda pohybu jsou porušovány, navíc, aniž by to přineslo kýžený výsledek! Jeden příklad doslova křiklavého výstřelku. Někteří příslušníci Armády ČR byli údajně postaveni mimo službu, protože se odmítli nechat očkovat.

Žel, kritika se dotýká nejen některých vládních kruhů, ale i tzv. demobloku. Ani strany v něm zúčastněné totiž nenabízejí žádné řešení, jen kosmetické úpravy. A pokud jde o tzv. nedemokratické strany, tak např. SPD sama je slabá. Ale ani jiné subjekty na tom nejsou lépe. Koho zájmy chrání různé svazy a komory (např. Hospodářská komora), na to si odpovězte sami!

Ale již nejde jen o zdraví, v sázce je existence státu jako takového. Rozhodnutí Ústavního soudu č.j. Pl. ÚS 44/17 o volebním zákoně nepřišlo vůbec náhodou. Potvrzuje to dopis pana prezidenta republiky Ústavnímu soudu. Zde pan prezident vyslovuje obavy z ústavní krize, která může skončit i tak, že volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR vůbec nemusí proběhnout a k moci se pak může dostat kdokoliv.

Jsou tady některé organizace, které bojují proti zvůli, jako např. strana Aliance národních sil, spolek Srdcem pro vlast…

A tady platí více než kdy jindy Fučíkovské „Lidé bděte!“

Mgr. Petr Dobrý
JUDr. Petr Šáda

 


 
 

Autor příspěvku: ans

0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Alena Lubinská
Alena Lubinská
3. 3. 2021 20:13

Dobrý večer, sleduji Vaše stránky již dlouho a moc Vám fandím. Se vším co píšete se nedá nic jiného, než souhlasit. To, že nastane taková doba, to by asi málokoho napadlo. Lidé se pomalu probouzejí, ale je jich, bohužel stále málo. Stále jich hodně věří tomu co se děje, jsou vystrašení a tak se podle toho i chovají… Vláda stupňuje svůj nátlak na občany. Teď se začíná povinným testováním i zaměstnanců. Už jsou známy i případy vyhazovu z práce s pokutou prý až 50 tisíc. Je dobře, že zveřejňujete možnosti jak se bránit. Ale i když to nevyjde, co potom? Jak si najít právníka, který by byl ochoten člověka v takovém případě zastoupit? Já aspoň i takovém nevím a obávám se, že brzy ho budu potřebovat….
Vše zrychluje, jsme tlačeni ke zdi, globalistický moloch nás začíná likvidovat. Vydržíme? Doufám, že ano. Tak jako v minulosti jsme překonali zlo, tak i nyní.

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
3. 3. 2021 19:40

Přeji hezký večer. Je příznačné, že za našich dnů se Svět Kapitálu zvrhnul do podoby světovládního Monstra, které si z vlád národů žijících na tzv.Západě udělalo servilní mluvčí mluvící a konající v zájmu Monstra, kterého hlavní darebáckou sílou je v Evropě tzv.EU. V tom je jim nápomocen kovidní režim šíření „europských hodnot“ prostřednictvím středověkých lockdownů a karantén bez jakéhokoliv preventivního užívání medikamentů. Vládní servilní Nevědomci proti pandémii nebojují, ale ji svojí „péčí“ udržují a šíří. Západní svět ovládá smečka kovidních zločinců. Nemá žádnou autoritu, a když, tak jen jako věčně nenažraný mrchožrout a požírač lidského štěstí a lidských životů.