Napište prezidentovi, že nesouhlasíte s pandemickým zákonem

Vážení přátelé,

vezměte osud do svých rukou a napište prezidentovi, že nesouhlasíte s přijetím pandemického zákona. Stačí pár vět – dvě nebo tři. Jenom, prosíme, NEBUĎTE ZTICHA!

 
Zanechte zprávu prezidentovi ČR prostřednictvím on-line formuláře zde:
https://www.hrad.cz/cs/napiste-prezidentovi

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
5 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Milan Gybas
Milan Gybas
27. 2. 2021 12:47

Dopis odeslán možná jsou tam nějaké gramtické chyby psal sjem to s emeocemi dnešní doby
pane prezidente ,
zastavte tu Genocidu na vlastním národu !!
jsem obyčejný člověk – Slovan – Moravák co uznává rodinu rod jako největší prioritu ve společnosti, kterou systematicky od šaškárny zvané revoluce Vy politici rozbíjíte a jedete procesy globalčiků , sionistů , nadnárodních firem , banksterismu proti vlastnímu národu. Na vše jste si vymysleli poplatky – zkryté daně , ( copak infrastruktura státu má patřit lidem – ne skrytá daň – poplatek nazveme ho dálniční známka , nebo koncesionářský poplatek, nebo poplatek stk , nebo emise atd .. – to si občan nevymyslel to vy poltitici na nás lidi ,národ a k tomu vám pomáhá big tech, media TV… !! ) podporujete buzny , multikulturalismus a jidé dekadence samy víte kolik jich podporujete a ženete národ jeden proti druhému jasné proces davového řízení …
Osobně uznávám – ,,jedině ozbrojená společnost je slušná společnost,, ! Proto ta masírka vytvoření kutlu kolem zbraní a dogmat jak jsou pro obyčejného člověka zlé , věřte zbraní nasraného člověka může být cokoliv i lopata !
hlásáte demokracii přitom celá big tech globalité ke kterým patříte sionisté jedou tvrdou cenzůru a totalitu co si ani soudruzi před 1989 nedovolili.
k samotné Genocidě národa :
zastavte nesmyslné testování – osobní zkušenost – po testu dva dny bolest nosu a pak silná reakce Herpes v nose, oku, na rtech – neschopen práce !!
další věcí je kam mizí materiál po testování ?? vše nasvědčuje biologickému sběru obyvatel !! osobně už nikdy více !! MOJE TĚLO, MOJE VOLBA !! respektujte to i když vše nasvědčuje o pravém opaku řídit dělat covid pasy – čipovat lidi jak zvířata to je vaše svoboda !
covid moribundus jsem prodělal i když test, který má efektivitu nula od nuly pojde a je sám podvodem dle samotného vynálezce což jistě víte máte na to dost poradců ! v Rodině doma tím testem byla pozitivní dcera a všichni ostaní nic já osobně jsem měl střední potíže ze kterých jsem se vylízal sám ( felčar – po telefonu s doporučením – opravdu usměvná léčba dělající si šaška z pacienta, takže samoléčba vysoké dávky vitamínu C do několika gramů, vitamín D , B , paracetanol smecta čaj hodně magnesia rum a slivovice ) nějaká doporučení – všichni jsme to měli na háku ! osobně jsem neměl chřipku angínu několik desetiletí bez vakcinace proti chřipce neuznávám už několik destiletí tyhle big pharma vakcíny a u toho také zůstanem !
roušky – respirátory a selský rozum – vidíte jak má vypadat maska proti vitům a to co mají lidé nosit ? si děláte z nás obyčejných úplné blbce samozřejmě se hodně bezmozků najde Svědci Covidovi jak se jim říká co jsou masírování big tech TV … a pak ta histerie tak vypadá. copak človek nemůže svobodně venku dýchat vzduch ? jste se pomátli ano pokud sypete chemtrails na lidi pak se není čemu divit. v montovnách nadnárodních lidé se dusí pod rouškami někteří to nezvládají , ale otrokáři nadnárodní vidí jen makej – vyždímat človíčka za ziskem 1% bohatých ! Manželka se dusí v respirátou už nějakaký ten pátek a jaký výsledek – únava, bolseti hlavy, afty protože dýchá zpět jedovatý vzduch do plic k čemu to povede nemusím být ani lékař – vysoký tlak , dýchací potíže , snížení imunity přirozené atd … copak je normální pracovat 8 hodin v respirátoru v provozech kde jsou různé nepřirozené podmínky ( horko , nebo nasazené pracovní tepmo výkon atd .. ) ! chcete všechny lidi udělat nemocné a zabít ! zabíjíte a berete roky života národu jedinci člověk ! řeknu vám to každý kdo se musí trápit v tom náhubku tak je to jako by deně vyhulil 40 cigaret asi tak ! a to jsou i děti, studenti , staří lidé připadá vám tohle normální. ? hlásáte pandemii – ale tohle co se děje není a nemá ani z 10% příznaky pandemie ! Vy to víte a vaší přechytračelí poradci také !
očkování – vakcinace mRNA – DNA – další součást plánu před čipováním a bezhotovostní společností – děkuji nechci MOJE TĚLO, MOJE VOLBA nic od big pharmy a tohoto systému , který jede agendu proti národu a lidu svému. a to divadlo jak si dává vakcínu premier sám tomu nevěříte – proto stále chodí a dusí se v roušce .. když je tak chráněn usměvné , možná kdyby to byl sputnik V ( tradiční vakcína … )tak by se tomu dalo věřit jelikož v Rusku jako jaderné velmoci pokud se tím očkuje armáda jistě by si ji nezdecimovali. když celý ten demokraticko totalitní západ jede agendu proti Rusku. no a k US abych byl spravedlivý – no je vidět , že armáda ( pentaagon ) jejich odmítá jejich vakcíny od těch mRNA asi proč .. najdete si to máte dost poradců. Tak jak samotné divadlo covid a netopír! Vše hezky nachystáno , jak řekla globalistka merkelová v r. 2019 tohle jsou poslední vánoce jaké znáte .. chytrému napověz… a pokud člověk nejde jen jedním směrem , ale sleduje více směrů přemýšlí a slepě nepřijímá podprahové informace co šíří TV nebo media ta pravá správná tak hold cestu najde.
přestantě být loukou a nenechte sebou cloumat louktkovodiči … volby jaké předvedl západ 2020 v us – ztratily smysl volit v jakékoliv západní zemi tak jak u nás když jsou potopy na statistickém uřadu nebo vypadávají servery … asi jak řekl Stalin ,, volby – není důležité kdo koho volí , ale kdo počítá hlasy ,, a celý západ se tímto odpokal 2020 .. kdyby volby mohli něco změnit – dávno by je zakázali.
a nedělám si iluze už chystáte nebo už máte nachystané seznamy lidí na ministerstvu vnitra …
To co vy politici celkově předvádíte je tragédie od 90 let , ale současný stav je katastrofa !! co vidím kolem sebe jako člověk se selským rozumem tím zdravým co ničíte bezmála přes 30 let a současnou vyvolanou vlnu totalitního řízení podle toho švába přesně podle velkého resetu. A co je s podivem začlo to jedové očkování tou vaší správnou Mengeleho pokusnou vakcínací mRNA a co se děje roušky respirátory o to více v daných státech více totality samozřejmě britská mutace se objeví časově hezky po britském očkování to samé kopíruje US mutace , Brazilská mutace … a dotkor fauci už vydává velmi podivná prohlášení … na stranu vakcín … samozřejmě naše správné ty pravdivé media nic neřeknou, prostě takhle je to s celým pokryteckým západem EU a zeměmi NATO. Čert nám byl dlužen tyhle spolky EU, NATO a čím dříve se jich zbavíme tím lépe tomuto národu , ale tohle jste zavinily vy politická sebranka !
prezidente – buďte člověkem se selským rozumem, tituly a kvádro mi všude připadají jako symbol veškeré podlosti a dekadence téhle demokreatury.
27.2.2021
Milan Gybas

Ivanka Šedivá
Ivanka Šedivá
22. 2. 2021 12:51

Dopis prezidentovi odeslán

Dana
Dana
21. 2. 2021 13:37

Dopis prezidentovi odeslán.

Eva
Eva
21. 2. 2021 12:34

Dopis prezidentovi odesílám. Chci se zeptat, vždy ráda poslouchám vaše názory na současné dění. Tento čtvrtek 18.2. jsem hledala váš pořad na SV, leč marně. Tuším, co se s ním stalo. Je možné někde ještě najít záznam pořadu? Děkuji. Souhlasím s vámi.

Radka
Radka
21. 2. 2021 11:29

Dopis prezidentovi odeslán za celou naši rodinu.