Jsou útoky směrovými mikrovlnými zbraněmi fikce nebo skutečnost?

V lednu přišel do emailové schránky ANS dopis s prosbou o pomoc. Text publikujeme proto, aby závažné informace – vyplývající z dopisu – vešly v širokou veřejnou známost.


 

Vážení,

moc prosím, abyste pomohli obyčejným lidem v zoufalé situaci. Obyčejný člověk nemá šanci se bránit, ačkoliv máme v rukách mnoho důkazů – lékařské zprávy, fotodokumentaci, různá měření a vyjádření odborníků.

 

Zde je popis situace:

Všechno začalo před pěti lety kolem bytu na Pionýrské 22 v Olomouci, kde jsem žila s matkou a dcerou v pronájmu na dobu neurčitou. Nyní jsem vdaná v Rakousku a žiji ve Vídni.

Tyto byty v Olomouci vlastní mnoho let pan L. Miliardář, který zbohatl na komunistických bytech Moravských železáren,  Sigmy Lutín a dalších firem. Je škoda, že stát něco takového dopustil. Tyto byty byly podnikové, určené pracujícím. Je velká chyba, že se dostaly do rukou takových lidí, jako je pan L. a navíc  za hubičku. V současnosti má totiž zdejší starý panelákový byt hodnotu dva a půl milionů korun.

Maminka, která v tomto domě žila, a kdysi s otcem pracovala v Sigmě Lutín, utrpěla vinou majitelů úraz. Jednalo se o staré výtahy, které byly ustavičně poruchové. Výtah tehdy zastavil metr nad zemí a maminka z něho vypadla na schodiště ke sklepům. Poté absolvovala několik těžkých operací a málem při nich zemřela. Sestra se švagrem žádali pana L. o mimosoudní odškodnění, ale ničeho se nedočkali a navíc se poté začaly dít podivné věci.

Například jméno na zvonku bývalo přelepené jinými jmény. Do bytu nám v noci byly pouštěny hlasy. Několik let jsme nemohli vůbec spát. Ty hlasy slyšely i návštěvy a od sousedů to nebylo. Vždy kolem šesté ráno byly hlasy vypnuty. To trvalo dva roky. V práci mi bylo kvůli bytu, kde jsem měla údajně levný nájem, vyhrožováno. Docházelo ke stálému vykrádání bytu. Byla jsem systematicky zastrašována a nakonec to vyústilo v pokus o moji vraždu. Policie ale nic neřešila. Vše vždy odložila. Za vším stál pan BK, který měl od pana L. slíbenou odměnu, když nás dostane z bytu.

Zjistila jsem, že to samé týrání prožívaly i jiné nájemnice. Pan L. si na týrání totiž vždy vybral nejslabší lidi z domu – osamocené ženy nájemnice. Těm pak ničil soustavně život. Nebylo to k vydržení, a proto jsem osobně panu L. řekla, že z bytu odejdeme, aby nás nechal v klidu. Ovšem poté se začaly dít věci ještě podivnější a pokračuje to dodnes, i když jsem se odstěhovala do Rakouska. Například poštou nám chodí moje rozervané osobní věci (včetně bot), ve spánku jsme měli několikrát (manžel, dcera i já) propálený oděv, obličej i části těla atd. Vím, že to zní neuvěřitelně, ale patrně jsou na nás používány mikrovlnné zbraňové techniky směrované na dálku. Ještě, když jsme bydleli na  Pionýrské v Olomouci, kde to začalo, měla například dcera během sekundy na ruce obrazec obrovského ptačího křídla – jakoby vypálený laserem – a tekla jí z toho krev. Pan L. si údajně postavil svoji rezidenci na místech skladiště zbraní, možná i mikrovlných, které vůči nám používá.

Zjistili jsme ale, že na takové týrání neexistuje paragraf. Lidé, kteří mají podobné zkušenosti, bývají samozřejmě posíláni na psychiatrii. Zjistili jsme ale, že takto se soudí mnoho lidí v Evropě.

Spojili jsme se s obdobně postiženými lidmi ve Francii, Německu i tady v Rakousku. Prošli jsem neuvěřitelnými životními situacemi a nyní víme, že při podobném týrání nemá obyčejný člověk oporu ani v policii ani v zákonech. Oslovila jsem mnoho lidí i institucí, psala ombudsmanovi, prezidentovi i poslancům – tam mi poradili vše znovu předat policii, ale ta opět nic neřešila a vše odložila. Známí a kolegové, kteří mi nejprve slíbili pomoc, byli postupně ze strany pana L. zastrašování, aby do této kauzy nevstupovali, jinak, že se jim povede velmi zle.

Byl jsem osočena, že trpím paranoidním bludem, ale máme natočená videa útvarů plasmatických koulí nad mou postelí, když spím, a také další útvary ve tvaru koule, které vychází ze zásuvky. Máme fotodokumentaci vypálených čtverců, ranek na těle, na kolenou, na hlavě atd. Brutalita soustavných útoků a nemožnost se jakkoliv bránit je ale skutečně k zbláznění. Dnes jsme naprosto zničení lidé (fyzicky i psychicky). 

 

Prosím, pomozte nám.

 

S pozdravem Tamara Honigschmid

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil