Komentáře ANS k aktuálnímu dění – Svobodný vysílač 19.3.2020

Téma:

Projekt koronavirus – co to znamená pro civilizaci, jak bude ovlivněna lidská společnost jako celek a co to znamená pro ČR?

 

Hosté:

  • PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
  • JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 

 

Záznam pořadu na serveru YouTube
 

Pořad na stránkách Svobodného vysílače CS – ZDE

 

Tématické odkazy:

 

1. otevřený dopis předsedovi vlády ČR Ing. Andreji Babišovi

https://youtu.be/XlVUv1itPUU

PROJEKT KORONAVIRUS – celosvětová DLOUHODOBĚ PŘIPRAVOVANÁ AKCE na globální změnu civilizace.WHO prohlásil coronavirus COVID-19 za „pandemii“, i když nejde o sebemenší stopu pandemie. Pandemie může být stav, kdy míra úmrtnosti na infekci dosáhne více než 12%. V Evropě je míra úmrtnosti asi 0,4% .

NĚKDO s největší pravděpodobností obdržel rozkaz od „těch nahoře“, tedy od lidí, kteří řídí i „vůdce“ (sic) Evropské unie a jejích členských zemí, a kteří si kladou za cíl ovládat svět silou – New World Order, (Nový světový řád).

Projekt koronavirus byl na rýsovacím prkně před léty. Konečné rozhodnutí pokračovat TEĎ bylo přijato v lednu 2020 na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu, samozřejmě za velmi zavřenými dveřmi. Gates, GAVI (sdružení léčiv podporujících očkování), Rockefeller, Rothschild, atd., všichni jsou za tímto rozhodnutím – implementací Agendy ID2020.

Poté, co byla pandemie oficiálně prohlášena, může být dalším krokem, také na doporučení WHO nebo jednotlivých zemí „násilné očkování“ pod policejním a / nebo vojenským dohledem. Ti, kdo odmítnou, mohou být potrestáni (pokuty a / nebo vězení – a všichni budou stejně očkováni násilím).

Dr. Tedros z DG WHO, řekl před několika dny – „musíme se přiblížit k digitálním penězům, protože peníze na papíře a mince mohou šířit nemoci, zejména endemická onemocnění, jako je koronavírus„. Předpověď věcí, které přijdou? Nebo na realitu jenž je již tady? V mnoha skandinávských zemích je hotovost již z velké části zakázána a dokonce i jedna malá čokoláda může být zaplacena pouze elektronicky.

Jdeme směrem k totalitnímu stavu světa. Je to součást Agendy ID2020 a tyto kroky je třeba provést již nyní. Byly připraveny mimo jiné počítačovou simulací koronaviru v Johns Hopkins v Baltimoru dne 18. října 2019, sponzorovanou WEF a Bill & Melinda Gates Foundation.

Bill Gates, jeden z hlavních obhájců očkování pro všechny, zejména v Africe, je také velkým zastáncem snižování počtu obyvatel. Snížení populace patří mezi cíle elity v WEF, Rockefellerů, Rothschildů, Morganů a několik dalších. Cílem je méně lidí (malá elita) může žít déle a lépe se sníženými a omezenými zdroji, které Matka Země velkoryse nabízí.

Dva týdny po počítačové simulaci v Johns Hopkins Medical Center v Baltimoru v Marylandu, která „produkovala“ (jako simulovala) 65 milionů úmrtí (!), se virus COVID-19 poprvé objevil ve Wuhanu. Nyní je téměř jisté, že virus byl přiveden do Wuhanu zvnějšku, pravděpodobně z bio-válečné laboratoře v USA.

Co je to neslavná Agenda ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu. Program využívá stávající registrace narození a očkování, aby novorozencům poskytl přenosnou a perzistentní biometricky spojenou digitální identitu. GAVI, Alliance for Vaccines and Immunization, (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci), se na své webové stránce identifikuje jako globální partnerství v oblasti zdraví organizací veřejného a soukromého sektoru, které se věnují „imunizaci pro všechny“. GAVI je podporována WHO a je samozřejmé, že jejími hlavními partnery a sponzory je farmaceutický průmysl.

Aliance ID2020 se na svém summitu v roce 2019, nazvaném „Rise to Good ID Challenge“, v září 2019 v New Yorku, rozhodla zavést svůj program v roce 2020, kdy toto rozhodnutí potvrdilo WEF v lednu 2020 v Davosu.  

ZDROJ:

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál zdroj článku:

https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-ef…/5706153

 


 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
7 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Lenka
Lenka
20. 3. 2020 20:12

Slyšela jsem velice dobře, bez obav. Ale nemá s vámi cenu diskutovat, nemáte sebemenší sebereflexi. „Jestliže se člověk hádá s blbcem víc, jak půl minuty, hádají se už dva blbci.“ — Jan Werich
Molekulární genetik se specializací na viry nejsem, ale asi narozdíl od vás čerpám od nich informace. Můžete se také poučit: https://www.youtube.com/watch?v=gG7oEmuVrH0&t=161s
Podle mě jste (ANS a spol.) hloupí a nafoukaní zoufalci. Kolik Vás je – do deseti kousků? Podle výsledků voleb si to chválabohu nemyslím jen já. Toť vše.

PePes
PePes
20. 3. 2020 19:24

Paní Lenko, Vy jste molekulární genetik se specializací na viry, že tvrdíte, že vir není přírodní? A jaký je, nepřírodní? Je to snad nanotechnologický robot?? 😀
Doufám, že příště zase zavoláte. Vždycky mě výtečně pobavíte.
Kolik Vám ANS platí za to, že jim děláte v rádiu estrádu? Nebo to snad děláte zdarma??

PePes
PePes
20. 3. 2020 18:41

Vážená paní Lenko, slyšel jsem Váš příspěvek v rádiu… Ale reaguji věcně na jeden z Vašich zdejších komentářů.
1. doporučuji Vám nahlédnout do programu ANS a prostudovat „Koncept bezpečnostní strategie ČR“
Je v něm mimo jiné i stať s názvem „Hrozby pohrom přírodního a antropogenního původu“, které si vyžadují síly a prostředky na jejich předcházení nebo oddalování a na zvládání jejich následků. A též se tam hovoří o tom, že je oslabená struktura a nedostatečné vybavení domácích záchranných praporů.
Tak tady nelžete, že by na toto ANS nikdy neupozornila. Tedy Vy jste napsala „NEKŘIČELI“

Lenka
Lenka
20. 3. 2020 18:11

Prosím ANS, napište do Itálie, že mohou být v klidu, protože koronavirus tam zabil jen dva lidi, jak tvrdíte.
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/mrtve-uz-ani-nepocitame-jsme-na-konci-sil-rikaji-italsti-zdravotnici-40317395

Lenka
Lenka
20. 3. 2020 17:45

Mimochodem,kritizujete, že byly zrušeny skldy CO, že nejsou roušky, …. souhlasím. Ale po bitvě každý generál, to teď ví každý. ALE ŽE JSTE S TÍM NEPŘIŠLI, KDYŽ TY SKLADY RUŠILI, ŽE JSTE NEKŘIČELI TŘEBA PŘED ROKEM, ŽE NEMÁME ROUŠKA A RESPIRÁTOY!!!,

PePes
PePes
Odpovědět  Lenka
20. 3. 2020 18:56

Pokud by Vám, paní Lenko, temperament nezastřel sluch, možná byste postřehla, že informace o dvou mrtvých pochází od italského lékaře. A to stojí alespoň za zamyšlení…

Lenka
Lenka
20. 3. 2020 16:58

Komentář je i na AEN
ANS opět katastrofa. Vůbec nechápou, proč se roušky mají nosit, neumí to lidem vysvětlit, místo toho chichot. Bohužel i někteří volající si dělají srandu z nošení roušek. V Itálii prý zemřeli na koronavir dva lidi! I kdyby, tak ty stovky zemřelých na komplikace se nepočítají? Umí si ANS představit kolaps zdravotnictví, kdyby vláda nedělala žádná opatření, protože se podle nich jedná o nafouknutou uměle vytvořenou bublinu? Podívejte na reakce některých lidí nyní, co teprve, kdyby zavedli ještě žádoucí drastičtější opatření? A že to rozděluje staré, mladé a rodiny? To ty dva týdny až měsíc nevydržíme? Vždyť svět nekončí a vše si můžeme vynahradit. Chápu, že asi skutečně onemocní až 70% obyvatel, ale za prvé je nutné ochránit staré a nemocné, aby patřili do šťastných 30% a aby ostatní prodělali nemoc ne najednou, aby to zdravotnictví zvládalo. Pokud onemocní i zdravotní personál nebo bude nedostatek ventilací, bude to průšvih. Odmítám argument, že na chřipku umírají lidi také, to je fakt útěcha. Tento vir není přírodní, možná opravdu nebezpečně mutuje, nikdo neví, co udělá! Zdrhla před ním i US armáda, NATO zrušilo cvičení. To si myslíte, že zdrhli před chřipkou? Ne paniku, ale chladný rozum, disciplinu a obezřetnost. Jestli za tím je něco skrytého, asi je, ale to nám teď nepomůže, že o tom budeme tlachat a dělat si srandu z roušek a blbnout lidi, že jde o bublinu. Události nám ukáží dříve či později, o co šlo. Škoda, že nám dr. Vítová zapomněla říct o nákaze v Číně, prý je to úplně jinak, než že tam dělali celkem drastickou karanténu. Ale na dotaz, co by dělali za opatření jinak, než dělá tato vláda, řekli, že by dělali totéž. Tak tedy proč, když je koronavir nafouknutá bublina? Zdá se, že v tom nemají jasno a jen dělají chytré. A že by jako vláda odkryli pozadí (to si docela fandí, analytici jedni). Možná by se taky nedožili rána, minimálně dvě třetiny národa by je mělo za blázny, nevím, ale určitě by si poté dlouho neužívali svých postů.