Nedělník Adama Bartoše (52)

A je to tu zas. Nedělník. Úvodem na rovinu přiznávám, že slibovaná recenze Babišovy knihy se o týden odkládá, neb jsem si ji nestihl dočíst. Ale nezoufejte, i tak bude dnešní nedělník výživný. Zase totiž zkritizuji řadu lidí a tentokrát zabrousím i do vlasteneckých řad. Protože není všechno zlato, co se třpytí.

Začnu skandálním rozhovorem-nerozhovorem, který s předsedkyní ANS dr. Vladimírou Vítovou vedl (spíše však nevedl, byl to vlastně takový jeho monolog) „novinář“ DVTV Michael Rozsypal. Rozhovor vyvolal četné reakce sympatií pro ANS a zároveň opovržení nad „novinářskými“ praktikami této Bakalovy internetové televizní stanice. Protože předmětem tohoto desetiminutového, předčasně ukončeného (v čase 34:12 až 43:12), rozhovoru (měl původně trvat 20-30 minut) jsem byl výhradně já coby „odsouzený antisemita“, nedá mi to, abych se k tomu nevyjádřil.

 

 

Celý článek ZDE.

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Svatopluk Otava
Svatopluk Otava
9. 9. 2021 13:07

Konstatování, že židovská otázka nebyla vyřešena vskutku nezakládá sebemenší důvod prohlašovat Adama Bartoše antisemitou. Byla snad…? Nad slunce jasnější však je, že p. Rozsypal není žádným novinářem, ale pouhým tlampačem neoliberální mediokratické soldatesky mainstreamu.
A Dr. Vítová je zkrátka předsedkyní politické strany, která programově beznárodní a všepohlavní bandu zaprodanců Korporátního Pekla štve stejně silně a úspěšně, jako politická strana p. Bartoše.

Svatopluk Otava