Jste na sebe teď hrdí – vy, kteří jste volili menší zlo anebo nevolili vůbec?

Pokud by totiž volby vyhrála Aliance národních sil:

a) nebylo by povinné očkování

b) nebyl by coronafašismus

c) nebyl by Great Reset

d) nebyl by Green Deal

e) bohatí by nebyli ještě bohatšími a chudí by nebyli ještě chudšími

f) byli bychom soběstační

g) nebyli bychom součástí EU pod kuratelou nadnárodních korporací

h) nebyli bychom součástí žádné žoldácké války NATO

ch) nehrozil by nám žádný blackout

i) lidé by se nemuseli obávat ztráty svého zaměstnání kvůli odmítnutí vakcinace

j) bylo by dostupné bydlení pro všechny

a mnoho dalšího

 

Jenže volící občané ČR si (drtivou většinou) zvolili jinou cestu.

Avšak nejen sobě, nýbrž nám všem!!!    

Otázka směrem k nevoličům:

Jste na sebe teď hrdí??!

Pomohli jste si tím, že jste svou pasivitou (či trucováním) umožnili nastolit režim, který tu teď je?!!  Byli jste chytří, když jste se rozhodli nepřijít k volbám? Zůstanete „čistí“ a nový režim se vás nikterak nedotkne?!!

Kdybyste nejednali podle příkazu sociální idiocie, že volby nemohou nic změnit, mohlo být mnohé jinak… 

 

Marek Adam, 1. místopředseda Aliance národních sil 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 7 hlasů
Ohodnoťte článek
5 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Ladislav
Ladislav
23. 10. 2021 1:07

Dovolím si parafrázi. Jste na sebe teď hrdí – vy, kteří jste odmítli sjednocení národoveckých stran před volbami a společnou volební koalici a díky tomu volby dopadly tak, jak dopadly? Podívejte se na výsledná čísla a udělejte si součet hlasů všech těchto stran a hnutí ve volbách. Volby mohly dopadnout opačně! V předtuše stávajícího výsledku voleb jsem vám, ANS, před časem položil dotaz zda doufáte ve volební úspěch, když vás možná 95% obyvatel ČR vůbec nezná a nebylo-li by tedy moudré iniciovat spojení sil ANS se subjekty s podobným programem. Dostalo se mně sáhodlouhého, sebevědomě až lehce agresivně znějícího vysvětlení vašeho bývalého pana místopředsedy proč to v žádném případě a NIKDY u ANS nepřipadá v úvahu a proč budete svůj program prosazovat VŽDY sami. Od té doby jsem vás přestal sledovat a věděl jsem, jak volby a ANS dopadnou. A dopadly…

Petr Gottliebl
Petr Gottliebl
20. 10. 2021 10:26

Je dobré položit si otázku. Čím oslovila ANS, lépe řečeno, proč neoslovila občany této vlasti? Představte si, že máte výběrové řízení a ti, kteří skončili na posledním místě tvrdí, že byli dost dobrý, ale hodnotící komise tomu nerozumí. Není chyba na vaší straně? Přestože souhlasím se všemi body ANS, kam by se měly ubírat následující kroky. Další otázka „Kolik lidí dle vašeho průzkumu v ČR zná ANS? Nyní, vloni,…? Program číslo 1, ostatní 4-5. Dám vcelku hloupé přirovnání, ale pravdivé. Máme rádio, které hraje ty nejlepší a nejoblíbenější písničky, ale nikdo ho neposlouchá! To je váš případ! Je hloupé se vymlouvat na lidi, ale přiznat, že ne jen program, ale další věci, které ani tak nesouvisí s politikou jsou důležité, někdy i důležitější.

ANS
ANS
Odpovědět  Petr Gottliebl
20. 10. 2021 15:57

Kdybyste sledoval naše stránky, tak byste nemluvil tak hloupě. Neměli jsme absolutně možnost vystoupit v žádných médiích. Takže váš příměr o výběrovém řízení velmi kulhá.

Petr Gottliebl
Petr Gottliebl
Odpovědět  ANS
20. 10. 2021 21:56

Na vaše stránky jsem nenarazil. Nemá cenu diskutovat, když se neustále litujete. Měl jsem svoji agenturu pro 100 lidí, abych sehnal práci lidem musel jsem se snažit a byli jsme dost dobří. Mám dojem, že i vystoupení v rádiu by vám moc nepomohlo. Paní Vladimíra Vítová je skvělá, ale chybí ji zázemí s lidma s „tahem na branku“. Tak si pobrečte a raději toho nechte! ANS má dobrý názory na politiku, ale špatný lidi k prosazování.

ANS
ANS
Odpovědět  Petr Gottliebl
21. 10. 2021 7:54

Pan Rozvraceč?