Návrh na vyslovení nesouhlasu PS PČR s prodloužením nouzového stavu.

Vážená paní poslankyně, vážený pane poslanče, žádáme Vaším prostřednictvím všechny poslance, aby se seznámili s námi předloženými argumenty a aby nesouhlasili s prodloužením nouzového stavu.

70. schůze Poslanecké sněmovny PČR

Návrh na vyslovení nesouhlasu PS PČR s prodloužením nouzového stavu

Praha 18. 11. 2020

Vážená paní poslankyně, vážený pane poslanče, 

žádáme Vaším prostřednictvím všechny poslance, aby se seznámili s námi předloženými argumenty a aby nesouhlasili s prodloužením nouzového stavu.

 

Vážení poslanci,

nouzový stav a falešná covidová hysterie se zcela zásadně negativně a nevratně dotkne i životů vás všech a celých vašich rodin – vašich dětí, vašich rodičů, vašich prarodičů, vašich vnoučat – několika generací –  a to i v budoucnu –  pokud nyní nezastavíte tento šílený a zvrácený tlak na ekonomické a sociální přeformátování České republiky.

Evropská unie je podle smluv z Maastrichtu, Amsterodamu (Maastricht I / II) a Lisabonu (LS) etatisticky koncipovaná nadnárodní instituce na kvazi ústavním základu. EU je centrálně organizovaná a smluvně zaručená dominance nadnárodních finančních a hospodářských kartelů nad národními státy a jejich demokratickými institucemi. Tím je dána také moc Big Pharmy a jejich zájmů nad zájmy jednotlivých národních států. To, co je výhodné pro farmaceutický průmysl, NENÍ VÝHODNÉ PRO NÁRODNÍ STÁTY A TEDY ANI PRO ČESKOU REPUBLIKU!

A tím je dána i celoevropská hysterie kolem covidu, kolem testování a očkování. Do všech mainstreamových médií mají dveře otevřené jedině a pouze zastánci názorů falešné covidové pandemie – ať se to týká politiků anebo takzvaných odborníků, kteří jsou na Big Pharmě existenčně a kariérně závislí.

11. března 2020 prohlásila WHO koronavirus za „pandemii“, i když nejde o její sebemenší stopu. Pandemie může být stav, kdy MÍRA ÚMRTNOSTI PŘÍMO NA INFEKCI dosáhne více než 12%. Některé státy světa tuto falešnou hru odmítly akceptovat, avšak představitelé České republiky nikoliv – a to navzdory upozorňování ze strany skutečných odborníků a znalců.

Krize covid 19 je prostředkem k zavedení desítky let plánovaných změn ve světové ekonomice a v lidské společnosti. Globálně jsou plánovány vlny uvolňování a zpřísňování covidových omezení, vždy s následně přísnějšími kontrolami a menšími svobodami. Tyto dlouhodobé plány byly zveřejněny v lednu 2020 na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu. Na všem se zásadně podílí:

  1. WHO (Světová zdravotnická organizace).
  2. GAVI (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci), která se identifikuje jako globální partnerství v oblasti zdraví organizací veřejného a soukromého sektoru, které se věnují „imunizaci pro všechny“.
  3. Agenda ID2020, což je aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a neziskových organizací. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu. Program využívá stávající registrace narození a očkování, aby již novorozencům poskytl přenosnou a perzistentní biometricky spojenou digitální identitu.

Vše se má dít pod silnou propagandou strachu ze stran vlád a mainstreamových médií. A má to pokračovat, dokud nebude vakcína připravena a lidé budou covidovou „hrou“ již tak unavení, že se vakcíně dobrovolně poddají.

Jsme přímými svědky omračující globální síly propagandy. Jsme svědky destabilizace jednotlivých zemí, lidských osudů a ničení ekonomik. Falešnou propagandou generovaná atmosféra paniky a strachu předčila jakýkoliv smysl pro realitu, kdy na pravdě ani médiím ani vládám nezáleží – viz mizivé počty úmrtí na koronavirus (dle nejrůznějších evropských statistik) a falešné reportáže z celého světa z fakticky prázdných nemocnic. A bohužel na tom evidentně nezáleží ani vládě ČR!

V knize „Covid 19 The Great Reset“ od Klause Schwaba, generálního ředitele Světového ekonomického fóra https://www.amazon.com/COVID-19-Great-Reset-Klaus-Schwab/dp/2940631123  je řečeno, že mnoho z nás si klade otázku, kdy se věci vrátí do normálu? Krátká odpověď zní: nikdy. Dále je řečeno, že ve srovnání s ostatními viry je covid 19 jen mírný, ale díky němu má být svět navždy změněn a že je považován za katalyzátor „čtvrté průmyslové revoluce“.  To souvisí s oficiálními plány s novou translidskou společností, která je odcizená a naprosto bezcitná, ale je podávána jako druh tzv. „progresivní vize“.

Světové ekonomické fórum již v říjnu 2019 v New Yorku financovalo konferenci „Událost 201“, která modelovala fiktivní globální pandemii.

Na dalším jednání SEF, které se konalo v Davosu  24. ledna 2020, uspořádala společnost Billa Gatese pro epidemickou připravenost a inovaci (CEPI) tiskovou konferenci, kde oznámila „nové partnerství“ proti viru, ačkoliv žádná pandemie v té době nebyla vyhlášena a svět neměl o covidu 19 tušení.

Následně v červnu tohoto roku šéf SEF Klaus Schwab veřejně prohlásil: „Pandemie představuje vzácné, ale úzké okno příležitostí předělat a upravit celý svět.“

Od července pak propaguje SEF aplikaci covid 19 „Health Passport“ – jako jedinou možnost cestování.

Zakládající partneři Centra pro čtvrtou průmyslovou revoluci v rámci Světového ekonomického fóra jsou firmy: Microsoft, Facebook, Netflix, GAVI – globální vakcinologická aliance, kterou založila nadace Billa Gatese. To znamená, že high-tech giganti a high-tech miliardáři zavádí globální společnost pod názvem “buďte doma, udělejte vše na internetu a nechte se očkovat“.

V rozhovoru pro zprávy NBC varoval v létě B. Gates, že svět se nevrátí do normálu, dokud „spousta lidí nepřijme druhou superúčinnou vakcínu proti koronaviru“. Jediným způsobem, jak se podle něj úplně vrátíme do normálu, je: „Mít nejen první generaci vakcín, ale mít jich více a nakonec vakcínu, která je superúčinná a kterou necháme nemoc eliminovat globálně.“ To přesně řekl Gates.

Analytici z Goldman Sachs ve své nedávné výzkumné zprávě varovali, že největší překážkou tzv. eradikace (což znamená úplné vymýcení choroby, včetně jejího původce z populace), tedy vymýcení covidu 19, bude: „přesvědčit každého, aby si nechal dát vakcínu“!!!!

Světová banka ve svých materiálech konstatuje, že covid19 je projekt, jehož první fáze má trvat od dubna 2020 do konce března 2025.

Údaje z World Integrated Trade Solution ukazují neuvěřitelný fakt, že již v letech 2017 a 2018 se prodaly miliony testovacích souprav a diagnostických nástrojů konkrétně na covid 19, který se ale údajně poprvé objevil v Číně až na konci roku 2019.

Mimochodem – pojem  covid 19 je zkratka pro COrona VIrus Desease 2019, avšak internetové stránky nizozemské vlády pro patentování vynálezů ukazují, že Richard A. Rothschild ze Spojeného království patentoval systém pro testování covid 19 již v roce 2015!!!

Z výše uvedeného je zřejmé, že největšími konspiračními teoretiky jsou ti, kteří v masmédiích, v parlamentu a ve vládě tyto informace zatajují anebo je zesměšňují.

Máme dva dotazy na pana premiéra. Zaprvé, zda je pravdivá informace, že Ministerstvo financí přidělilo v únoru tohoto roku televizním stanicím jakousi dotaci na Kampaň Covid-19 ve výši 6 miliard korun českých. A za druhé, zdali se na něj obrátili zástupci Světové banky nebo MMF s nabídkou velkého finančního obnosu v případě, že „zařídí“, aby v České republice propukla obdobná covidová „pandemie“ jako v Itálii, stejně jako se zástupci těchto dvou globálních organizací obrátili na mnoho státníků světa.

Je nám známo, že nouzový stav upravuje zákon č. 110/1998 Sb. O bezpečnosti ČR. S vyhlášením nouzového stavu vláda vždy musí vymezit, která práva stanovená ve zvláštním zákoně a v jakém rozsahu  se v souladu s Listinou základních práv a svobod omezují a které povinnosti se ukládají. Tímto zvláštním zákonem je Krizový zákon  č. 240/2000Sb. Řada vyhlašovaných opatření  však není v souladu s tímto zákonem a přesto za jejich nedodržování jsou občané neoprávněně sankcionování. Vyhlášená nařízení a opatření jsou navíc zcela v rozporu s Ústavou ČR a s Listinou základních práv a svobod.

 

Děkujeme za pozornost

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně Aliance národních sil

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

Ing. Vladimír Prinke, plk., v.v., místopředseda ANS

Ing. Ivan Kratochvíl, pplk., v.v., místopředseda ANS

Ing. Karel Janko, předseda České strany národně socialistické

RNDr. Radoslav Štědroň, předseda Strany státu přímé demokracie – Strany práce

Marian Bojko, člen hnutí Jednotní, poslanec Poslanecké sněmovny PČR

Martin Šatný, 1. místopředseda hnutí Jednotní, zastupitel statutárního města Opavy

Ing. Tomáš Raždík, člen předsednictva a tajemník hnutí Jednotní, zastupitel Magistrátu města Ostravy a městského obvodu Ostrava-Jih

 

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
4.2 5 hlasů
Ohodnoťte článek
5 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
ssokolik
ssokolik
20. 11. 2020 17:34

Je naivne dufat, ze sa podari realizovat naprava po dobrom… stupen fasizacie sa bude stupnovat az ich tu ostane 500.000 + obsluzny personal.

Pepa Nos
Pepa Nos
19. 11. 2020 18:28

HŮŘ JAK ZA HITLERA.

hanakdan
hanakdan
19. 11. 2020 14:32

https://youtu.be/pE9fmj4LmmE zhruba od 7.minuty

hanakdan
hanakdan
19. 11. 2020 13:28

http://tapnewswire.com/2020/10/flu-cases-are-way-down-beware-of-the-obvious-explanations-video/
odkaz na stranky WHO, kde je publikovan graf tykajici se aktualniho vyvoje chripky – tento graf je uveden take v prilozenem clanku (viz predchazejici odkaz):
https://www.who.int/influenza/gisrs_laboratory/updates/summaryreport/en/