Napište poslancům, že nesouhlasíte se zákonem o šíření dezinformací!

Rakušanovo vnitro chce zakázat všechny informace z oficiálních ruských médií v ČR a bude blokovat všechny weby, které budou přebírat, překládat, tlumočit nebo jinak šířit informace pocházející z ruských sankcionovaných zdrojů nebo od sankcionovaných subjektů!

Ve středu 5.10.2022  přinesl server Aktuálně cz. informace o projednávaném zákoně o blokování závadových informací na internetu, aby se čeští občané nemohli dostat do styku s tzv. dezinformacemi a především ruskou propagandou.

https://zpravy.aktualne.cz/…22/

My všichni, kteří máme zájem o objektivní informace o dění ve světě už teď používáme různé technologie k tomu, abychom se ke zprávám vůbec dostali.

Naše média nepřináší vůbec žádné zprávy ze světového dění, pokud ano, jsou upravovány pro potřeby a propagandu Fialovy vlády, která je plně pod kontrolou amerického Deep State.  Musíme takovou kontrolu odmítnout, máme právo na objektivní informace z celého světa. Rakušanovu vnitru jde o vymazání a genocidu všech informací o ruském pohledu na současné světové reálie. Jde jim o zablokování přístupu českých občanů k ruskému úhlu pohledu na konflikt na Ukrajině a na světový řád.

Žádáme všechny, kteří s projednáváním takového zákona nesouhlasí o zaslání dopisu Vítu Rakušanovi a všem poslancům.

 

Viz Dopis poslancům proti blokování webů plus e-maily poslanců 2022 a Rakušana

 

Pokud to neuděláme, přijde den, a co si to vůbec dovolují, kdy se už na Aeronet.cz, Protiproud.cz, Ceskobezcenzury.cz, Voxpopuliblog.cz, Prvnizpravy.cz, Czechfreepress.cz, Exanpro.cz, Skrytapravda.cz, Proudnarodnihrdosti.cz nedostanete. A nedostanete se ani na celou řadu dalších a podle Rakušanova vnitra “proruských” a “závadových” webů, jako je podle Fialové vlády i web ANS, který byl již také v minulosti  zablokován.

Raději nečekejte, až to blokování zničehonic začne a pošlete každý za sebe vyjádření nesouhlasu dopisem.

A pro jistou: připojujte se přes VPN pravidelně již dnes. 

 

https://aeronet.news/informacni-valka-se-v-cr-rozjela-na-plne-obratky-a-aeronet-news-prinasi-pro-vsechny-ctenare-alternativy-v-cr-a-na-slovensku-navod-jak-nadale-cist-statni-cenzurou-blokovane-zpravodajske-weby/


text dopisu:

 

Víte Rakušane,

 

nesouhlasím s projednáváním vámi navrhovaného zákona o údajném šíření dezinformací a blokování webů.

Jako občan svobodné země mám nárok na informace z celého světa, tedy i z Ruské federace, a úsudek si udělám sama. Zprávy ve veřejnoprávních médiích jsou jednostranné a neumožňují vhled do celosvětového dění.

Proto je omezování přístupu k informacím a informačním webům ze strany momentální vlády 

nepřípustné.

 

 

V ……………. dne………………….                                           Jméno

                                                                                                   Adresa trv. bydliště

 

 


 

 

 

 

 

Děkujeme za spolupráci.

 

Věra Bouřová, KK ANS Praha

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS