Mění se dotační pravidla EU

ČR už nebude rozhodovat vůbec o ničem!

Zcela nejrychlejší způsob, jak opustit EU, je rozhodnutí parlamentu.  Všechno ostatní je těžší a ČR už nemá čas!

Dosud to s dotacemi EU bylo tak, že jsme platili do EU, ta si z toho strhla 850 milionů Kč týdně na provoz aparátu, a pak nám peníze vrátila, ovšem s příhazovem nějakých drobných, které nebylo vždy schůdné vyčerpat, takže se peníze mnohokrát ani nevyčerpaly, s čímž vlastně EU počítala, když je přidělovala.

Abychom pochopili, jak se rozdělovaly dotace! Mnozí stále ještě věří tomu, že není většího požehnání, než EU dotace!

Tyto otázky je třeba zodpovědět. Nyní, při jednání o budoucím rozpočtu EU, se její hlavy vyjádřily zhruba následovně: dotace EU si nyní nebudou rozdělovat státy samy, ale o dotační položky budou soutěžit podniky a instituce napříč státy (poznamenala jsem si to včera 23.2.2020 v 15:18, sleduji jen ČT či vysílání EK #DigitalEurope).

 TO ZNAMENÁ, ŽŽE NEVOLENÉ ELITY EU USKUTEČNÍ, COKOLIV SE JIM ZACHCE – A TO ZA NAŠE VLASTNÍ PENÍZE!

Státy už nemohou počítat s tím, že by se jim jejich vlastní peníze z rozpočtu vrátily do něčeho užitečného, do čeho by samy zasahovaly. Nebudou moci ani ovlivnit, že se jejich peníze uplatní na území jejich státu, natož to, že se jejich peníze uplatní na území jejich státu pro něco přínosného a neškodícího, natož že se uplatní na poli aktuálně potřebného.

 Je nutno pochopit, k čemu sloužily eurodotace až doteď: k přesvědčování lidí, že na jejich potřeby by stát nikdy nemohl dát peníze, jen unie, která na ně údajně myslí. A také k nemírnému krmení pomocných elit, které si z toho udělaly soukromé kšefty. Některé naše spoluobčany se podařilo přesvědčit o tom, že náš stát by neměl na nic, že nemůže a o své vůli nic dobrého neudělá, a že je to jen unie, kdo nám dává peníze, že unie představuje ztělesnění dobra.

Až dosud to bylo takto:

https://www.reformy.cz/jedlicka-skutecne-naklady-naseho-clenstvi-v-eu/

a takto:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesi-jsou-porazenym-narodem-Na-clenstvi-v-EU-prodelali-nejvic-rika-jasne-svetoznamy-ekonom-Piketty-544980

V tomto videu je vyjádřena samotná podstata nedemokratičnosti EU – Lisabonská smlouva:   http://dokumentarni.tv/globalizace/konec-narodu-prevzeti-eu-a-lisabonska-dohoda-end-of-nations-eu-takeover-lisbon-treaty?fbclid=IwAR0R-JKyNZ3laMI26ziD97roVsKR-rtr0e-McRZkw27ErovJDcZlnb7OU5g

Podívejte se na britský film Brexit, který ukazuje podstatu dosavadních eurounijních regulací s českými titulky.

Přišli jsme o všechny hutě, cukrovary, atd. atd. takto se stalo, že do EU nevyvezeme ani jablko, jen pro zpracovatelský průmysl za eurocentíky, ale k nám jdou zahraniční za 50 a více Kč /kg!!! Takto se stalo, že neseženete rybízovou marmeládu, a za džemy a marmelády již platíte leckde 60-80 Kč.

V tomto videu od 9:30 je popsáno, jak funguje EU.

Věděli jste, že zákony EP ovlivňuje:

1) Trilog – schvaluje většinu zákonů za zavřenými dveřmi.

2) ERT – evropský kulatý stůl průmyslníků, 50 šéfů nejbohatších firem.

3) Emue – bankovní lobby, bankéři.

Je nutno si uvědomit, že nedemokratičnost EU se zvyšuje právě s osvojováním si dalších, kdysi ústavou chráněných oblastí národních států, o nichž chce Evropská komise rozhodovat.

Do čeho půjdou eurodotace nyní? Z 25% do nové zelené dohody. Více o zeleném dealu zde: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/eu-zacala-realizovat-zeleny-deal-vyrazne-zdrazi-maso

A také do IT.  Van der Leyenová sdělila ve videu Shaping Europe´s Digital Future – neboli dávajíc tvar digitální budoucnosti Evropy, že na umělou inteligenci a datovou strategii půjde v příštích letech 20 bilionů eur ročně po celých 10 let a k tomu hodlá EU přitáhnout ještě dalších 4-6 bilionů ročně od investorů! Celý plán má  být v  dokumentu zvaném White Paper for Artificial Inteligence and Data Strategy.

https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/europe-fit-digital-age_en

Konkrétně se to má tak, že unie hodlá ve velmi krátké době získat dalších 10 milionů programátorů (až splní svou práci, tak nebude vědět, co s nimi, ale to už bude pozdě, prostě všechny nové vysokoškolské módní trendy vedou k tomu,  že se zabíjejí tradiční obory a ztrácí se povědomí o tom, co jsme již kdysi uměli, s tím, jak se ztrácí průmysl. Jenže vybudovat fungující podnik trvá bratru 25 let. A my jsme po rozprodeji celého národního hospodářství za méně než 1 miliardu dolarů ani nepokročili v obnově hospodářství. A teď to tedy zdigitalizujeme. A začne se cenzurou, biometrickými údaji a také odstraněním plateb v hotovosti. 

Lze předpokládat také, že pod slibem nějakých „bonbonů“ vydáme i data z EET, aby se mohlo lépe rabovat a potírat naše hospodářství nepřátelskými akty. Celý program IT EU můžeme rovnou brát jako potenciální nepřátelské akty proti suverenitě. Budou to trojské koně, bohužel se nebudou týkat jen záležitostí státu, ale jednotlivých občanů, a půjde-li všechno takto dál, tak odnárodněné národní reprezentace se budou prát o to, aby mohly své občany za nějaké bonbóny tomuto IT monstru předhodit v nových a nových oblastech života.

Současná skutečnost je taková, že naše hospodářství opět začíná od manufaktur, máme manufakturní výrobu zavařenin a konzerv a nikdo nemá na obnovu továren, jež padly v devadesátých letech a které byly významným exportérem. A teď máme ještě šanci setrváním v unii i tyto manufaktury podlomit všepřítomným špiónováním desetimilionové IT armády,  která, když ji samotná EU nezadá takové úkoly, tak až se vyčerpá její použitelnost pro EU, bude sama hledat cokoliv, pro co by mohla svoje dovednosti využít ku svému prospěchu.  Jak to prorocky popsal Egon Bondy v jednom svém díle, kde líčil dystopickou realitu, v níž mladá žena, samoživitelka, aby uživila svou malou dceru, musí hackovat  – a to nejen počítačově. Bohužel již nevím, jak se dílo jmenovalo.

POZOR! Elitám, podporujícím politiku EU, resp. EK, (Evropské komise) se dostane více dotací než jindy –  ale nikomu jinému, než přímo účastným kolaborantům a zaprodancům, žádné dotace už  nepůjdou!!!!

Ještě nějakou dobu sice pojedou projekty, které slouží zachovávání dobrého jména EU, jako např. Housing First, jenž neubytovává ani bezdomovce, jen lidi z ubytoven (tempem 50 osob za jedno volební období), aniž by jakkoliv řešil přidělování obecních bytů, rozprodej bytového fondu  nebo zajištění bezdomovců penězi, aby mohli bydlet.  Čili – dělá se pro zdání.

Ačkoliv tedy značná část českého rozpočtu bude neférově promrhána, budou mainstreamová média dále obětavě plnit svou funkci a tedy všechny domácí subjekty, kterým se podaří nějakou tu eurodotaci přeci jen získat, budou oslavovány jako hrdinové hodní následování a my všichni budeme odsouzeni k pocitům viny, že jsme nebyli tak dobří, abychom je získali také.  A ovšem stát bude ze srovnání vycházet nejhůře, protože mu na jakoukoliv bohulibou činnost budou definitivně chybět peníze v rozpočtu.

Ještě k bezhotovostní platbě: „Je to transparentní, bezpečný a hygienický způsob placení, odezva od zákazníků je velmi pozitivní.“ Myslíte, že tento projekt mají z vlastní hlavy? https://www.euro.cz/byznys/zabijaci-hotovosti-v-breznu-odstartuje-plan-na-masivni-podporu-bezhotovostni-ekonomiky

Už chápete, proč právo platit hotovostně chtějí Rakušané zakotvit v Ústavě? ČT agilně věnovala pořad Byznys 25. 2. 2020 bezhotovostním platbám, ale s expertem ČNB si naběhla, ten jí to neodsouhlasil.

 Je tu ale ještě jedna cesta, jak z maléru ven: Neplatnost rozdělení ČSFR!

zde vysvětleno:

https://ceskoslovensko.wixsite.com/stranky/single-post/2015/08/31/Rozdělení-ČSFR-bylo-a-je-neplatné?fbclid=IwAR1BEjSjpEyfJzL2Nqfu9z-wFPfAGwJZ9LF1v56gDuw_cS4fl0CgucFjFGw

Prosím, podepište se pod výzvu, ušetříme si vztekání s mizernými zákony podrývajícími suverenitu.

ZDROJ TEXTU ZDE:

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/s-plosnym-rozdavanim-bonbonu-pomocnym-elitam-eu-je-konec?fbclid=IwAR18SRalnkbIjRfp9RgNT9qkDwRJUdYw9okPm0yOmFXGBkcpNmgmioie4gQ

 

Kateřina Amiourová

 


 

 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Denis Novák
Denis Novák
5. 3. 2020 2:42

Dobrý den. Jsem onen chalan, který vyrobil video o principu funkčnosti Evropské unie. Zároveň jsem jeden ze zakladatelů hnutí Bohemia patriot. Sdružujeme a spojujeme různé skupiny, organizace, spolky a další suběkty s cílem pomoci občanům České republiky. Za tímto účelem jsme se také připojili k ,,Manifestu“ IAV jak mediálně, tak i jako signatáři tohoto manifestu. Vytváříme zázemí a ochranu pracujících, poctivých a slušných občanů. Vytváříme možnosti právního poradenství, přes bezpečnost až po pracovní stránku života. Rádi bychom jednali i s vámi. Jednatel za Bohemia patriot Denis Novák. Hlavní koordinátor a vedoucí je Jan Mošnička. Děkuji za přečtení a vážíme si vaší práce. Hezký den

Lubomír Tomiška
Lubomír Tomiška
2. 3. 2020 16:41

Vyděračská potupná žebrota, t. zv. dotace, sloužila vesměs k blbostem a málokdy k něčemu užitečnému. Parlament zaprodaných politiků odchod z EU neodhlasuje. Všichni jsou pro EU, komunisti Soc. dem s Hamáčkem ani pseudovlastenecká Sekta Podvodných Deviantů T. Okamury, která podporuje nejrůznější paskvily a o Babišovi a jeho podivném slepenci nemluvě. Kolik členů vlády je v protinárodních neziskovkách? Myslet si, že tito něco udělají, je k smíchu.