Komentáře ANS k aktuálnímu dění – Svobodný vysílač 12.3.2020

Téma:

Koronavirus – co se skutečně děje? Varianty… analýzy

 

 

Hosté:

 • PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
 • JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 

 

Koronavirus očima Dr. Josefa Staňka:

 

Zajímavý pohled na Coronavir

Primářka: Hysterie Čechů nemá obdoby. Šílenství brzy opadne a zbude prošlé jídlo

 


 

 Publikováno na podobné téma:

Sdílet příspěvek:

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Profilový obrázek
Aliance národních sil

3 komentáře: „Komentáře ANS k aktuálnímu dění – Svobodný vysílač 12.3.2020

  Profilový obrázek

  Milan Hrabovský

  (15. 3. 2020 - 8:11)

  Dobrý den,
  většinou vždycky jsem hodnotil kladně vaše pořady na Svobodném vysílači. V pořadu o koronaviru ze dne 11.3. jste však šlápli úplně do ho… vedle. Máte možná pravdu, pokud se týká jednotlivých stupňů války, to nám ukáže blízká budoucnost. Ale porovnávání koronaviru s chřipkou není naprosto na místě. Chřipka přijde a zase odejde, ale u koronaviru jsme teprve na začátku celosvětové pandemie, a proto porovnávat a srovnávat počty mrtvých v této chvíli je naprosto scestné. Vidíme v přímém přenosu jak koronavirus kosí denně tisíce lidí v Itálii, ve Španělsku, Iránu atd. a bude toho už jenom pouze přibývat ve Francii, Anglii atd., prostě ve státech, které tuto pandemii silně zlehčovaly, stejně tak jako vy v pořadu na S.V. nebo nečinily žádná opatření nebo s nimi přišly pozdě. Je zarážející a trestuhodné, že nezodpovědně ovlivňujete posluchače S.V., kteří vám třeba i někteří můžou věřit a pak situaci kvůli vám podcení a ohrožují pak ostatní lidi, kteří celou situaci berou vážně a zodpovědně.
  Milan Hrabovský

   Profilový obrázek

   PePes

   (15. 3. 2020 - 8:44)

   Koronavirus nikdo nezlehčuje. Ale šířit paniku je zbytečné.
   Jeho srovnání s chřipkou není v zásadě špatně (jen nezaměňujte chřipku s virózou). V ČR v souvislosti se chřipkou zemře ročně cca 2 – 2,5 tisíce lidí ročně. To je 5-7 denně. Kolik jich u nás zemřelo na koronavirus?? Zatím nikdo. Ale to je jen otázka času, než někdo podlehne.
   Kolik lidí zemře ročně na chřipku ve státech, které jmenujete?
   COVID-19 je něco nového s čím nejsou zkušenosti. A přijatá opatření jsou v pořádku.
   Petr P.

    Profilový obrázek

    Milan Hrabovský

    (15. 3. 2020 - 12:43)

    Koronavirus zlehčuje Aliance národních sil porovnáváním s chřipkou, což je naprosto neporovnatelné. Porovnává se celé ukončené období jedné sezóny chřipky s koronavirem, který je teprve na samém počátku svého vzestupu. Nevím, kdo tu šíří paniku. Jenom si počkejte, až skončí pandemie koronaviru a potom můžete teprve společně s Aliancí národních sil porovnávat srovnatelný počet mrtvých na obou stranách.

Komentáře nejsou povoleny.