JEDNÁNÍ ZÁSTUPCŮ MIMOPARLAMENTNÍ OPOZICE S PŘEDSEDOU PS PČR.

Na základě jednání demonstrantů před PS PČR na Malostranském náměstí dne 7. 7. 2021 proběhlo jednání neparlamentních opozičních stran s předsedou Poslaneckého klubu hnutí ANO 2011 Ing. Jaroslavem Faltýnkem, který byl jediný, kdo vyslyšel žádost demonstrantů a splnil svoji roli poslance – zástupce lidu. Poslanec a ministr Richard Brabec naopak nedostál svému slibu, který dal veřejně zástupcům demonstrantů.

Jednání zástupců ve složení: Pynelopi Cimprichová, Lenka Tarabová a Vladimíra Vítová začalo v 10:00 hod. Po 20 minutách se připojil i předseda PS PČR Mgr. Radek Vondráček a poté předsedkyně zdravotního výboru Prof. MUDr. Věra Adámková, CSc.

Bylo domluveno další jednání zástupců mimoparlamentní opozice se zástupci PS PČR za 14 dnů a dále účast zástupců mimoparlamentní opozice na dvou jednáních Výboru pro zdravotnictví.

Veřejnost i zástupci neparlamentních opozičních stran se od března 2020 marně snaží o vyvolání diskuze u kulatého stolu se zástupci parlamentních stran ohledně nepřiměřených opatření, souvisejících s tzv. pandemií covidu.

Žádali jsme otevřenou diskuzi u kulatého stolu se zástupci parlamentních stran, momentálním vedením PS PČR  a zástupci Výboru pro zdravotnictví na jedné straně a zástupci neparlamentních opozičních stran a hnutí, zástupci veřejnosti a aktivistických iniciativ na straně druhé.

Bylo nám přislíbeno, že buď pan poslanec Faltýnek anebo předseda PS PČR Radek Vondráček seznámí plénum veřejně s tímto naším dopisem – ZDE.

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

4.3 6 hlasů
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Diana
Diana
9. 7. 2021 7:53

Odvolat tuto anarchistickou vladu OKAMZITE a bez pardonu !!!! Sebrat jim veskery majetek co nakradli a posadit je do kriminalu, ale jen do soudu a pak je popravit za vlastizradu !!! Dosadit vladu, ktera bude spolupracovat s narodem. Proto jsou tam !!!To neni jejich vlastni podnik kde si muzou delat co chteji. A kdyz to nepujde jinak, tak je vyhazet z oken !!!