Kritický dopis poslancům ohledně jejich stanoviskům vůči RF

Vážení poslanci,

reaguji na vaši smyšlenou, případně Vám naordinovanou akci ohledně teroristického útoku, kterou vyhlásil premiér Babiš a vicepremiér Hamáček předcházející sobotu.

Je krajně podezřelé, když s něčím takovým vyrukujete až po 7 letech, kdy se Vám to hodí zřejmě do krámu. Co dělala vaše zpravodajská služba tehdy před sedmi lety? Tehdy jste spali a nikdo nic neřešil?

A teď si na to vzpomenete, když jsou americké a britské armády v Černém moři. Tak jsem se chtěl zeptat, co tam dělají tyto cizí armády, mají tam co dělat? Co dělají na hranicích cizího státu, o kterém tvrdí, že je agresivní. Není to snad obráceně?

Známe, jaká byla situace před druhou světovou válkou. Hitler si také hledal záminku, aby mohl napadnout další státy. Jak napadl Polsko? Také zinscenoval situaci tak, že bylo Německo napadeno Polskem, aby měl záminku.

Záminka se vždycky hledá, když ji politik potřebuje, a proto se Vás chci důrazně zeptat. Víte do čeho jste se namočili a jaké následky to může mít pro Vás i pro naší republiku?

Důvod, že chcete vyloučit bezpečnostní riziko pro občany, je bezpředmětný, protože vy sami se nyní stáváte rizikem nebezpečí.

Uvádím aspoň jeden ze zákonů Trestné činy proti míru:

§ 406 Příprava útočné války. Kdo připravuje útočnou válku, na které se má podílet Česká republika, a tím přivodí pro Českou republiku nebezpečí války, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

Prohlašuji, že lidé si zatahování do války a hospodářských konfliktů nepřejí a že úloha politika by měla být ne ve vymýšlení konfliktů a vyvolávání nenávisti mezi lidmi a národy, ale řešit situaci diplomatickou a poklidnou cestou.

Vždycky je více podezřelá strana, která nejvíce řve. Pokud nejste schopni tuto situaci řešit, nejsem určitě první, kdo se důrazně vyhrazuje vůči této vládě a parlamentu a budu podporovat její odvolání a případné vyhlášení nových voleb. Je velice politováníhodné, že ani oposice nebyla schopna na tento nesmysl zareagovat a trapně mlčela.

Je nás 40%, kteří jsme vůbec volit nechodili, protože jsme měli názor, že není koho volit. Tito lidé už si konečně uvědomují, že jim nic nezbývá a že budou muset jít volit.

Jsem hluboce přesvědčen, že v našem národě je dostatek lidí, kteří ty schopnosti mají vyvést nás normální cestou z této situace a že nepotřebujeme parlament vašeho formátu, který vydává usnesení porušující zákon a na svoje prohlášení nepotřebuje žádné důkazy.

Potřebujeme schopné diplomaty, kteří nevyvolávají konflikty a jsou schopni se domluvit se všemi státy. Tedy jak na západě, tak i na východě, a neztratit přitom naši státní suverenitu.

Vaše jednostranná politika nám může jedině uškodit. To ukazuje i situace, v jaké se nacházíme nyní. A nebudu jmenovat podrobně všechny detaily. Na to se najdou jiní specialisté, kteří Vám to dají pocítit.

Vy nejste vládci této země, ale vy máte lidem sloužit, protože Vám dali důvěru. A pokud toho nejste schopni, tak žel lituji, budete muset tento parlament asi opustit.

Ing. Jiří Luner

 


 
 

Autor příspěvku: ans

4 4 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Leoš Zeman
Leoš Zeman
25. 4. 2021 0:35

A Vaše jednostranná politika nebude škodit, pane inženýre?

Eva
Eva
24. 4. 2021 11:38

Jsem přesvědčena, že bude muset naše fašistická vláda odstoupit. Věřím prezidentovi Miloši Zemanovi, že se zítra rozhodne správně. Nemůže jim to jen tak projít.

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
24. 4. 2021 8:47

Už chybí jen pohled novodobého Hitlera z oken pražského Hradu na jásající zástup nových hrdých občanů nové Říše.