Napadený otec: Chlapce na služebnu přivedla pracovnice pekárny a syna pak společně se mnou zavřeli do cely

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Celou republikou otřáslo video zachycující dva uherskohradišťské strážníky, kteří napadli čtyřicetiletého otce tříletého chlapce, který si na cestě z obchodu k autu nenasadil respirátor. Podle Filipa Petráše, právního zástupce napadeného muže, ho strážníci odvedli a bezbranné dítě nechali na místě, aniž by se o něj jakkoliv zajímali. Hocha nakonec na služebnu odvedla pracovnice pekárny.

Napadený i jeho právník jsou přesvědčeni, že zásah ze strany městské policie nebyl adekvátní a byl hrubě nepřiměřený. „V nejbližších dnech či hodinách zašlu oficiální dopis na město Uherské Hradiště, které je zřizovatelem Městské policie Uherské Hradiště, a na vedení Městské policie Uherské Hradiště s žádostí o vydání stanoviska o předmětném zásahu,“ dodal Petráš.

 
VIDEO drsného zákroku strážníků Městské policie Uherské Hradiště:
 
Více podrobností – ZDE

 

Zdroj:zlin.cz, aktuální kresba Libor Sigmund

 


 
 

Autor příspěvku: ans

4 2 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jana
Jana
13. 3. 2021 19:22

neskutecne. nejen totalne prehnany zakrok, ale takovy nezajem, ze mel male dite? to nechce vyhazov jen tech policistu, ale i jejich vedeni, i proto, ze dychat nam nikdo nemuze zakazovat. protiustavne vydana vyhlaska a policie ji dodrzuje? kde to jsme?