Jednejte v zájmu ochrany dětí! Dopis ředitelům škol.

Dopis adresovaný ředitelům škol ohledně testování, zakrývání dýchacích cest a vakcinace dětí. Argumenty.

Vážení ředitelé škol,

rádi bychom Vám podali v této době pomocnou ruku a podpořili Vás ve správném rozhodnutí, totiž ukončit svoji rozhodující účast na experimentu prováděném na našich dětech.

Píšeme Vám z Aliance národních sil potřetí symbolicky na Den dětí a věříme, že v duchu „do třetice všeho dobrého“ i Vy pochopíte, že jste se stali oběťmi agresivní politiky praktikované na úkor zdraví dětí, nepřímo i likvidace důvěry lidí ve školství a v neposlední řadě i na úkor likvidace Vaší lidskosti spojené s funkcí a odpovědností, kterou nyní máte svěřenou.

Vaše rozhodnutí ovlivňuje mnohé, nejde jen o jakousi pózu, či rebelii jednotlivců, ale vskutku o odvážné použití Vaší funkce k zásadnímu odmítnutí účastnit se na výše uvedeném. Asi není potřeba příliš zdůrazňovat, že právě tento lidský, ale i odborný přístup se od Vás přirozeně očekává. K tomu, abyste se mohli kvalifikovaně rozhodnout, však nestačí v dnešní době jen email s apelativními slovy, ale i několik odborných argumentů, proto Vám je posíláme v příloze.

Doufáme, věříme a očekáváme, že zaujmete logické stanovisko k nesmyslnosti testování dětí a nebezpečnosti zakrývání dýchacích cest i k plánované vakcinaci dětí co nejdříve, a budete v souladu s tímto stanoviskem činit. Není třeba čekat na vyjádření soudů, hygien, tiskovin a televizních zpráv a nakonec i vyjádření politiků v tom smyslu, že Vy jste vlastně vše dělali dobrovolně a zbytečně. Jde o čas a běží vysloveně o zdraví našich dětí. Jednejte proto bezodkladně a bude-li třeba, obětujte i to, co pro Vás na první pohled vypadá jako nepostradatelné. Při druhém pohledu totiž zjistíte, že jde pouze o funkci a post, který je lepší se ctí opustit a zachovat si svou dobrou pověst pro dny, měsíce a roky následující. V opačném případě totiž hrozí, že o Vaše dobré jméno brzy přijdete.

S vřelým pozdravem a přáním hodně sil

předsedové krajských klubů a předsednictvo
Aliance národních sil

 
 

Přikládáme tedy následující (obsah přílohy):

  • 1) Tiskové prohlášení Spolku pro svobodné vzdělávání, se sídlem Nádražní 214, 513 01 Semily (na str. 2)
  • 2) Vyjádření Krajské hygienické stanice Liberec, které jasně prokazuje, že není Vaše práce vyžadovat nošení roušek ve vaší škole (na str. 3-8)
  • 3) Výzva Svazu měst a obcí České republiky adresovaná premiérovi ČR k ukončení povinnosti ochrany dýchacích cest dětí při jejich vyučování (na str. 9)
  • 4) Vyjádření premiéra ČR (na str. 10-11)
  • 5) Doplnění žalobního návrhu soudu: Jana Zwyrtek Hamplová (na str. 12-14)
  • 6) Informace k vakcínám od SÚKL – státní ústav pro kontrolu léčiv s doplněním o plánování tohoto experimentu na lidech/dětech: Zdravé fórum (na str. 15-16)
  • 7) Informace k experimentální podstatě vakcinace populace ČR, kontakty a nabídka pomoci – Aliance národních sil (na str. 17)

 

Příloha:
Dopis do škol ‒ třetí vlna [pdf] – zde

 
 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
9 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
trackback
3. 6. 2021 23:34

[…] Testovací byznys na dětech za minimálně 170 000 000 a přesto musí nosit rouškyJednejte v zájmu ochrany dětí! […]

sefl
sefl
2. 6. 2021 21:33

Pořád se řeší testy. Tak na 100000 testů je 30 pozitivních. To je ohromný úspěch. A už žák 5 třídy dělá test, že si vypláchne ústa a dá si to do právě uvařeného čaje. A je to spolehlivé tak, že to nedokáže ani PCR test ani antigen. A také pokud začíná nákaza tak je zlikvidována. Informace je pouze pro ty co si to chtějí zkusit. Ale je neudržitelné vměšovat se lidem do života za účelem zisku s testů. A o to se tu přeci jedná. Děti chtějí klid a ne stres z neustálého ovlivňování vyučování a stresování. Pokud na něco jiného nepřijdete, tak je nechte,oni si testy udělají sami. Myslím si,že to všechno zase zapadne.Jeto donucování mocných k nařízeným postupů. Chudáci děti, teď už se je připravují očkovat. Kde jsou ti odborníci?

Jiří Leták
Jiří Leták
2. 6. 2021 8:22

Rozhodně i já bych toto podepsal. Pamatuji, jak tvrdili, že děti se prakticky nakazit nemohou. A najednou tohle. Je to pouze snaha vydělat na testovacích setech. Stejně jako u pracujících, kteří se testují na to aby mohli vykonávat svoji práci, ale ten samý test už nestačí na to, abych mohl na koncert. Je to špinavá hra s námi, našimi dětmi a hlavně se zdravím všech.

Anna
Anna
2. 6. 2021 0:01
Milena
Milena
Odpovědět  Anna
2. 6. 2021 20:02

Zdravím a jen já osobně bych v oslovení ředitelů škol, jako Vážení byla opatrná. Stejně tak se mi nelíbí oslovení „vážený“ pane premiére..“vážený“ pane ministře atd…Tady musí slušnost stranou. Vždyť ti ředitelé a učitelé měli ze své VLASTNÍ INICIATIVY dát dohromady mimořádnou schůzku rodičů a jich samotných a ihned toto vyřešit ve prospěch dětí!!!!! Normální člověk, kantor, nekantor by toto považoval ze své vlastní a logické vůle, kde hraje roli pud sebezáchovy, JAKO SAMOZŘEJMOST, přes kterou „nejede vlak“…Takže dle mě jsou tito ředitelé, co tak dávno neučinili ze své vůle NEVÁŽENÍ…tečka
Už jen ten obrázek se špejlemi v ruce nevinných dětí je děsivý!!!!! Pomlouváme čínský režim, ale toto je stejné, jako obrázky z Číny seřazených disciplinovaných občanů, kteří musí pod trestem podporovat za každou cenu režim.Ještě těm dětem dejme uniformu, aby byla vidět jejich podřízenost, kterou jim vnutili ubozí VLASTNÍ RODIČE a systémoví slouhové kantoři. Hlavně prý většinou ženy kantorky dbají na to, aby děti byly takto poctivě zafáčované. Je to doslova děs!

ANS
ANS
1. 6. 2021 23:07

Jestlipak se sami ředitelé nechali naočkovat… nebo oni ne?

Blanka
Blanka
1. 6. 2021 22:56

Super !