Na obloze slunečno, bezvětří, ve Zbytku zataženo, bezvládí.

Víkendové sluníčko věští příchod krásných dnů a vymetenou oblohu, apatická zbabělost vlády věští temno temnější než od Jiráska a vymetenou kasu našeho milovaného Zbytku. Někdy nelze prostě odolat a tak jen pro sebe si pojmenovat Zbytkem zbytkem rozbité Republiky československé.

 

Jak poznat koronavirus? Máte pocit, že jste oblblí na kvadrát….

Vodu vlastní Francouzi, Škodu Němci. Frankogermánii ale vyživujeme i zbytkem průmyslu, na krásných zbytcích zemědělské půdy pěstujeme premiérové doplňky paliv, aby nám čmoud liběji voněl. Ve Strakovce je sice parta pobíračů platů, kterých se připravovaný atak bank či řetězců s potravinovým odpadem na naše poslední peníze nedotkne, ale že jim říkají v médiích ještě ministři a předseda vlády, je jen jakási zvyková záležitost.

Už se téměř ty postavičky nedají od sebe odlišit. Na čelech veliké ANO, čuničky v oranžových hidžábech, stydlivě papouškují naučené mantry o strašlivém koronaviru. Děsně zvláštním neživě-živém prďolovi, na kterého radostně jejich skuteční šéfové a globální mocipáni momentálně házejí odpovědnost za jejich neodpovědné, leč pravidelné vyvolávání čím dál větších finančních krizí ve jménu „hodnot“, „demokracie“ a nekonečné hrabivosti.

Nevládnou, jen plní zadání. Jsouce fakticky na úrovni dalšího žoldáctva pohřbívajícího český národ jako třeba justiční (nejlépe rovnou ústavní) mafie, na hony smrdící žumpa, co si sama říká novinářská obec, spolek metrosexuálních zpovykanců, známých též pod přezdívkou „kulturní fronta“ etc…, etc…. blijí na občas i slavnou minulost, „vládnou“ dle hesla Carpe diem, připravují otrockou budoucnost svým i našim potomků, bude-li vůbec jaká.

Někteří však přece jen trošku vynikají. Umí se lépe lísat, zbaběleji ale o to nekompromisněji zaprodávat, plnit rozkazy zprostředkovatelů rozkazů od těch, co si je na naše náklady vydržují. Tak kteří jsou ti, co se na ně dá opravdu spolehnout, že nás ve virální budoucnosti přdrží pěkně na uzdě-ohlávce-roušce?

 

Po vojensku nebo po vnitrácku?

Aspirantem na nejvyššího místodržícího je jistě plukovník Prymula. Už dnes hýří aktvitami směřujícími ke 100% očipování (oficiálně proočkování) všech nevolníků, nevolnic i nevolníčat pomocí různě vychytralých karantén. Nic sice oficiálně ještě netvrdí, ale občas slibně naznačí. Třeba že i na pár let nechá uzavřít hranice Zbytku, povolí Zbytkařům kontakt maximálně tak tří jednotek (stále je ještě ze setrvačnosti nazývá rodinami) mezi sebou, leč hidžáby by nejlepší byly věčné. Definitivně až podle toho, co mu američtí experimentátoři sociálně medicínské laboratoře Mayo se sídlem v Brně doporučí. Zkoumají nás laboratorně už dlouho, takže konečně budou moci své vědecké poznatky přetavit do praxe.

Určitě se o pozici toho nejhlavnějšího přes všechno nějak utká s klukem v oranžovém svetru, který už prý trhl rekord v nicnedělání za bdělého stavu a ještě jej umně „prodal“ připraveným médiím jako manžerský počin roku, ne-li století. Ministr vnitra Hamáček, plod nové školy generace politických nasliněných prstů, co nikdy nepřičichly k práci, životu, dnes už takový standardizovaný, politický klon vhodný k došlechtění v jakékoli tzv. demokratické partaji. Vždy oddaný novým, hlavně jakýmkoli pořádkům. Pan Hamáček jistě může panu Prymulovi slibně komkurovat v discíplíně opilosti mocí nebo i kážuvodupijuvíno, jejich souboj bude určitě zajímavý, ale zhola nepodstatný pro nastoupený směr.

 

My tří konšélé déme k vám, co vám zbyló, sebérem vám….

Do připravované rvačky o nejvyššího chalífoführera může zasáhnout i nejúspěšnější ze současných nejohebnějších konšelů Prahy, kteří momentálně prostřednictvím mediokratických struktur vlastně už vládnou a do detailu určují směr naší tzv. zahraniční politiky. Pozice mají pánové Hřib, Kolář a Novotný vyrovnané však jen zdánlivě. Co se týče absence jakýchkoli stop morálky a charakteru je to remíza. Porovnáme-li limity jejich všehoschopností, vyjde nám zase plichta. Nerozhodně od pohledu vychází i jejich jejich umění kopat do vlastního národa, modlení ku všemu západnímu přišedšímu z Velkého Osmanofrankogermánska i nekonečné nenávisti k Rusku. Na druhém místě pak k Číně.

Novotného pro finálovou účast vylučuje psychiatrická diagnostikovatelnost průvodních jevů jeho duševních nemocí a závislostí. Eugenika plukovníka Prymuly nedá duševně chorým, stejně jako starým nebo mentálně nedostatečným příliš možností pro existenci.

Hřib sice zastává dobře funkci rozbíječe zbytku Zbytku z pozice pirátora, ale tak či tak je zjevné, že není v jeho silách porazit neoficiální filiálku CIA famílie Kolářovic.

 

A nakonec jde ještě o to, kdo jako poslední zhasne….?

Jestliže snad někdo namítne, že by se chtěl o funkci dohlížitele ucházet i rovněž všehoschopný pseudoministr zahraničí Petříček, nebude mít pravdu, Už to zkusil, už si byl vyžádat i nějaké ty noty od svého bruselského loutkovodiče Pocheho. Dokonce raději potajňačky, pěkně v noci, bez limuzíny, zkrátka taxíkem. Na zpáteční cestě však plakal tak usedavě, až…, ale nic. Nepíšeme přece bulvár. Zkrátka neuspěl.

Dál už je to prosté. Prezident Zeman – bez reakce. Jeho kdysi kreativní a obdivuhodný mozek utkvěl (definitivně?) v obsedantním lpění na okupaci Afghánistánu. Premiér Babiš – hm, ještě žije…? Ještě je stále držen kdysi tvrdý a ostrý, dnes hlavně zbabělý chlap za ko – é.., koruny(?) vadnoucí rukou führerin Merkelové?

Tak co je pravděpodobnější? Bezvětří a jasno nebo bezvládí a Temno? Je to vlastně nedůležité, asi to bude obojí současně, ale aspoň s tím Temnem bychom měli něco udělat.

 

Svatopluk Otava, komentátor ANS

 


 
 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jíťa
Jíťa
24. 5. 2020 12:27

Děkuji👍velmi výstižné..držím vašemu hnutí pěsti a podporují💪🌍

Jaroslava Akia
20. 5. 2020 15:59

Já propaguji.Vaše články na síti..zasílám známým…bohužel reakce vlażná..Lidi jsou stále spící..nevěří..věří že chytnou tu bestii coronu!Hrozný!“Ordinace prázdné..nikdo s ničím nechodí.k obvodnímu…potlačuji vážné nemoci až tak se boji…jen málo lidi ví,že jsme už skoro na kraji Macochy,která se urve…vzbuzeni lidé jsou na alternativnim vysilaní,u nás se nestavkuje…u nás se poslouchá Prymula!!!!Bůh nás opatruj…..