Již i včely prosí: Zastavte 5 G na zemi i ve vesmíru!

Posledních několik let je možné slyšet o znepokojujícím úbytku hmyzu. Postižená tímto jevem jsou i včelstva. Zatím není zcela jisté, co za tento jev může. Zřejmě to bude kombinace více faktorů. Jeden z méně prezentovaných (alternativních) názorů je, že se na tom podílí rádiové vlny a tedy i technologie 5G.

Svět si za posledních několik měsíců klade stále naléhavěji otázky typu: Přijímáme život ve všech jeho tajemstvích, rozkoších a bouřích, nebo ho pohřbíváme? Spojíme ruce kolem Země, nebo je radši budeme mýt dvacetkrát denně? Spojujeme se spolu v nemoci a ve zdraví nebo skrýváme své tváře pod rouškami, sociálně se distancujeme a předstíráme, že náš život a naše budoucnost nezávisí na našich fyzických vztazích s lidmi, ptáky, netopýry, hmyzem, květinami a rybami, které se navzájem podporují a udržují tento svět v chodu?

Včela medonosná nás lidi zoufale varuje už přes sto čtrnáct let. Její poselství je stále naléhavější a čeká, až se konečně spící svět probudí a začne naslouchat.

První včelí varování zaznělo již před více než sto lety, kdy Guglielmo Marconi na jihu Anglie, na ostrově The Isle of Wight, vybudoval první rozhlasovou stanici. Včely v okolí začaly hynout a nikdo nevěděl proč. Na toto postižené území byly dopraveny nové roje, avšak bez úspěchu; během týdne včely pomřely a celá kauza skončila – prý se jednalo o „nemoc ostrova Isle of Wight“.

Dnes, o století později, je situace stejná. 19. listopadu 2019 byla umístěna 5G anténa 250 metrů od domu Angely v australském Melbourne. „Již příští den jsem s hrůzou zpozorovala, jak včely padají na příjezdovou cestu a pak umírají. Podařilo se mi natočit film, jak se jedna z nich snaží dostat se dovnitř do středu květu, ale byla tuze slabá, neudržela se a spadla na zem.“ Angelina krásná zahrada, plná stromů a rostlin, je teď tichá a neúrodná. Zmizel veškerý hmyz.

Uprostřed lidské hojnosti včely hladoví.

Neelima Kumar na univerzitě v Panjabu v Indii umístila mobilní telefony do některých včelích úlů a zapnula je na deset minut. Koncentrace glukózy, cholesterolu, uhlohydrátů, lipidů a bílkovin vzrostla ve včelí krvi tak prudce, že po pouhých deseti minutách vystavení mobilnímu telefonu nebyly včely schopny strávit jídlo nebo použít kyslík, který dýchaly. Jejich metabolismus se zastavil.

„Probuďte se!“, volají včely.

Rádiové vlny ničí život. Pronikají kůží a kostmi, buněčnými stěnami a mitochondriemi, zabraňují kombinaci elektronů z našeho jídla s kyslíkem, který dýcháme. Způsobují cukrovku, srdeční choroby a rakovinu. Dezorientují stěhovavé ptáky a malé včelí formy života, které opylují květiny, zabíjejí přímo.

V polovině devadesátých let se zprvu neviditelný oheň, který zapálil Marconi, stal požárem. Poprvé v lidské historii se začaly vysílat rádiové vlny nejen z vysokých věží rozptýlených po celé zemi, ale i z rukou mužů, žen a dětí – prostě všude! A v roce 2020 nás to přivádí na pokraj vyhynutí – nejen včel a nejen lidstva, ale celého života na Zemi.

 

Původní zdroj informací je ZDE: https://www.5gspaceappeal.org

 


Upozornění: Převzaté příspěvky nemusí být vždy plně v souladu s názory redakce ANS. Přinášíme je čtenářům pro seznámení s alternativním pohledem na situaci, než je prezentován mainstreamovými médii.


 


 

 

 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Hádes
Hádes
10. 5. 2020 19:01

Správa webu – Komentář byl odstraněn, jelikož byl v rozporu s pravidlem 4. pro psaní komentářů (obsahoval vulgární výrazy).