NEJDE O TO, MÍT NEBO NEMÍT RÁD A. BABIŠE NEBO P. PAVLA! V TĚCHTO VOLBÁCH JDE O NÁSLEDUJÍCÍ

A. Babiš představuje evropské průmyslové zájmy, a proto se setkal s E. Macronem. P. Pavel představuje válečné zájmy amerických jestřábů.

Chcete-li deindustrializaci Evropy, drahé energie a válku s Ruskem, ve které mají umírat vaši muži – otcové a synové, pak je P. Pavel váš kandidát. Jestliže chcete mír a prosperitu, pak je vás člověk A. Babiš.

Americká základna na území ČR, která bude v případě eskalace cílem jaderného úderu, je při volbě NATO kandidáta v podstatě jistotou.

Stávající tvrdá geopolitická západní strategie se řídí linií, kterou již v roce 1993 popsal G. Soros ve studii nazvané „Směrem k novému světovému řádu: Budoucnost NATO.“

Východoevropané jsou popisováni jako „pracovní síla“, která má být použita v nadcházejících konfliktech ve snaze snížit počet úmrtí v západních zemích, která by Západ politicky netoleroval, na rozdíl od východu Evropy.

Soros uznává, že země NATO nemají chuť na „pytle na mrtvoly“ a že Východoevropané mohou tuto roli naplnit.

Západ je odhodlaný bojovat proti Rusku do posledního Ukrajince. O tom hovoří zcela otevřeně mnozí američtí politici a také evidentní masivní dodávky zbraní z celého bloku NATO.

V současnosti jde o realizaci strategie publikované kolem roku 1992 korporací RAND, ve které se hovoří, že nejefektivnější způsob porážky Ruska spočívá v rovnici „západní zbraně + lidské zdroje Ukrajiny“. A pokud „lidské zdroje Ukrajiny“ dojdou, je v plánu zapojit „lidské zdroje“ Pobaltí, Polska, Slovenska, ČR, Německa …

Kandidát NATO, pro kterého je mír iluze, by znamenal pro český národ existenční ohrožení.

 

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS