NALÉHAVÉ: Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných! Výzva NSS.

Nejvyšší správní soud zveřejnil výzvu 4. 6. 2021. Dal vám čas 5 dnů, to znamená, že se připojit můžete do středy.

Pokud vás doopravdy štve, kam se ubírá naše společnost, pokud vás děsí, že neočkovaným hrozí úplné vyloučení ze společnosti, a pokud nechcete jen nečinně přihlížet, připojte se k „žalobě“ (ve skutečnosti jde o návrh na zrušení opatření obecné povahy) proti diskriminaci neočkovaných.

 

Výzva Nejvyššího správního soudu – zde

 

Nejvyšší správní soud zveřejnil výzvu 4. 6. 2021. Dal vám čas 5 dnů, to znamená, že se připojit můžete do středy.

 

Velmi jednoduchý vzor podání:ke stažení a vyplnění – zde [docx]

 

Svoji žádost můžete poslat soudu poštou (vytištěnou a podepsanou), případně prostřednictvím Vaší datové schránky nebo e-mailem s použitím zaručeného elektronického podpisu. Můžete to na NSS i donést osobně (na podatelnu). Pokud potřebujete konzultaci k tomu, jak svá práva v řízení jako osoba zúčastněná na řízení uplatnit, zkontaktujte prosím svého advokáta.

O tom, kdo je osoba zúčastněná, si přečtěte víc – třeba zde.

 

Zdroj:stavbeznouze.cz

 


  
  

Autor příspěvku: ans

0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Sefl
Sefl
8. 6. 2021 17:14

Když začínala nákaza covidem, nedosáhla úroveň pandemie. Tak se začínalo testovat PCR testy. Které dokázáno nedosahují spolehlivosti ani 30%. A když teď nákaza vlivem promoreni dosáhla minima. Jeví se testování všude a všech jako šílenství. Příklad dítě je testování ve škole. Ale odpoledne test není uznán a na plavání musí mít test nový. Tak účel testů je šikanování obyvatel za účelem miliardových zisků poskytovatelů testů. Kteří jsou povinni dodat doklad o negativním testu a jsou při testu, který neodpovídá skutečnosti. V Polsku se provádí testy pouze u lidí s nějakými příznaky. Absolutně zdravé lidi bez příznaků může provádět hygiena finančně dotovaná poskytovatelem, to by potom testy byly prováděny nepřetržitě do nekonecna. Zrušte zbytečné testy. Nebude na léčení nemoci, hrazených pojišťovnou. Zdraví lidí už jdou otrávení nepřetržitým zbytečným testováním.

CZK
CZK
Odpovědět  Sefl
9. 6. 2021 22:59

Je pravda, že pojem „pandemie“ byl na wikipedii charakterizován nějakými čísly úmrtí z počtu nakažených. Ale po nějaké době to bylo odstraněno. PCR testy nebyly určeny k diagnostice. Alespoň to tak charakterizoval jejich vynálezce, ale ten byl umřat. Nebavme se o tom, kolikrát denně/týdně je správné se nechat testovat. Bavme se o tom, kdo a za jakým účelem tento systém naplánoval. Když useknete drakovi hlavu, tak je to vyřešené.
Přiznám se však, že nevím, jak se mám k celé té kauze postavit. Někdo říká, že když si to necháme líbit, tak budeme časem eliminováni, ale kvantová fyzika říká, že čemu věnujeme svou pozornost, tak to si přitahujeme do reality/života. Vím, že to funguje, mám to ozkoušené. Tak snad zafunguje střední cesta. Kdekdo ví, co nechce, ale málokdo ví, co vlastně chce. Tak si představuju, jak to všechno praskne, jak vypluje na povrch pravda o tom, že to všechno bylo dlouho dopředu naplánováno a za jakým účelem a jak, až jim to řekne i TV, budou doslova hysterčit. Jenomže – bohužel – zatím TV říká „Nechte se očkovat. Udělejte tečku za koronavirem!“ A ti lidé tomu uvěří a podrobí se a tak se vytváří realita. Čemu člověk věří, to se realizuje.

Anna
Anna
7. 6. 2021 23:21

Jestli to nebude s křížkem po funuse – zrovna ve středu mají schvalovat totalizační zákon, který by všechno bezpráví mohl uzákonit.