Je nebezpečný covid nebo vakcína?

Proč se tolik důkazů zamlčuje?

Paul Craig Roberts

Máme denně daleko více úmrtí v důsledku vakcinace, než vlivem virového onemocnění. Je to v podstatě propagovaný bioterorismus formou injekcí! První vlna měla zabít staré lidi formou respirační infekce, druhá vlna má smést ty, kteří přežili, a zaměřit se na mladé lidi a sterilizovat je. Teď se o staré lidi vůbec nezajímají. Chtějí děti. Ano, chtějí děti, děti, děti, děti, děti!

Víme, že jde o druhou fázi bioterorismu, nevíme, kdo za tím stojí, ale víme, že chtějí vpíchnout jehlu do paže každého člověka a vstříknout messenger RNA nebo adenovirovou DNA. Chtějí každého člověka. Experimentální vakcíny mohou v konečném důsledku vést k rakovině a sterilizaci mladých žen.

V rámci tohoto programu neexistuje žádný výbor pro kritické události, žádná komise pro monitorování bezpečnosti údajů, ani žádná komise pro lidskou etiku. Tyto struktury jsou povinné pro všechny velké klinické studie, takže vyjádřeno jedním slovem – to, co se skutečně děje, je zneužití, tedy protiprávní jednání lidí, kteří mají pravomoci.

V podstatě se jedná o největší aplikaci biologického produktu s největší nemocností a úmrtností v dějinách naší země.

DALŠÍ PODROBNOSTI ZDE:

http://www.zvedavec.org/…htm

 

 

 

 


Autor příspěvku: ANS