Krvavá ruka ďábla

Vážení čtenáři, občané! Myslíte si, že přeháním, když jsem článek nazval Krvavá ruka ďábla? Pokusím se vás přesvědčit, že tomu tak není. Situaci v Evropě, potažmo ve světě všichni známe a nemusíme se přesvědčovat o tom, že současná evropská civilizace se otřásá v základech. V našich podmínkách není ještě krize tak otevřená a patrná, protože naše povaha je vyzbrojena odolnými prvky, které jsme do svého DNA získali neustálým bojem o přežití. Vzhledem k těmto vlastnostem se nesmíme nechat uchlácholit povrchními a neupřímnými nabídkami politických stran a jejich politiků, kteří nám namlouvají, že se dá kámen proměnit v chléb a tvrdí nám, že „to vše ti dám, padneš-li na tvář a budeš se mi klanět.“ Na takové nabídky a politické programy je jediná odpověď. Odstup Satane! Protože jinak nás uchvátí skutečná krvavá ruka ďábla. Ztratili bychom svou historii, současnost, ohraničenou našimi životy, ale především budoucnost. Ztratili bychom svou lidskost, Duši, věčnost.

Věrolomnost a neupřímnost sil, které se nás snaží donutit padnout na kolena, si jednoduchým způsobem ověříme, když si pozorně přečteme politická prohlášení a porovnáme je se skutečnými cíli.

Abych nechodil dlouho okolo horké kaše. Prostudujme politický program ODS a porovnejme ho s tím, jak si představují vypořádat se svými odpůrci.

Martin Lang, 26. dubna 2019, 23.03 hod.

Zeman je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini.

Člověka, který nedrží dohody a smlouvy jistě lze nazvat proradným prasetem a slušní lidé se takové morální zrůdě vyhýbají. Adolf Hitler takovou morální zrůdou byl. Nedodržoval žádné dohody a smlouvy. Český stát, který uzavře smlouvu a poté zneužije parlament, aby smlouvu porušil, klesl na úroveň proradného prasete. Poslanci, kteří zvedli své ničemné pazoury pro schválení zákona o zdanění církevních restitucí, jsou smradlavá, proradná prasata. Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet. Dokonce jsem přesvědčen o tom, že takové zrůdy je nutné  pozabíjet, aby svou morální zrůdností nenakazili zbytek národa. Debilní senilní bolševik Zeman se rozhodl zákon podepsat a je ho potřeba zabít též. Ideálně takovou zrůdu podřezat, jako přestárlou svini a nechat vykrvit a poté spálit. Morálním zrůdám je třeba vyhlásit boj na život a na smrt. Není možné dále tolerovat ničemnost hloupých a všehoschopných zvířat. Taková zvířata nejsou vhodná ani na mýdlo. Hromadu sraček lze pouze spálit. Nejde o peníze církvím. Jde o to, že svým proradným chováním prasata včetně presidenta legitimovala porušování dohod a smluv mezi lidmi. President státu dává příklad lidem, že je normální a úplně přirozené poté, co je plněno jednou stranou, jednostranně nerespektovat závazek. Je to stejné, jako když dělník nedostane dohodnutou mzdu nebo živnostník nedostane zaplaceno. Pokud se nelze dovolat jinak práva, je nutné takové zlo vybíjet, je nutné nositelům takového zla uřezávat hlavy a pálit sračky, co z nich zbydou.“

Když si pozorně přečteme tento výlev hnusu a uvědomíme si, k čemu pan Lang vyzývá lidi, tak nám zákonitě musí běhat mráz po zádech. Tím spíše, že takové projevy a otevřené výzvy k bratrovražednému boji se v poslední době množí a stát není schopný či ochotný jim zamezit.

V nedávné době proběhl vzpomínkový večer k 80. výročí okupace Československa nacistickým Německem, který pořádal Český svaz bojovníků za svobodu, vzbudil emoce v celé naší společnosti. Jasně se profilují jak politické postoje, tak charaktery aktérů, kteří se celospolečenské diskuze účastní. Můžeme dobře rozpoznat, kdo za koho kope.

Vrcholem je projev senátora Fischera, který svým vystupováním připomíná rétoriku nacistických vůdců v třicátých a ve válečných letech minulého století. Oni také židovské obyvatelstvo a všechny své odpůrce nazývali prasaty. Jestli čtenáři nevěří, tak ocituji projev pana Fischera na sociálních sítích a Parlamentních listech: „Antisemitské a rusofilní kecy nemají na výročí co dělat. Navíc ta prasata zneužila památku naší země za přítomnosti čestné stráže.“ A s kým chce senátor spolupracovat? S frakcemi, které ho podporovaly, tedy s kluby Starostů a TOP 09, ODS a KDU-ČSL.

Vážení spoluobčané, přesně takhle vypadá ruka ďábla, a jestli nás uchvátí tak zahyneme. Až budete volit, tak si na můj článek vzpomeňte. Nepřipusťte, aby nám takový typ lidí vládl z Evropské unie. Dejte šanci naději na lepší politiku, dejte šanci Alianci národních sil.

 

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 


 

 
 
 
 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil