Kdo za to může? A co Aliance národních sil?

Kdo za to může?“ Otázka, která se prolíná celými dějinami lidstva. Vždy, když se společnost dostane do krize, tak se ukáže na tzv. „viníka“. Je jedno, kdo to je, hlavně, že si všichni oddechnou a mohou si říci: máme viníka a my to nejsme! Bohužel víme z historie, že tím údajným „viníkem“ bývali mnozí.

Politická alternativa má v současnosti velkou odpovědnost a měla by ukazovat lepší politický styl než mainstreamové politické strany a měla by poukazovat na cíle a cesty k nim, které jsou prospěšné pro celou společnost. Pokud alternativa bojuje proti současné politické reprezentaci a společenskému uspořádání, tak by neměla používat stejné metody, které používá protivník.

Nová politika vyžaduje lepší metody a kvalitnější politiky než jsou ti současní, protože vyhánět čerta ďáblem se nevyplácí. Nakonec totiž vždy zjistíme, že nám zbude buď čert – nebo ďábel. Proto prohlašujeme, že politické hnutí Aliance národních sil se nikdy neuchýlí k levnému populismu a rasizmu. Naše politika je mírumilovná a přátelská k jiným národům. ANS politicky bojuje proti negativním a nepřátelským ideologiím, které ohrožují národní zájmy, národní státy, potažmo celou naši civilizaci.

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil