Komentáře ANS k aktuálnímu dění – Svobodný vysílač 9.4.2020

1) Novinky tzv. koronavirusové „PANDEMIE“,

2) Skandální odstranění sochy maršála Koněva,

3) Aktuality.

 

Hosté:

  • PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
  • JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 

 

 
 

Pořad na Svobodném vysílači CS – ZDE

 

 


 

 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jana Daňková
Jana Daňková
10. 4. 2020 20:15

Dobrý den, děkuji za komentáře a práci paní Vítové a panu Haisovi, sleduji pravidelně a zvláště za ten 9.4. Některé pasáže jsem si pouštěla znova, abych vstřebávala informace. K mému prozření a skládání nad celým koronavirovým šílenstvím, mně pomáháte sestavovat mozaiku. Jak to celé do sebe zapadá.
Nedávno jsem si dala práci, pročetla stránky EU. Samozřejmě se moc nedozvíte, pokyny a nařízení mně připadají, jako bych četla tisk před 30ti lety. Ale přesto jsem objevila : Evropské usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy.
A v níže zkopírovanému textu najdeme odpověď, proč musela být odstraněna socha maršála Koněva. On se o tom v komentáři zmiňoval i pan Hais.
Nadřazená usnesení EU nad našimi zákony, to nám z politiků..ani těch opozičních neřekne / proč by měli, podepsali to všichni /.
Kdo bude další ze soch a památníku „odstraněn“ pod rouškou zákazu shromažďování ?
Evropské usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy

(2019/2819(RSP))

Evropský parlament,

– s ohledem na obecně platné zásady lidských práv a základní zásady Evropské unie jako společenství založeného na společných hodnotách,

– s ohledem na prohlášení, které dne 22. srpna 2019 vydal první místopředseda Timmermans a komisařka Jourová u příležitosti Evropského dne památky obětí všech totalitních a autoritářských režimů,

– s ohledem na Všeobecnou deklaraci lidských práv OSN, přijatou dne 10. prosince 1948,
18. konstatuje, že skutečnost, že v některých členských státech stále zůstávají na veřejných prostranstvích (v parcích, na náměstích, na ulicích apod.) pomníky a památníky oslavující totalitní režimy, připravuje půdu pro překrucování historických faktů o důsledcích druhé světové války a pro propagaci totalitního politického systému;

hana langrová
hana langrová
10. 4. 2020 12:26

Děkuji za nové informace. Je mi líto lidí,kteří se bojí,chodí v horku zahalení v rouškách,dělají se jim opary,vdechují vydýchaný vzduch a bezmezně věří tomu,co jim říkají v televizi a rozhlase. Přeji Vám hodně sil do další práce pro ANS.