Vytiskněme všichni dopis a roznesme ho sousedům do schránek

Vážení podporovatelé Deklarace lékařů,

projednávání novely pandemického zákona bylo odsunuto na 1. února. Jak jsme informovali v minulém informačním e-mailu, pokud by tato novela byla schválena, přešly by na ministerstva (zdravotnictví, vnitra a obrany) ohromné pravomoci a tím by v podstatě došlo k demontáži demokracie v naší zemi (podrobný text na https://deklaracelekaru.cz/vlada-ukoncuje-parlamentni-demokracii-mobilizujme-odvahu-a-alidskost.php).

Vy tyto informace již znáte, ale vlivem cenzury médií i sociálních sítí se tyto informace nedostanou k lidem, kteří již možná přestávají být přesvědčeni o tom, že třetí dávka je skutečně ta očekávaná tečka. Již se totiž nyní občas i do mainstreamu dostanou zajímavé informace, ale vláda přesto pokračuje v nátlaku a mediální masáži dál.

Snažili jsme se proto najít cestu, jak tyto lidi oslovit jinak. Společně s dalšími organizacemi jsme vytvořili DOPIS (ke stažení na: https://deklaracelekaru.cz/dopis.pdf), ve kterém jsou krátce a srozumitelně shrnuty nejdůležitější informace o chystaném pokusu předání obrovské moci nad našimi životy úřadům.

Prosíme všechny, kdo chtějí přiložit ruku k dílu, vytiskněme každý z nás DOPIS ( https://deklaracelekaru.cz/dopis.pdf ) alespoň 10krát, 20krát, nebo 100krát a roznesme ho našim sousedům do schránek. Nebo pro tuto akci věnujme pár desítek korun, nakopírujme ho na kopírce a šiřme svým bližním, rozdejme to lidem na ulicích. Je důležité aktivně informovat naše spoluobčany o tom, co se děje, protože z médií se nic takového nedozví. A sdílením na Facebooku se to dozví opět pouze ti, kteří tyto informace již znají. Rozešlete prosím i tento mail s dopisem vašem známým, kteří by se také do této akce mohli zapojit.

Vláda se záměrně snažila vytvořit příkopy mezi očkovanými a neočkovanými. Mnoho lidí, kteří mediální masáži podlehlo, nyní již začíná pochybovat. Prosím oslovme je. Nyní jsou ohroženy demokratické principy, které se dotknou všech bez rozdílu. Život v naší zemi by v budoucnu mohly prostřednictvím nikým nevolených úřadů ovládat bez kontroly parlamentu nadnárodní korporace. Nyní je skutečně čas na to, aby se aktivně zapojil každý z nás, kdo ví, o co se nyní hraje a komu leží na srdci budoucnost naší země. A všichni moc dobře víme, že za dob socialismu byly ve státních podnicích kopírky tím nejstřeženějším majetkem!

Tiskněme, Kopírujme, Roznášejme, Kolportujme! Pokud se nás do toho zapojí i jen část podporovatelů Deklarace, může to mít pro celou naši zemi ohromný vliv!

PDF k tisku: https://deklaracelekaru.cz/dopis.pdf

Děkuji a srdečně zdravím,
Václav Hrabák

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS