Komentáře ANS k aktuálnímu dění – Svobodný vysílač 24.9.2020

Téma:

  1. Zhodnocení voleb.
  2. Projekt Trojmoří – a co to znamená pro ČR. Nic dobrého!
  3. Koronakrize – hromadné žaloby lékařů a právníků na vlády států.

 

Hosté:

  • PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
  • JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS
  • Ing. Vladimír Prinke, plk.v.v., místopředseda ANS
  • Ing. Ivan Kratochvíl, pplk.v.v., člen ANS

 

 
 

Záznam pořadu na stránkách Svobodného vysílače CS – ZDE

 

 

 


 

 

 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.
3 2 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Bohumil Šourek
Bohumil Šourek
10. 10. 2020 13:24

Pravda, jsem teprve v polovině poslechu, ale nemohu vydržet už při hodnocení voleb. Konstatování, že nemáte přístup do médií, k ničemu nevede, musíte prostě vytvořit náhradní prostor. Zatím vás slyším spíše fňukat (s výjimkou paní Vítové). I co se týče spojení s ostatními alternativními stranami – samozřejmě, že mají rozličné programy, ale je nutné najít problém, který máte všichni, ve kterém se můžete spojit. Jako hlavní takový problém osobně vidím právě fakt, že vás ignorují média, především televize. Tady je váš prvotřídní zájem – vytvořit tlak, aby vás napříště nemohly ignorovat. Všestranný tlak, na poslance, instituce, na informaci veřejnosti, je prostě třeba změnit informační pole, a při tom jsou naprosto irelevantní programy jednotlivých stran. Jestli toto nevidíte, pak mám vážně pochyby o vašich konceptuálních schopnostech.

A. G.
A. G.
Odpovědět  Bohumil Šourek
13. 10. 2020 22:55

P. Vítová má naprostou pravdu – nelze se spojovat s někým, jehož hlavní programové body jsou úplně mimoběžné. To snad pochopí každý. ANS se nemůže spojovat s eurohujery a s lidmi, kteří nemají ani páru, jak věci napravit.

O tom, že dostat se do médií je alfa a omega, věděl už M. Sládek. Aby se do médií dostal, vytvářel různé provokace a lehké excesy – takže když ho pak pozvali, Vávra hu uvedl jako extremistu a pomalu fašistu. Pořady jsou na youtube, tak si může každý ověřit, jak už tehdy byla televize, resp. její moderátoři zaujatí.

ANS by mohla vysílat na youtube na vlastním kanálu – vydává spoustu článků, tak by je mohl někdo načíst a vkládat. Potíž je s cenzurou a zřejmě i s tím, že nejspíš nebude nikdo, kdo by to dělal. Třeba se najde dobrovolník(?)

Další možnost je rozesílat hromadné e-maily – nějaký newsletter s výběrem nejzajímavějších článků např. jednou týdně.

Jestliže nejsou peníze na billboardy, je třeba, aby se aktivně zapojili příznivci a sami tiskli letáky a roznášeli je do schránek nebo je někde vylepili. V opačném případě nejsou volby žádná reklama – lidi automaticky vyřadí volební lístek, jestliže o straně/hnutí předtím nikdy neslyšeli.

PePes
PePes
Odpovědět  A. G.
14. 10. 2020 10:36

Z webu ANS je možné „Odebírat nové přípěvky“ Chodí pak upozornění na nové články emailem. Bohužel to padá do hromadné pošty nebo spamu, dokud si v emailové schránce nenastavíte adresu odesílatele jako povolenou. Jen by mě zajímalo, jaké je procento lidí kteří si pak ten článek přečtou… Ale vysílání na YouTube by bylo dobré. Ovšem je to zase o čase a o penězích (pokud není dobrovolník). Sám jsem roznesl stovky letáčků ANS do schránek paneláků – a kde většinou končily? Zahozené u schránek do odpadu 🙁 Chce to na veřejnosti pořádný extrém, šok – a média se toho chytnou sami 🙂 Např. video v médiích… „Příznivci ANS zfackovali Babiše“ „Předsedkyně ANS zbila Romana Prymulu“ atp. 😀

PePes
PePes
Odpovědět  Bohumil Šourek
14. 10. 2020 10:19

Dostat se do médií – zejména do televize – to je základ. To ví každý. Ovšem jak se tam dostat?? Máte na to nějaký funkční návod? Dejte ho sem. Strany jako ANS nikde nechtějí do vysílání vzít. To asi Vy, pane Šourku, nevidíte. Mám vážné pochyby o Vašem zdravém nahlížení na realitu. Petr P.