Nechceme jejich almužny, chceme svoje peníze!

I toto je téma letošních parlamentních voleb. Protože hlavně v degenerující západní Evropě jsou peníze za veškerým děním, jsou božským Zlatým teletem, jemuž se klaní nositelé „hodnot“ od krachující pravice po zparchantělou levici.

„Evropská hodnota“ je jediná – PRACHY

Naše současná politikářská reprezentace si v drtivé většině jen hraje na jakýsi boj o individualistické  ideály (zprava) se zkorumpovanými kolektivisty (zleva). Měšec s třiceti stříbrnými ovšem i při nikoli bedlivém zkoumání vypadá úplně stejně z té či oné strany. Podstata marasmu dnešního politického bandarlógu tkví v tom, že každý klidně prodá i vlastní babičku (pokud snad včas neumře na třetí „podpůrnou“ dávku lektvaru zvaného vakcína), natožpak její domek, domek vlastních sousedů i se spodní vodou etc., najde-li se vhodný kupec.

Důležitý je samotný kšeft, deal, byznys. Netřeba více pracovat, stačí „obchodovat“. Proto je Západ tam, kde je a proto jsou naši neonkoví hochštapleři v poslaneckých lavicích kolaborující národovražedná společnost neužitečných hajter, nevhodných k normálnímu životu.

Co se naučili u „demokratických“ vzorů na Západě? Co jiného, než zbůhdarma likvidovat vlastní konkurenceschopnost tím, že výroba se přesouvá do (prozatím) méně šťastných zemí, kde jsou lidé ještě zvyklí pracovat a hlavně za nuzácké mzdy (z pohledu Evropy) 18. století.

Pikantní pro nás na té zhůvěřilosti je, že jsme si americkými, německými a jinými „hodnotovými“ managementy nechali zlikvidovat nejlepší konkurenceschopný průmysl, aby na uvolněná místa celosvětového trhu vpadli naši „hodnotoví“ učitelé, často ani nedosahující dobře známé československé kvality, o ceně nehovoříce.

Následnické sesterské republiky se pak dnes mohou „honosit“ tím, že jim vlastně nic nepatří, pouze jsme se stali takovými slovanskými angolami, rwandami apod., kdy naši lidé pracují hluboko pod cenou a naše peníze si legislativně ošetřeně kradou zase ti naši „učitelé“ hodnot. Což samo o sobě není možné bez aktivní účasti naší politické „levice“ a „pravice“ KSČM včetně.

Je třeba takových poslanců, co budou pracovat hlavou a srdcem, ne zadkem.

Zde je nutná radikální, rychlá a nekompromisní změna! Nesmíme dále dopouštět, abychom  si paragrafovými kličkami svázáni nechali líbit devastaci naší vlasti, rozkradení majetku a výprodej suverenity. Premiér za ODS, ČSSD, TOP-09, KDU-ČSL, STAN, PIRÁTY a – ano i ANO – není volba pro svobodomyslné občany. Byl by to krysař vedoucí nás do otroctví.

My musíme pryč z 5. frankogermánské říše! O tom se snad dá mluvit s SPD, možná časem i TRIKOLÓROU, ale rozhodně s nikým jiným, včetně nově se na výsluní dobývající a již viditelně eurosojuzenstvím infikovanou PŘÍSAHOU.

Musíme ven z tohoto ujařmení, bude třeba vyvlastnit a za původní kupní cenu zaplatit vše legislativně ošetřeně ukradené v prvé řadě pak přírodní zdroje. A naše legislativa musí být nadřazena jakékoli jiné, ať už vágní mezinárodní, bruselské či rakouské (dle níž slavně kradl zrádce a elitářský odrodilec, Jeho Nejasnost Karel Schwarzenberg).

Čas se neúprosně krátí. Nesmíme se nechat pohltit „byznysem“, jenž rozežral a rozežírá Západ tak, že si tamní „elity“ nevšimly a tak si neuvědomují, že jiní majitelé peněz ze Saúdské Arábie, Kataru či Ománu již svými islámskými vojáky snadno dobývají jednu pozici za druhou.

Ještě nechávají Zápaďanům iluzi, že žijí ve vlastním světě, ještě je nechávají ve znamení mamonu drancovat národnostně ještě zcela nepokořený východ Evropy, ještě ty pitomce nechávají kout pikle s nadějí, že vyvolají globální tažení proti Rusku (A tam je surovin!,tam je prachů!!!). Plán je jednoduchý. Potom prostě přijdou a ve jménu Alláha Velikého a Slitovného to všechno posbírají, no a pak se teprve bude vidět, jak si muslimská Afrika, muslimská Evropa a muslimská Amerika poradí s tou Čínou!

Takovému vývoji snad asistovat jako ovce nebudeme. Budeme volit budoucnost. Alianci národních sil a Národní demokracii.

 

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS