Jakýsi zmagořený Jan Pavel vyblil na ANS hromadu špíny

Podle něj „ANS naštěstí nepředstavuje nic jiného, než ubohý spolek Putinových lokajů, sráčů a demagogů.“

> Od: „Jan Pavel“
> Komu: info@aliancenarodnichsil.cz
> Datum: 27.04.2021 12:27
> Předmět: Haló, haló. Praha volá!
>

Reaguji na článek „Haló, haló. Praha volá!“. Kolaboranstký a kremlofilní spolek Aliance národních sil rozhodně není žádnou Prahou, která by volala o pomoc. O slovanské vzájemnosti nic nevím – je snad naše okupace z r. 1968, vraždění zajatých polských důstojníků v Katyni a války na Balkáně důkazem této vzájemnosti? Běžte si klidně zasadit lípu (‐ konečně byste udělali něco, z čeho je užitek), ale přestaňte opruzovat se slovanskou vzájemností, pod kterou máte na mysli jen a jen nadvládu Ruska. A že pomoc přijde ze zahraničí? Máte na mysli, že nám Rusko poskytne zase poskytne bratrskou pomoc? To už tady jednou bylo a ubezpečuje mě to v tom, že nejste nic jiného než, parta proruských vlastizrádců, stejně, jako ta troska, co sedí na Hradě. I když se hodně snažíte a považujete se dokonce za jakési „národní síly“, nepředstavujete naštěstí nic jiného, než ubohý spolek Putinových lokajů, sráčů a demagogů.

J. Pavel

 

Reakce na tento e-mail:

Dobrý den,

Děkujeme za krásný mail, ukázku nevzdělanosti v dějinách a nepochopení hry našich pánů ve vládě a ve světě.

Chápu, pro někoho nepřekročitelný problém přečíst si nějakou knihu či článek o událostech v roce 1968 nebo v roce 1989.

Možná si najít něco o Polsku z doby před druhou světovou válkou, kdo měl jaké zájmy.

Máte vše nejen na stránkách ANS, ale i na jiných, veřejně dostupných, např.

„Oficiální verze Katyňské popravy je lež!“ (aliancenarodnichsil.cz)

O okupaci v roce 1968, která byla obyčejnou barevnou revolucí, stejnou jako Majdan na Ukrajině, placení odstřelovači, kteří stříleli na obě strany.

Toto lze dohledat i na serverech západních mocností, které tu již od července 1968 naverbovaly novináře a čekaly, že se jim povede udělat převrat.

Tanky na západních hranicích byly připravené. Jsou i svědectví lidí, kteří bydlí na naší západní hranici.

A myslíte si, že revoluci v roce 89 jsme dělali my? Že se vládní garnitura zalekla těch zvonících klíčů? Svatá prostoto!! O tom by Vám mohl vyprávět Miroslav Dolejší, který za zveřejnění skutečného pozadí plyšového převratu zaplatil svým životem, protože odmítl vysoký úplatek za stažení své Analýzy 17. listopadu.

Miroslav Dolejší - Analýza 17. listopadu

Miroslav Dolejší – Analýza 17. listopadu (www.arfa.cz)

Další odkazy zde (youtube)

 

Před koncem druhé světové války nám ještě spojenci rozbombardovali veškerý průmysl na rozloučenou.

Když se začalo budovat po válce, vybudoval se průmysl a vyváželi jsme do 120 zemí světa, stavěli jsme elektrárny, přehrady, továrny, textilní stroje, lodě, traktory a stovky dalších výrobků. Kdo nám to všechno vydrancoval do poslední fabriky? Myslíte si, že to byli Rusové?

Do roku 1989 tady nikdy nebyl jediný žebrák a většina lidí měla vlastní byty nebo domy bez dluhů, podnikové byty, každý podnik měl rekreační chaty, republika měla svoji banku a občané vlastnili celou republiku. Každý občan byl spoluvlastníkem 4 km² plochy republiky a 5 miliónů Kčs z majetku státu. Kde to asi je?

Asi se Vám to nebude líbit, ale Rusko nás nenapadlo, nic nám neukradli, na rozdíl od Západu. To si hledejte sám, kde je naše zlato, kdo vyraboval naše podniky a banky. Žel dopomohli mu k tomu naši zaprodanci.

Nevím, o kterém Balkánu mluvíte, asi o humanitárním bombardování v Srbsku? Možná nemusíte vnímat slovanskou vzájemnost, stačila by lidskost.

Se studiem začněte od Tartárie, Chazarské říše, tam možná pochopíte rozdělení společnosti, můžete prostudovat Napoleona, první světovou a druhovou světovou válku, studenou válku, a pak pochopíte posledních třicet let. Vyjde Vám vzorec jednání Západu.

A nezapomeňte přidat bolševismus ‒ a potom zase napište.

 

Ještě jednou děkuji za vyjádření Vašeho názoru a těšíme se na další.

Míru zdar a mnoho úspěchů ve studiu

Jitka Entlichová, členka ANS

 
 

Další odkazy a videa:
KSB

 

Majdan, jak ho neukážou ve zprávách
 

Odstřelovači nová pravda Maidanu 1.díl
 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 5 hlasů
Ohodnoťte článek
9 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Anna
Anna
7. 5. 2021 22:03

S takovými primitivy bych neztrácela čas – nic si nepřečtou a nad ničím přemýšlet nebudou, i když jim to podáte na zlatém tácu – protože už „mají svůj názor“.

JakubM
7. 5. 2021 21:46

Jako, já jsem sice ohledně toho Ruska rozhodně spíš na vaší straně, ale pokud myslíte, že neustálá veřejná obhajoba Ruska (trvající od vzniku Vrbětické kauzy), která je kromě kritiky Volného bloku v posledních týdnech skoro jediným vašim tématem, na vašem webu a fb vám získá víc voličů, tak jste bohužel na velkém omylu.

Anna
Anna
Odpovědět  JakubM
9. 5. 2021 0:09

Pan Volný sám útočí na všechny kolem – mluví o egařích, kterým jde jen o moc a nechtějí to dobro, které on jim nabízí: rozpustit se ve Volném bloku, někde na konci kadidátky… Přičemž sám NEMÁ žádný ucelený program a koncepci rozvoje státu – jen hraje o to, aby byl znovu zvolen. Proto taky začal hrát tu vlasteneckou úlohu – mimochodem dělá to dobře, ale je to jen divadélko. Kdyby to myslel vážně, už bychom o něm museli slyšet před 4 lety. To, že mu pár naivů na SVCS dává tolik prostoru, na tom nic nezmění.

JakubM
Odpovědět  Anna
9. 5. 2021 15:59

Asi sledujeme každý jiného Volného. A kdybyste sledovala politické dění, tak byste o Volném určitě opakovaně slyšela už „před flákancem“, tak jako já. Já o něm z regionu vím už z dob, kdy ještě ani nebyl zvolen.

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
7. 5. 2021 18:40

Srdečbě Vás zdravím. ANS je bezpochyby svědomím národa. Nepotřebuje lhát a vymýšlet si. Vaše argumentace je positivní a není založena na nenávisti. Faktem je, že ten plivník použil argumentaci založenou na nenávisti k Rusku a k ANS. Mít kladný vztah k RF si vyžaduje historickou paměť a znalosti historických souvislostí. Mít nenávistný vztak k RF si nevyžaduje žádné znalosti. Stačí k tomu podlézat nenávistné politice USA a mít nulovou historickou paměť. Poučení z časů starého otrokářského Říma a z Bible ukazuje mlčenli-vou reakci J.Krista který nic neudělal a reakci šíleného davu, který křičel: Ukřižovat! A modernější poučení zanechal J.Werich, který řekl: Hádat se s blbcem více než 5 minut značí, že se hádají 2 blbci. ANS je bezpochybnitelně v roli svědomí národa. Nepotřebuje vstupovat kvůli počtu lidí do aliancí a mesaliancí a koalicí za každou cenu. V současném rozložení politických sil si myslím není s kým se družit. Družit se na principu nenávisti k RF vede ke spojenectví s plivníky všeho druhu. (…ejhle parlament a ejhle senát)

Vladimír
Vladimír
7. 5. 2021 18:37

Jak z těch našich pravdoláskařských fašounků cáká demokratická nenávist a trockistická tolerance! Tahle žumpa s prázdnou hlavou a velku tlamou bude oddaně sloužit milovaným emerickým páníčkům, ale nedojde jim, že pro svoje vůdce budou jen užiteční idioti, kteří budou první na odpis. Ubozí vlastizrádci a hrdí podlejzáci. Myslím, že si tu duševní bídu zaslouží, když opovrhují vlastním rodem. Tak Honzík Pavel opět nepochopil. Ti Paulusové a Pavlové to asi mají dané osudem.