Jsme svědky toho, že medicína se zvrhává do hromadného vraždění

Vláda a parlament realizují globální agendu, která je určena na likvidaci států a lidí. Nerealizují agendu ochrany zdraví vlastních obyvatel.

Čestní a opravdoví lékaři a sestry předložili již mnoho důkazů o koronaviru a o tom, co skutečně škodí našemu zdraví. Denně je i z veřejných zdrojů dostatek informací, které poukazují, na co lidé opravdu umírají, ale mainstream a stávající vládní a parlamentní tzv. „elita“ – která rozhoduje zcela protiprávně o našich životech – je ignorují! Realizují totiž globální agendu, která je určena na likvidaci států a lidí. Nerealizují agendu ochrany zdraví vlastních obyvatel.

Pominu nebezpečí testování i vakcinace, ale co je důležité vědět, je to, že když dlouhodobě nosíme respirátory, vdechujeme zpět svoje vlastní vydýchané zplodiny. A v našem organismu se kyslík nebo-li vzduch, který jinak přirozeně dýcháme, neváže na hemoglobin. Tím vzniká stav respirační acidózy, která je nebezpečná životu člověka. Acidóza je porucha acidobazické rovnováhy, při které klesá pH pod fyziologickou mez (fyziologická hodnota pH je 7,36–7,44). Respirační acidóza je způsobená hromaděním CO2 v těle. Proto lidé nemohou dýchat a končí na jipkách. Tam je mnohdy předávkují kyslíkem, oni pak logicky umírají a smrt se uzavře diagnózou na covid. Jak je možné, že tuto skutečnost tzv. lékaři již téměř rok tiše přehlížejí? Hanba jim!

„Jsme přímými svědky toho, že medicína se z léčící profese zvrhává do hromadného vraždění. Státní úředníci vydali v roce 2020 vražedné příkazy. To jsou slova paní Very Sharavové, která přežila holokaust a poukazuje na podobnosti mezi nacistickým režimem a tím, co se děje dnes.

„Tato represivní opatření předznamenávají zavedení diktátorství. Skutečný virus je eugenika. Tato elitářská, rasistická ideologie znehodnocuje velké části populace. Eugenika a veřejné zdraví legitimizují skryté cíle vládnoucí třídy, používající policii k vymáhání svých cílů. Eugenika vede k apartheidu, nucené sterilizaci, eutanázii a genocidě. To je nejdůležitější lekce holokaustu.

Při tzv. konečném řešení při vyhlazování lidí používali němečtí nacisti v 78 koncentračních a vyhlazovacích táborech firmu IBM, která poskytla klíčovou technologii umožňující rychlé zavedení tzv. konečného řešení. Děrné štítky americké firmy IBM se používaly k identifikaci, shromažďování, rozdělování, deportaci, věznění, tetování a vyhlazení milionů lidí, které němečtí nacisti považovali za níže postavené. A dnes je technologie digitálního zdravotního pasu od IBM zlověstným návratem do nacistického režimu.

Cílem je svrhnout demokratické státy a zavést globální vládu, globální bankovnictví a centrální digitální měnu. My lidé máme přijít o svoji práci, svůj majetek, svoji svobodu, zákonná práva a všechna lidská práva. Chtějí dokonce kontrolovat naše myšlenky. Cíle této transhumanistické noční můry jsou vskutku děsivé. Investigativní zpráva o rodině Billa Gatese a Klause Schwaba ukazuje, že v obou těchto rodinách otec i syn spolupracovali na genocidních programech. Nesmíme dopustit, aby uskutečnili jejich ďábelský Great reset.“

Tolik citace od paní Very Sharavové, která přežila holokaust a vidí dnešní situaci zcela jasně, jako nástup fašismu.

Málokdo ví, že Bill Gates je eugenik, už po rodičích! Billův otec byl, stejně jako později jeho syn, zaujat námětem eugeniky – což znamená potraty, plánované vyhubení nevhodných a starších lidí a podobná témata. Starší Gates byl ve správní radě eugenické organizace Plánované rodičovství, zatímco jeho syn zkouší docílit toho samého očkováním. V roce 2010 řekl, že nové vakcíny a nové reprodukční zdravotní služby mohou snížit světovou populaci o 10-15%. Už r. 2014 v pořadu TED TALK mluvil o tom, že nás čeká koronavirová epidemie a ta bude zkázou lidské společnosti. V roce 2020 řekl, že konečné řešení pro pandemii budou vakcíny.

A jak je to ve skutečnosti s těmi vakcínami? Prof. Haseltine – zakladatel Harvardské Lékařské fakulty a universitního výzkumu rakoviny a HIV / AIDS na Harvardu říká: „Víra v medicínu a ve vědu je založena na důvěře. Ale dnes, jak všichni příliš spěchají vyhlašovat do světa výsledky výzkumu na potření koronaviru a přitom nepředkládají žádné skutečné důkazy, je tato důvěra silně podryta.

Soukromé společnosti, vlády a výzkumné ústavy, ti všichni spěchají na trh. Hlásají zázračné výsledky jejich práce, které ale nemohou být nijak ověřeny. Zní to vždycky velmi dobře, ale informace, na kterých jsou tato tvrzení založena, nejsou nikdy k dispozici – patrně proto, aby nebylo možno je prozkoumat.

Například prohlášení firmy Moderna o úspěšném testu jejich nového očkování popisovalo test pouze na osmi zdravých lidech a to tak, že po očkování došlo ke zvýšení hladiny protilátek natolik, že byla na úrovni těch, kteří se z koronavirové chřipky vyléčili. Co to znamená?“ ptá se profesor Haseltine. „Nevíme! Kdyby vedoucí Moderny byli hlavní úředníci nějaké průmyslové firmy, tak takové prohlášení bez jakýchkoliv podkladů by vedlo k jejich okamžitému vyšetřování.“

Je nutné tyto a podobné informace šířit, aby vešly ve známost. Mainstream je však tají a nic šířit nebude. Je to tedy na nás! Tak směle do toho 🙂

Vladimíra Vítová, předsedkyně Aliance národních sil

 
 

Zdroje citací:
  Otevři svou mysl ‒ Žena co přežila holokaust
  Petra Bostlová ‒ Kdo je Bill Gates

 
 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 4 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Ladislava Tikovska
Ladislava Tikovska
31. 3. 2021 15:13

Mám takový názor že vše co se tu děje je řízení z videích míst a nás stát nás prodal na laboratorní pokusy na lidech a detech

Irena Květoňová
Irena Květoňová
29. 3. 2021 18:24

Jsem přesvědčená, že je něco vypouštěné do vzduchu, těmi testy a vakcínami se do těla dostávají látky způsobující „kovid“ zápaly plic a proto neklesají počty nemocných. okud by to byl opravdu „tak smrtící vir“, zákonodárci by byli první schovaní někde daleko v bezpečí. I na videích ze sněmovny je vidět lidi bez roušek, restrikce důsledně nedodržují, jenom na příkaz „elity světa“, která se snaží nastolit „velký reset“ vesele ničí všechno okolo sebe.

Martin
Martin
Odpovědět  Irena Květoňová
2. 4. 2021 11:26

Ano FB je plný stížností lidí co mají problémy po testování. Tyčinky jsou sterilizované ethylenoxidem, který je rakovinotvorný. Dále lidi našli nitě, které se pohybují při styku z teplem. Je spousta lidí, kteří zemřeli po tom co přišli do nemocnice s něčím jiným a po testech zemřeli na kovid.