Kam se hrabal V. Havel na G. Husáka!

Kam se hrabal VÁCLAV HAVEL na GUSTAVA HUSÁKA 🙂 Běžte s tím HAVLEM už všichni do háje! Za prezidenta Husáka chodili Romové do práce a ta pro ně byla, byli součástí většinové společnosti, lidi neměli dluhy, ale úspory, voda byla česká a půda taky. Do ciziny se nesměla prodávat! A šméčka jako Havel byla na Ruzyni. Né na letišti, ale ve věznici a tak to bylo správně. Nebyl státní dluh a rozpočet se nedělal na dluh, naopak my jsme byli věřiteli velké části Afriky a Blízkého východu. Komunisti byli daleko lepší hospodáři než polistopadoví privatizátoři a zloději národního majetku – jako Karel Dyba, Václav Klaus a spol z OF, poté z ODS, KDU – ČSL (ti hadi byli u všeho), ČSSD, ale i TOP 09 atd.

Tak co mi kdo bude povídat?!

Kdo chtěl tak zdrhnul anebo mohl zcela legálně požádat o vystěhování – to by ovšem musela zaplatit svoje studia! Politicky jsme nebyli svobodní, ale to nejsme ani dneska, zato jsme byli svobodní ekonomicky a také jsme si mohli tvořit vlastní sociální politiku. RODINA BYLA RODINA ! TÁTA BYL TÁTA A MÁMA BYLA MÁMA. DĚTI BYLI KLUK A HOLKA! A věřili jsme propagandě, že budeme se Sovětským Svazem na věčné časy, což se nenaplnilo, zato peklo, do kterého se řítíme nyní, je tisíckrát horší než jsme si za socialismu dokázali představit !

Politika byla daleko spravedlivější – podle zásluh. Když někdo nepracoval, tak si šel sednout. Ti, co to řídili, si nedovolili tak marnotratný život jako například pan KELLER, který koupil dcerunce koníka za 250 milionů. Za to by stála za socialismu nemocnice a nikdo z KSČ by si to nedovolil!!!!
Exekutoři neexistovali, nebyli potřeba, lichva se neprovozovala, ale tvrdě se trestala! Drogově závislí, to jsme viděli leda ve filmu. Bezdomovci nebyli, nevěřili jsme, že to je možné.

Komunisti měli uvolnit podnikání a to především malé a střední, nebrat tvůrčím lidem iniciativu, nakonec k tomu došli, ale už bylo pozdě. Ale svobodná povolání byla stále – především u umělců a tvůrčích povolání.

Velké vlastnictví strategických surovin nebo komplexů mělo zůstat ve vlastnictví státu.

Nemůžu si pomoct, ale prezident, který rozdrobil republiku na srandovní stát uprostřed Evropy a který je naplánován k likvidaci prolomením Benešových dekretů, si nezaslouží vůbec žádnou úctu.
Pohnojil co mohl, lezl do zadku Němcům, pořád se jim omlouval za to, že nás vraždili a vyhnali z pohraničí, zničil organizovaně zemi, fabriky, agrokombinát Slušovice a zbrojní průmysl. Byli jsme zbrojařská velmoc a co jsme teď? Pár kreténů a nicek z toho profituje, ale aby se podpořil český export, český zájem a česká rodina, to ne !

Havel patří leda tak do basy za to, co udělal ve funkci nejvyššího ústavního činitele – takže si to již dříve odseděl dopředu a po právu. Gustáv Husák to byl partyzán a držel to tady, zato tihle slouhové jenom lezli celé roky do zadku Západu a za to, že je občas někdo poplácal po zádech, nás prodávali, až nás prodali!

 

Machačná Jana

 

1. prosince v 14:24
Výběr z FB stránky……

 


 

 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.