Newyorská deklarace – stavební kámen migračních paktů

Vážení přátelé, přinášíme Vám překlad Newyorské deklarace – stavebního kamene dvou globálních migračních paktů (o uprchlícíh a o migraci). V této deklaraci nás v roce 2016 Sobotkova vláda zavázala k přesídlení uprchlíků i migrantů. Globální pakty samotné jsou už jen spouštěcím mechanismem, který velí: „Pánové a dámy, jdeme do toho!“
 
Celý dokument je proškipován nejrůznějšími záludnostmi, ale největším „špekem“ je koncesní zdanění obyvatelstva na humanitární pomoc rozsáhlého přesídlení globálních migrantů a uprchllíků.
 
Celý proces řídí Úřad vysokého komisaře OSN  a je stanovený plán ročního přesídlování pro jednotlivé země, který se země svým podpisem zavázaly respektovat a plnit. Tyto „zajímavosti“ se objevují až v druhé polovině dokumentu a místopředsedkyně ANS Mgr. Milena Míčová, která dokument přeložila, je pro Vás zvýraznila červeně.
 
 
ANS má již od roku 2015, kdy vznikla jako vlastenecká platforma, ve svém programu tento požadavek: Chceme vystoupit z NATO i z EU, zrušit plnění OSN Agendy 2030 a dohodu s OSN z roku 2008 o naší účasti na přesídlovacích programech.
 
Více ZDE: Program ANS
 
Zde jsou publikovány dva zásadní články, které se vztahují k Newyorské deklaraci.
  1. Český překlad Globálního kompaktu OSN… cesta bez návratu
  2. Český překlad Newyorské deklarace jako výchozího pilíře pro Agendu 2030…
 
 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil