Nikoli do středověku, do otroctví nás vedou…

Političtí hochštapleři všech barev, koupení slouhové globálního kapitálu, šílení vizionáři i fanatičtí hlasatelé jediné pravdy. Nechutný mix tzv. elit napříč politickým spektrem, ochotničtí politikáři ve hře na demokracii, svobodu, opozici. Hnusný konec evropské civilizace usnadňuje muslimské invazi pandemie idiotismu a paniky zvaná koronavirová. 

Ani s Hamáčkem virus na jaře neuspěl.

Mocný chřipkový virus narazil hned z jara v České republice na stále ještě odolnou, protože zlořečenými komunisty dobře proočkovanou populaci. Narazil i na vysoce kvalitní lékařskou péči, zdravý rozum a robustní síť zdravotnických zařízení. Přestože snaha tehdejšího i dnešního šéfa krizového štábu Jana Hamáčka o torpédování jednoduchých (proto logických) kroků, které účinně zamezovaly šíření nákazy, byla enormní, infekci jsme úspěšně odrazili. Zásluhou občanské solidarity a díky profesionalitě zainteresovaných profesionálů.

Bruselský nevolník se sice osvědčoval dobře, červená mikina téměř neslezla z obrazovek ani ze stránek bůhvíkým dotovaných deníků, co jim už dnes soudný člověk nevěří téměř ani předpověď počasí, a snažil se a snažil. Šíření nákazy podepřel pendlerským mostem českých sloužících, kteří jezdili do Němec a Rakous mýt nádobí, utírat germánské zadnice v domovech důchodců, ale i sofistikovaných vysokoškoláků přírodních věd, jež vystudovali za české peníze, ale které majitelé Európy snadno přeplatili. Aby bylo jasno – to jsou taky jen sloužící, byť honosněji oblékaní a lépe placení.

Nicméně odolali jsme a to vyžaduje trest. Premiér Babiš pevně držený za vlastní pytel (s penězi) tvrdou rukou Angely Merkelové nechal hbitě vyštípat asi jediného slušného chlapíka ve vládě partou zdravotnických tunelářů nemocnic a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se raději odporoučel, zřejmě hlavně proto, aby se mu ráno při  pohledu do zrcadla nedělalo špatně. Nahrazen byl po všech stránkách odolnějším a všehoschopným plukovníkem Prymulou, jenž ranními nevolnostmi ze svého obrazu netrpí a své fašizoidní vnímání reality umně maskuje rouškou.

 

Tak teď už nehodlají nic ponechat náhodě.

Recepis na zotročení vlastního národa po vzoru našich západních učitelů je prostý a pro vojáka jako stvořený. Je nutno vyvolat paniku za každou cenu, rychle a spolehlivě. Obstarají ji mediální prostituti všech velikostí od moravců po minimoravčíky a kulturní fronta pod vedením osy Hrušínský – Geislerová. To se daří. Zákaz vycházení, zpěvu, pohybu, vzájemné komunikace. Téměř splněno. Díky obecnému zděšení je pak úloha totálního zdebilnění mladé generace hračkou. Na čas se vzdělávání pod maskou boje o zdraví lidu zcela znemožní, známkování znalostí se zruší, pitomečci se zacvičí pouze ve využití internetu k nalezení pornostránek, zbytečného konzumu či nákupu drog. Co na tom, že za krátký čas již nebude za co nakupovat a prostitutky i prostituti hladem vyhynou. Uvolněného prostoru se Frankogermáni rádi ujmou. Byť jen krátce, pouze jako dočasní muslimští místodržící.

Globalizátorům se dnes natolik vede v plnění jejich představ, že snad bude i zhola zbytečné plošné očkování obyvatelstva identifikačními nanočipy, které jim mají být vpravovány do těla „odběrovou“ štětkou pod záminkou testu na infekci mediavirem. Zázrak mikrotechnologie umně vpravený zahalenými inseminátory těsně pod hypofýzu sice zaručí ovládání a sledování „ošetřeného“ pomocí narychlo vytvořených 5G sítí, ale – nebude to vlastně zbytečné, když se s dlouhodobým přežitím slovanských untermenschen vlastně nepočítá?

Ale ve stadiu zkoušek to vypadá přece jen náramně efektivně. Povšimli jste si, jak se otročtí, ale dobře placení gladiátoři v (patrně) 5G žlutozeleně ozářených hábitech, co se v médiích zoufale označují jako národní, reprezentační, fotbalové mužstvo, na písknutí vrhli při posledním zápasu na kolena před imaginárním černým pánbíčkem, jenž se v Americe zaživa protloukal jako gangster a nyní je kýmsi vyhlašován Jediným Globálním Svatým? Nebyl to snad pohled pro bohy? Tedy bohy Afroameričanů, Afroevropanů, Afroeskymáků a všech Afrobömischů…? A neprošli snad všichni otroci napřed koronavirovým testem?

 

Co s případnými rebely?

Šéf krizového štábu o víkendu již aktivně svolal báckomanda ze všech stran milovaného Protektorátu, aby lehce pocvičili na Staroměstském náměstí s protestujícími „chuligány“, tak to snad vnitráci zvládnou. Kdyby však ne, je v záloze i nakrknutá armáda, které si prý má dle posledních soudných záchvěvů mysli vždy kolaborujících – najednou však jaksi prozřivších komunistických poslanců – sáhnout na rozpočet pro hračky. No tak to se přece spravedlivě naštve každý žoldnéř a vyřídí si to s tím, na koho se mu ukáže! A vezme se to rázem šmahem.

I s těmi, co mají dnes všetečné, zítra po právu zakázané, stíhané a trestané otázky či poznámky. Prý ten humbuk a divadlo kolem něj skutečně poškozují zdraví hlavně těch, co podlehli mediální masáži, k lékaři se báli a umřeli! Nebo proč se prý naši mrtví „v souvislosti s „koronavirem“ nepitvají? Ptají se odbornící typu profesora Pirka, doktora Šmuclera a asi 5 000 dalších z oboru?

Plukovník soudí, že pitvat netřeba, pitvali Němci a ti nám už „čísla předali“. Nač pitvat? Pitváme snad člověka, jenž byl zastřelen? Každý ví, že to bylo „v souvislosti s kulkou“, no ne? A vůbec, nač to celé rozpitvávat…? Jak už uvedeno, v případě potřeby se to vezme šmahem. A třeba i s těma pirkama a šmuclerama a vůbec…

 

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil