Kolik Čechů potřebuje Česká republika?

V České republice nyní žije 10,5 milionu obyvatel.

Hustota obyvatel je 134 lidí na 1 kilometr čtverečný a to je dost.

Není potřeba zvyšovat počet obyvatel.

Jelikož Česká republika zaujímá plochu 78 866 kilometrů čtverečných, tak by klidně stačilo, abychom měli 7,9 milionů obyvatel a hustotu 100 lidí na jeden kilometr čtverečný.

Jen je třeba mít kvalitní důchodovou reformu, kterou nikdo z politiků od roku 1989 ale nebyl schopen navrhnout.

Politici a ekonomové by raději měli vymyslet to, aby nám neutíkalo 200 miliard na daních do daňových rájů a také to, jak vrátit do státních rukou zbytečně privatizované VODÁRNY a BANKY, ze kterých zbytečně vyplácíme desítky miliard na dividendách cizím nadnárodním společnostem!!!

Důležité také je, abychom měli dostatek lesů, kde pramení naše řeky. Lesy nám poskytují, mimo jiné i dřevo, důležitou obnovitelnou surovinu. Měli jsme a musíme mít zase dostatek zemědělské půdy, kde si dokážeme vypěstovat tolik potravin, abychom z vlastních zdrojů mohli uživit naší populaci. Zatím ale na zemědělské půdě vehementně a intenzivně stavíme montované sklady a betonové či asfaltové plochy u nich jako parkoviště.

Pro zvýšení porodnosti ČESKÉHO obyvatelstva je musí udělat motivační program politici. Nedávat sociální dávky těm, kteří mají třeba i 8 dětí a nedokáží je vychovat, ale zvýšit porodnost u klasické ČESKÉ rodiny.

Migrace nic neřeší, protože by se k nám nastěhovali lidé z jiného kontinentu, kteří mají jiné zvyky, mentalitu a náboženství a v řadě případů nejdou do Evropy za prací, aby vydělávali na “starousedlíky”, ale jsou sem organizovaně lákáni neziskovkami za sociálními dávkami s cílem nahradit naši českou populaci.

 

Petr Kania, místopředseda ANS pro organizaci

 


Publikováno na podobné téma:

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Profilový obrázek
Aliance národních sil