Mgr. Marek Adam a Jiří Machač – Vzdělání je schopnost porozumět druhým

Mgr. Marek Adam (1. místopředseda ANS) a Jiří Machač (nezávislý aktivista z Tábora) byli hosty SVTV v pořadu Daniela Švába Rozum do hrsti.

Zveme vás 1. dubna 2023 od 14:00 na náměstí TGM v Táboře, kde se bude konat velká demonstrace za mír. Kritériem vychovávání v dnešní rodině není slušnost ale úspěšnost. Absence výchovy vede k sebepoškozování a růstu agresivity u dětí.

Zákony božské neboli přírodní jsou absolutní a není v silách lidského intelektu je překonat. Současné snahy jít proti přirozenosti vedou jen k destrukci a ke zkáze. Pokud se děti nechají nést tím hlavním proudem, tak se stanou otroci systému. K tomu, abych mohl učit – tak jak to považuji za maximálně správné, tak musím být trochu rebelem.

Green Deal slouží k tomu, aby se z aut staly jakési panské kočáry, a my neměli možnosti cestování, na jaké jsme zvyklí. Válku na Ukrajině vyprovokoval Západ na přelomu roku 2013 a 2014.

Kromě mořských ryb, plodů moře, rýže a tropického ovoce jsme si schopni vše sami vypěstovat v mnohem lepší kvalitě.

To, co se děje, je jiný druh války, která se vede v rovině biologické, potravinářské, výchovně vzdělávací, informační, zdravotnické, medicínské a tak dále.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS