Vzory žádostí na starosty, zastupitele, ředitele škol atd, že je nutné okamžitě pozastavit aplikování covid-vakcíny

Vážení přátelé, zde pro vaše potřeby předkládáme vzory dopisů, které je možné zaslat poslancům, starostům, ředitelům škol a dalším. Překládáme také vzor trestního oznámení kvůli závažnému zjištění týkající se očkovaných osob  „očkovací látkou – vakcínou“ proti nemoci Covid 19. 

Jsou již k dispozici závažné informace jak od německých lékařů, tak i lékařů českých. Tito zkoumali krev u osob očkovaných i neočkovaných. U očkovaných osob dospěli k závažnému zjištění. Lékaři zaznamenali u očkovaných změnu krve a objevili v ní něco, co do krve rozhodně nepatří.

Odkazy:

https://odysee.com/@Pb:be/1636589730436:1

https://soundcloud.com/radiobohemia/rozbor-krve-monika-waksmundska-radek-pech-host-vysilani-ck-radio-bohemia-03112021

 

Dále se v dopisech žádá, aby v této záležitosti začali starostové (či poslanci atd.) konat. Je nutné oslovit patřičné úřady, orgány, instituce apod. k zahájení řádného prověření tohoto zjištění, popřípadě svolání krizového štábu. Dokud tato záležitost nebude vyšetřena, není na místě pokračovat s aplikací této podmíněně registrované látky.

V daném okamžiku se jedná o možné spáchání trestného činu týkajícího se zdraví a života občanů ČR. Je nutné podat na PČR trestní oznámení na neznámého pachatele v této věci.

Dále je nutné obeznámit své nadřízené, aby v této věci konali a informovali své obyvatele ohledně této záležitosti.

V neposlední řadě je nutné o téhle záležitosti informovat především lékaře a zdravotníky.

Na závěr je nutné tuto informaci sdělit obyvatelům dotčené obce či města prostřednictvím všech dostupných médií v co nejkratším čase.

 

 

Dopis adresovaný starostům – vzor

Dopis adresovaný poslancům – vzor

Trestní oznámení – vzor

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
CZK
CZK
14. 11. 2021 19:45

Není nezbytně nutné podávat trestní oznámení na PČR. Setkal jsem se s tím, že ti lidé jsou přetíženi a proto projevují tendenci nás s oznámením někam „přesměrovat“. Hlavně pryč! 🙂 Státní zastupitelství to převezme ochotněji, protože to nemusí prověřovat. Jenom napíše pokyny pro policii, co mají udělat za úkony a tradáá. A oznámení od SZ policie do koše nehodí. 🙂