Neuvěřitelná drzost českého hlubinného státu!

Dnes jsem si přečetl článek „Hrůzostrašná manipulace s lidmi. Bývalý president Klaus prozradil, co si myslí o koronaviru “. Cituji: „Manipulace v souvislosti s koronavirem je novinka, která nechává všechny dosavadní nástroje manipulace s lidmi v míře jejich plošnosti a účinnosti daleko za sebou. ……. To, že najednou máme roušky, abychom se neslyšeli navzájem, to je hrůzostrašná věc. A stejně tak i to, že se děti nemusejí učit, protože učení se vyšlo z módy. Stejně tak, že máme pracovat doma, abychom se probůh nesetkávali a nevyměňovali si názory a eventuálně se neposilovali v našich kritických názorech vůči tomu, co se děje…… Zděsilo nás, co udělala Evropská unie, která se zdánlivě uchýlila do ilegality v průběhu akutní fáze koronavirové pandemie. Pak se ale nadechla a vyrazila do zteče a všechny návrhy a plány paní Ursuly von der Leyenové jsou opravdu děsem, který přesahuje všechno naše chápání….. Život na amerických univerzitách se v podstatě – aspoň v té společenskovědní oblasti – absolutně zastavil. Tam se prostě nedá nic dělat, tam si lidé dávají pozor na to, co řeknou, s kým jsou viděni, s kým se stýkají….

Je absurdní, že hlavní představitel vykonavatelů příkazů hlubinného státu, který po dobu 30 let náš stát a společnost zavlékal do spleti korporátní politiky a dokázal zrealizovat i zánik Československa, nám dnes dává knížecí rady, jak se máme postavit proti koronavirové tyranii, o které se již veřejně hovoří, že je hlavním nástrojem hlubinného státu na zotročení lidí a na jejich vyvraždění.

Současná rétorika VK se zaměřila na zastírání vlastní třicetileté činnosti. VK dnes vyvíjí snahu postavit se do čela reformního křídla politické garnitury a to ve snaze zajistit si obhajobu svých politických trendů a osobních zájmů.

Je to jev, na který dlouhodobě upozorňuji a varuji občany před možností, že se tito lidé pokusí sestavit tzv. sjednocenou opozici z řad „známých tváří“. Pokud by se jim to podařilo, tak bychom mohli zapomenout na jakoukoliv smysluplnou reformu a na získání suverenity pro naši zemi a společnost.

Proto při jakýchkoliv zásadních rozhodnutích – a primárně především u voleb –  je nutno si dávat pozor, koho volíme a prosazujeme. Jsme v situaci, ve které se nejedná jen o banální výměnu kádrů, ale o existenční záležitost ve smyslu „být či nebýt“!

 

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda Aliance národních sil

 

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil