NENÍ TO MATKA VŠECH KRIZÍ, ALE OTEC VŠECH KRÁDEŽÍ

Státy jsou nesplatitelně zadluženy. Blíží se kolaps. Kolaps je v závislosti na tvorbě umělých peněz prostřednictvím dluhu. Jde o krádež. Tento kolaps nelze nazývat jinak než otcem všech krádeží…

Mnozí se domnívají, že omezování svobody slova u nás vypuklo až někdy po roce 2000 spolu s nástupem diktátu politické korektnosti. Není tomu tak. Už v první půlce devadesátých byl zakázán Týdeník Politika. Redakci tohoto plátku tvořili dva lidé. Jejich nestor byl známý politický vězeň Miroslav Dolejší.
 
Týdeník Politika se soustředil na konspirační teorii, kterou bychom mohli nazvat matkou všech konspiračních teorií. V publikaci s malým nákladem se čtenář mohl prvně seznámit s problematikou privatizace západního finančního systému. V rukou malé skupiny osob se ocitla produkce západní rezervní měny. Umělé peníze postupně zotročily západní svět.
 
Tehdy mnozí nevěřili. Západ ještě ekonomicky prosperoval. Nicméně, proč to už tehdy neviděli západní politici a ekonomové? Proč až dnes, když je vymalováno, se dozvídáme, že na světě je víc dluhů než aktiv ke splacení? Vytváření umělých peněz v systému frakčního bankovnictví nutně musí vést k ekonomickému kolapsu. Ve chvíli, kdy přestane platit Amerika, vše se zhroutí jako domeček z karet. Příznaky jsou dlouhodobě patrné. Dnes nemají peníze průmysloví nebo zemědělští producenti. Nejbohatší jsou emitenti dolaru. Pak následují lokální spekulanti a lichváři. Vše je podmíněno záplavou falešných peněz odtržených od hodnoty práce a cenných kovů.
 
Státy jsou nesplatitelně zadluženy. Blíží se kolaps. Kolaps je v závislosti na tvorbě umělých peněz prostřednictvím dluhu. Jde o krádež. Tento kolaps nelze nazývat jinak než otcem všech krádeží.
 
Jak se realizuje otec všech krádeží? Jak vidíme v USA, nebude se šetřit na věřitelích, kteří poskytli falešné peníze. Bude se šetřit na slušných pracujících lidech. Teď je třeba zpozornět. To, co věděli v malém poltickém periodiku začátkem devadesátých, měly také vědět odpovědné osoby. Umělý dluh neměl vzniknout! Ekonomiku neměly zaplavit falešné peníze! Je třeba pochopit, že pracující již dluhy ZAPLATILI PROSTŘEDNICTVÍM INFLACE. Současné dluhy musí být privatizovány!
 
Bohužel v ČR pouze malá politická strana Národní demokracie řeší tento problém dlouhodobě. Ostatní se jen diví, že kráčí do propasti. Času moc nezbývá. Jestli se politické moci neujmou rozumné politické síly, které by s chirurgickou přesností zastavili otce všech krádeží, zopakujeme si Velkou hospodářskou krizi, na jejímž konci budou stát slušní lidé s holým zadkem a otrockým závazkem.
 
 
Bc. Vít Skalský, předseda ND Plzeň
 
 
 
 
 

Autor příspěvku: ANS