Naděje umírá poslední

„Svatý Václave, nedej zahynouti, nám ni budoucím!“

   Když už se zdá, že plán globalistů na depopulační válku lidstva nabírá na intenzitě, je třeba hledat naději v lidech a silách, jež vzdorují těmto tlakům, a hlavně – jejichž víra v život bez vražedných biologických zbraní je pravá, čistá a upřímná.

   Aliance národních sil vyvíjí aktivní a systematickou osvětovou činnost, působí dlouhodobě a adresně na politiky a instituce, ukazuje cestu, jak se vymanit z novodobé covidové totality. ANS dává všem občanům sílu a naději v jejich bezvýchodnosti a garantuje otevřený boj proti covidovým tyranům.

   Nabízíme pomoc a cestu hledání východiska z beznaděje i pro ty občany, kteří z nějakého důvodu (např. z existenčního vydírání tímto zločinným systémem) už podlehli zákeřné covidové manipulaci a nechali se již naočkovat.

   Jsme tu i pro Vás a ukážeme Vám cestu, jak důsledky experimentální „vakcinace“ (která skutečnou vakcinací vůbec není!!!) zmírnit, a jak svůj organismus co nejvíce detoxikovat.

   Očkování nás nesmí rozdělit!!! Zdraví nás všech je na 1. místě!!!

   Vakcinační korporativní fašismus realizuje ukrutný záměr globalistických elit k uvržení lidstva do otroctví (vakcinovaný člověk se stává transhumánním biorobotem ve vlastnictví korporátních držitelů patentů).

   Tzv. vakcinace proti COVID-19 je jedním ze „souboru opatření“, tedy biologické války, určené k nelítostné depopulaci obyvatelstva planety Země. Je prováděna bezcitnými globalistickými elitami a jejich loutkami ve vládách mnoha zemí.

   Rozhodnete-li se zvolit svobodu a život, rozhodnete-li se zvolit zachování své čisté biologické podstaty, a tudíž zachránění své čisté duše, rozhodněte se ve volbách do PS PČR pro Alianci národních sil.

   Naděje umírá poslední. Naděje znamená žít v duchovním míru a věřit, že život má smysl…

 

   Na závěr Vám, Vážení voliči, přejeme šťastnou a odpovědnou ruku při výběru budoucího směřování Vaší země.

   Tato země patří Vám!!!

 

Srdečně

Vladimíra Vítová

Marek Adam

Aliance národních sil

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Marta
18. 8. 2021 8:18

Naprosto souhlasím