Nezákonné obnovení nouzového stavu Vládou ČR na celém území ČR

Reakce na nepřesvědčivou odpověď paní hejtmanky.

 

Vážená paní hejtmanko Mauritzová,

děkuji za vaši odpověď.

Chtěla jsem vám odpovědět stručně, ale nemůžu, protože kdybyste ze situace, kterou zde máme, problém nedělali, tak by tu nebyl.

Vzhledem k tomu, že ta nesmyslná opatření trvají téměř rok a výsledek žádný nevidím, nemohu věřit tomu, že nyní, nezákonným prodloužením nouzového stavu o 14 dní, se vše vyřeší a od 1.3.2021 budeme normálně žít tak, jako před únorem 2020.

Pokud mně, nám toto zajistíte, souhlasím a většina voličů souhlasí s tím, že prodloužení nouzového stavu navzdory porušení všech zákonů je pro nás užitečné a nutné.

Dovolím si vás upozornit i na zákon číslo 110/1998 Sb., který vláda porušila tím, že 14.2.2021 obešla Poslaneckou sněmovnu (s účastí hejtmanů) a tím se dopustila jednání v rozporu s ústavním pořádkem.

A zde je pohled ČAK – Česká advokátní komora: Postup vlády k nouzovému stavu je nepřijatelný – Česká justice (ceska-justice.cz).

A ještě drobný postřeh – volič vidí, a vidí také to, že ve sněmovně hlasujete proti nouzovému stavu a nakonec celé hlasování zvrátíte pomocí hejtmanů.

Kdybychom ze sdělovacích prostředků a od vás, námi volených a námi placených představitelů slyšeli pravdu, bylo by vše dobře a lehce zvládnutelné.

Stačilo by používat selský rozum.

Epidemiologové tvrdí, že nošení roušky je nám nejen k ničemu, ale naopak nás poškozuje, protože dýcháme zplodiny, které jsme před tím mnohokrát do roušky vydechli. A tímto opatřením týráme, pomalu vraždíme i naše děti. Trávíme je zaživa díky i vašemu rozhodnutí. Za minulého režimu byly rodiny s dětmi posílány na hory na čerstvý vzduch, nyní jsou hory s čerstvým vzduchem jedovaté, nebezpečné, život ohrožující???

O co je sjezdovka, kde jsou lyžaři na čerstvém vzduchu, nebezpečnější než markety se stovkami lidí v uzavřeném prostoru? Jaký smysl má zapáskované zboží v marketech, které si nemůžu koupit, přestože kolem něj chodím?

Jaký smysl má uzavřený menší obchod, který si může regulovat počet zákazníků, na rozdíl od marketů, kde jsou stovky nakupujících najednou?

Vzdělávání dětí – jak velké, nedozírné škody na našich dětech se dopouštíme už druhý školní rok, díky nesmyslným a nezákonným opatřením i za vaší účasti?

Jaký smysl má spoustu mrtvých lidí, kteří umřeli, protože se báli a stále bojí jít k lékaři, nebo jsou jejich akutní lékařské zákroky odsouvány na pozdější termíny, kterých se již nedožijí a nakonec jsou vedeni ve statistice úmrtí s covid-19?

Nemluvím o spoustě k smrti vystrašených lidí, kteří se díky opatřením, informacím o covid-19 ze sdělovacích prostředků a vás představitelů dostali na psychiatrii a stali se závislí na psychofarmacích.

Přeplněné nemocnice? Proč hospitalizujeme lidi označené jako covid-19 pozitivní (testováni PCR testy viz níže), když nemají žádné příznaky a velmi dobře se můžou léčit doma? Informace od lékařů tvrdí toto –
Lékař Balík: 3 miliony lidí mají imunitu a pětina testů je falešně pozitivní, je třeba rozumně rozvolnit, jsme na dně | Reflex.cz

Jak můžeme označit testování PCR testem za věrohodné, když sám tvůrce testu říká:

“Kdokoli může pomocí testu PCR pozitivně testovat prakticky na cokoliv, pokud test necháte běžet dostatečně dlouho… s PCR, pokud to uděláte dobře, najdete u kohokoliv téměř cokoliv… neříká to, že jste nemocní.”
–  Dr. Kary Mullis, PhD, tvůrce testu PCR  –

CDC 2019-nCoV Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel – Instructions for Use (fda.gov)

Pozitivní výsledky ukazují na aktivní infekci 2019-nCoV, ale nevylučují bakteriální infekce nebo koinfekce jinými viry. Detekují všechny odrůdy koronaviru, včetně nachlazení, a počítají se jako Covid-19 (How Everyone Will Test Positive For COVID-19 – PCR Tests – 5G Technology and induction of coronavirus in skin cells).

A co nárůst sebevražd z důvodu vidiny bezvýchodnosti ze situace, do které jste je i vy nesmyslnými opatřeními dostali. Nakonec umřeli také s, nebo na covid-19.

Jak můžeme určit, kdo umřel s, nebo na covid-19, když neděláme pitvy?

Nemluvím o „smysluplném“ postávání mnohdy ve frontě u „okének“ s občerstvením – zde už je to bez roušky v pořádku? A v dopravním prostředku to bez roušky v pořádku není?

Kam se nám poděla chřipka, která nás celá léta provázela? Že by ji ten covid – 19 zabil?

A co krachující střední a drobní podnikatelé, které nesmyslnými opatřeními likvidujeme. Střední a drobní podnikatelé, kteří se starají sami o sebe a své rodiny. Nic po státu nechtějí a ještě platí daně, ze kterých jste placeni i vy naši představitelé.

A nadnárodní firmy, které nám tu ani daně neplatí, vesele bohatnou!

Proč nesmyslné zadlužování ČR (nás a našich dětí) s tím, že ani nevíme, kam ty vypůjčené peníze vůbec jdou, protože podnikatelům těch korun tolik nepřišlo?

NE, určitě drobní podnikatelé nemají díky „bonusům“ od vlády víc peněz, než kdyby mohli sami pracovat, jak to prohlašuje pan Babiš.

Proč nemůžeme nakupovat roušky a respirátory od českých firem, které jsou schopné je vyrábět a ještě platit daň v ČR? Nemluvím o tom, že když mi někdo nařídí, že mám roušku nosit, tak by mně ji měl obstarat. Kde na ně mají již finančně vyčerpané rodiny s dětmi brát?

Proč testování neprovádí naši epidemiologové, českými testy? (mnohem levnější, účinnější a daně platící v ČR)

Jak je možné, že ve státech Bělorusko, Švédsko, RF… bez jakýchkoliv opatření žádnou epidemii a kritickou situaci nemají?

Jak je možné, že do úmrtí s covid počítáme i nešťastníky po autohaváriích?

Proč testujeme bezpříznakové osoby? Pokud máte důvod, tak se ptám, proč neozařujeme zdravé osoby? Vždy platilo, že k lékaři jdu, když mám problém, nyní už je to obráceně? Někdo se tu asi zbláznil a já to nejsem.

Proč se nepostaráme o ohrožené osoby (starší a nemocné) a tímto nesmyslným opatřením na životě ohrožujeme a omezujeme všechny zdravé lidi, včetně dětí? Přičemž seniory nechráníme?

Chcete dosáhnout plošného testování a vakcinování jako na Slovensku??? Stačí se podívat, jak po těchto opatřeních Slováci dopadli – Otestovali celou zemi a nyní mají největší úmrtnost na světě. O slovenském boji s koronavirem už píšou i v Americe | AC24.cz
U nás po vakcinaci již také nejen senioři umírají. TOTO UŽ VÁM NEPROJDE!!!

Kdo má na tomto všem a ještě dalších nejmenovaných problémech, díky nesmyslným opatřením, zájem? Kdo má zájem zlikvidovat ČR ekonomicky i fyzicky?

Dokažte mně prosím, že tato nezákonná a nesmyslná opatření jsou pro zdraví nás všech, potom budu věřit , že vše, co děláte, myslíte upřímně.

Do té doby platí – „Kdo se nepostaví zlu, je jeho spolupachatelem!“

S pozdravem

Božena Nývltová, seniorka

 
 

Zdroj:kopie e-mailu ze dne 19.2.2021 adresovaného pí. hejtmance
Aktuální obrázek:Libor Sigmund

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Helena
Helena
15. 3. 2021 4:00

Plně souhlasím s pisatelkou. Jedná se o skandální podvody.