Jakýsi zmagořený Jan Pavel vyblil na ANS hromadu špíny

Podle něj „ANS naštěstí nepředstavuje nic jiného, než ubohý spolek Putinových lokajů, sráčů a demagogů.“

> Od: “Jan Pavel”
> Komu: info@aliancenarodnichsil.cz
> Datum: 27.04.2021 12:27
> Předmět: Haló, haló. Praha volá!
>

Reaguji na článek “Haló, haló. Praha volá!”. Kolaboranstký a kremlofilní spolek Aliance národních sil rozhodně není žádnou Prahou, která by volala o pomoc. O slovanské vzájemnosti nic nevím – je snad naše okupace z r. 1968, vraždění zajatých polských důstojníků v Katyni a války na Balkáně důkazem této vzájemnosti? Běžte si klidně zasadit lípu (‐ konečně byste udělali něco, z čeho je užitek), ale přestaňte opruzovat se slovanskou vzájemností, pod kterou máte na mysli jen a jen nadvládu Ruska. A že pomoc přijde ze zahraničí? Máte na mysli, že nám Rusko poskytne zase poskytne bratrskou pomoc? To už tady jednou bylo a ubezpečuje mě to v tom, že nejste nic jiného než, parta proruských vlastizrádců, stejně, jako ta troska, co sedí na Hradě. I když se hodně snažíte a považujete se dokonce za jakési “národní síly”, nepředstavujete naštěstí nic jiného, než ubohý spolek Putinových lokajů, sráčů a demagogů.

J. Pavel

 

Reakce na tento e-mail:

Dobrý den,

Děkujeme za krásný mail, ukázku nevzdělanosti v dějinách a nepochopení hry našich pánů ve vládě a ve světě.

Chápu, pro někoho nepřekročitelný problém přečíst si nějakou knihu či článek o událostech v roce 1968 nebo v roce 1989.

Možná si najít něco o Polsku z doby před druhou světovou válkou, kdo měl jaké zájmy.

Máte vše nejen na stránkách ANS, ale i na jiných, veřejně dostupných, např.

„Oficiální verze Katyňské popravy je lež!“ (aliancenarodnichsil.cz)

O okupaci v roce 1968, která byla obyčejnou barevnou revolucí, stejnou jako Majdan na Ukrajině, placení odstřelovači, kteří stříleli na obě strany.

Toto lze dohledat i na serverech západních mocností, které tu již od července 1968 naverbovaly novináře a čekaly, že se jim povede udělat převrat.

Tanky na západních hranicích byly připravené. Jsou i svědectví lidí, kteří bydlí na naší západní hranici.

A myslíte si, že revoluci v roce 89 jsme dělali my? Že se vládní garnitura zalekla těch zvonících klíčů? Svatá prostoto!! O tom by Vám mohl vyprávět Miroslav Dolejší, který za zveřejnění skutečného pozadí plyšového převratu zaplatil svým životem, protože odmítl vysoký úplatek za stažení své Analýzy 17. listopadu.

Miroslav Dolejší - Analýza 17. listopadu

Miroslav Dolejší – Analýza 17. listopadu (www.arfa.cz)

Další odkazy zde (youtube)

 

Před koncem druhé světové války nám ještě spojenci rozbombardovali veškerý průmysl na rozloučenou.

Když se začalo budovat po válce, vybudoval se průmysl a vyváželi jsme do 120 zemí světa, stavěli jsme elektrárny, přehrady, továrny, textilní stroje, lodě, traktory a stovky dalších výrobků. Kdo nám to všechno vydrancoval do poslední fabriky? Myslíte si, že to byli Rusové?

Do roku 1989 tady nikdy nebyl jediný žebrák a většina lidí měla vlastní byty nebo domy bez dluhů, podnikové byty, každý podnik měl rekreační chaty, republika měla svoji banku a občané vlastnili celou republiku. Každý občan byl spoluvlastníkem 4 km² plochy republiky a 5 miliónů Kčs z majetku státu. Kde to asi je?

Asi se Vám to nebude líbit, ale Rusko nás nenapadlo, nic nám neukradli, na rozdíl od Západu. To si hledejte sám, kde je naše zlato, kdo vyraboval naše podniky a banky. Žel dopomohli mu k tomu naši zaprodanci.

Nevím, o kterém Balkánu mluvíte, asi o humanitárním bombardování v Srbsku? Možná nemusíte vnímat slovanskou vzájemnost, stačila by lidskost.

Se studiem začněte od Tartárie, Chazarské říše, tam možná pochopíte rozdělení společnosti, můžete prostudovat Napoleona, první světovou a druhovou světovou válku, studenou válku, a pak pochopíte posledních třicet let. Vyjde Vám vzorec jednání Západu.

A nezapomeňte přidat bolševismus ‒ a potom zase napište.

 

Ještě jednou děkuji za vyjádření Vašeho názoru a těšíme se na další.

Míru zdar a mnoho úspěchů ve studiu

Jitka Entlichová, členka ANS

 
 

Další odkazy a videa:
KSB

 

Majdan, jak ho neukážou ve zprávách

 

Odstřelovači nová pravda Maidanu 1.díl

 


  
  
Publikováno na podobné téma:

Autor příspěvku: ans

5 5 hlasů
Ohodnoťte článek
15 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jakub Pravda
Jakub Pravda
9. 5. 2021 20:31

Lol. Dokonalá ukázka sektářského “myšlení” – když fakta nepodporují to, čemu chcete věřit, tak je prostě popřete, odkazujete se přitom na zjevně účelové, od základů vylhané spisky (jako ty popírající zodpovědnost SSSR za Katyňský masakr) a ještě označujete za nevzdělance ty, kdo si odváží říkat pravdu. Tato strategie je společná všemu iracionálnímu ksindlu – od popíračů evoluce přes popírače holokaustu až po rusofilní svoloč zde. Není divu – vzhledem k mentální kapacitě příznivců takových názorů vám ani nic jiného nezbývá.

Anna
Anna
7. 5. 2021 22:03

S takovými primitivy bych neztrácela čas – nic si nepřečtou a nad ničím přemýšlet nebudou, i když jim to podáte na zlatém tácu – protože už „mají svůj názor“.

JakubM
7. 5. 2021 21:46

Jako, já jsem sice ohledně toho Ruska rozhodně spíš na vaší straně, ale pokud myslíte, že neustálá veřejná obhajoba Ruska (trvající od vzniku Vrbětické kauzy), která je kromě kritiky Volného bloku v posledních týdnech skoro jediným vašim tématem, na vašem webu a fb vám získá víc voličů, tak jste bohužel na velkém omylu.

Jakub Pravda
Jakub Pravda
Odpovědět  ans
9. 5. 2021 20:41

Vděčnost ruskému národu může cítit jen idiot – nacisty nevyhnal žádný národ, ale zcela konkrétní lidé, takže pokud už nějakou vděčnost, tak jim. Putin a současné Rusko na tom opravdu žádnou zásluhu nemají. Dále, nacisté by byli poraženi i bez Ruska, takže stavět to tak, že nebýt jeho, tak bychom se nenarodili, je směšné. Zatřetí, Váš příspěvek má jako odpověď na předchozí příspěvek smysl pouze za předpokladu, že vděčnost ruskému národu je důležitější než cokoli jiného, včetně pravdy – takže tím přiznáváte, že tento předpoklad zastáváte (což není divu, protože nadřazování národa nad pravdu je definičním znakem národovectví a oficiální doktrínou současného ruského režimu). Tím pádem jsou samozřejmě jakákoli vaše faktická tvrzení bezcenná.

Naposledy upraveno 1 měsíc před uživatelem Jakub Pravda
Anna
Anna
Odpovědět  JakubM
9. 5. 2021 0:09

Pan Volný sám útočí na všechny kolem – mluví o egařích, kterým jde jen o moc a nechtějí to dobro, které on jim nabízí: rozpustit se ve Volném bloku, někde na konci kadidátky… Přičemž sám NEMÁ žádný ucelený program a koncepci rozvoje státu – jen hraje o to, aby byl znovu zvolen. Proto taky začal hrát tu vlasteneckou úlohu – mimochodem dělá to dobře, ale je to jen divadélko. Kdyby to myslel vážně, už bychom o něm museli slyšet před 4 lety. To, že mu pár naivů na SVCS dává tolik prostoru, na tom nic nezmění.

JakubM
Odpovědět  Anna
9. 5. 2021 15:59

Asi sledujeme každý jiného Volného. A kdybyste sledovala politické dění, tak byste o Volném určitě opakovaně slyšela už “před flákancem”, tak jako já. Já o něm z regionu vím už z dob, kdy ještě ani nebyl zvolen.

Jakub Pravda
Jakub Pravda
Odpovědět  ans
9. 5. 2021 20:44

Á, další ruská klasika – kdo není s námi, je fašista. Ve skutečnosti má ze všech současných evropských režimů k fašismu nejblíže Rusko – pokud tedy připustíme, že je Rusko evropskou zemí, protože kulturně je asijskou despocií.

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
7. 5. 2021 18:40

Srdečbě Vás zdravím. ANS je bezpochyby svědomím národa. Nepotřebuje lhát a vymýšlet si. Vaše argumentace je positivní a není založena na nenávisti. Faktem je, že ten plivník použil argumentaci založenou na nenávisti k Rusku a k ANS. Mít kladný vztah k RF si vyžaduje historickou paměť a znalosti historických souvislostí. Mít nenávistný vztak k RF si nevyžaduje žádné znalosti. Stačí k tomu podlézat nenávistné politice USA a mít nulovou historickou paměť. Poučení z časů starého otrokářského Říma a z Bible ukazuje mlčenli-vou reakci J.Krista který nic neudělal a reakci šíleného davu, který křičel: Ukřižovat! A modernější poučení zanechal J.Werich, který řekl: Hádat se s blbcem více než 5 minut značí, že se hádají 2 blbci. ANS je bezpochybnitelně v roli svědomí národa. Nepotřebuje vstupovat kvůli počtu lidí do aliancí a mesaliancí a koalicí za každou cenu. V současném rozložení politických sil si myslím není s kým se družit. Družit se na principu nenávisti k RF vede ke spojenectví s plivníky všeho druhu. (…ejhle parlament a ejhle senát)

Jakub Pravda
Jakub Pravda
Odpovědět  Svatoslav Butora
9. 5. 2021 20:52

Lol, tomu říkám střela do vlastní nohy. Protože je to právě Rusko a jeho obdivovatelé, kdo rozdmýchává nenávist, a z těchto stránek nenávist ke kdekomu a kdečemu – od svobody a demokracie přes odpůrce ruského imperialismu až po konkurenční národovce – doslova stříká. Stejně zábavný jste i dál – je to naopak neznalost skutečné historie a její nahrazení ruskou propagandou, co vede k nekritickému obdivu Ruska a popírání jeho zločinů, od podílu na rozpoutání druhé světové války (samozřejmě jako SSSR), přes okupaci ČSSR až po novodobé gauneřiny, jako anexe Krymu a vraždy odpůrců ruského režimu doma i v zahraničí. ANS není svědomím národa, je pátou kolonou nepřátelského režimu.

Jakub Pravda
Jakub Pravda
Odpovědět  ans
10. 5. 2021 15:35

Lol. Výzva pro Vás: dokažte citací mého textu moji nenávist k Rusku a k českému národu. Tato výzva je samozřejmě řečnická, oba víme, že je to lež. To, stejně jako většina lží, které Váš příspěvek vyplňují (zvláště zábavná je ta, že “chci vyvracet, co se stalo” – to totiž přesně děláte vy třeba popíráním paktu Molotov-Ribbentrop nebo Katyně – a nepohodlná historická fakta nazýváte “stupidními výpady proti Rusku”), je ale vedlejší, podstatné je hlavní sdělení: vyhrožujete mi cenzurou, protože si odvažuji vyslovit jiné názory než Vaše. Budiž, pokud si chcete jen potvrzovat vlastní dogma a nechcete být konfrontováni s jinými názory, je to Vaše věc (ale ponecháte-li diskusi veřejnou, může do ní psát kdo chce skoro co chce). Je-li to ale navíc v diskusi pod článkem, které velmi nevybíravě napadají konkrétního nositele jiného názoru (takové orwellovské dvě minuty nenávisti), je to vrchol ubohosti a trapnosti.

K poslednímu odstavci: realitu znám a na rozdíl od vás si nemusím vypomáhat falšováním dějin. O pomoc vám mi skutečně nejde; protože mi chcete vzít svobodu, jste moji nepřátelé. Zároveň vám ale nehodlám nijak škodit – tedy v klasickém slova smyslu, protože vy za škodění zjevně považujete i konfrontaci s jinými názory a historickými fakty. A obvinění, že mi chybí mravnost, je poctou, protože hned ukazuje, jak tento pojem chápete: jako chování typické pro Slovany, tedy Rusy, kteří napadají jiné země a anektují je, porušují smlouvy, vraždí politické oponenty, pohrdají obyvateli jiných zemí včetně nás a především nekonečně lžou, protože “vlast je víc než pravda”. Ne, takovouto “mravností” zaplaťpánbu netrpím.

Tím je asi řečeno vše. Sbohem. Přeji příjemné rochnění ve vaší žumpě.

Vladimír
Vladimír
7. 5. 2021 18:37

Jak z těch našich pravdoláskařských fašounků cáká demokratická nenávist a trockistická tolerance! Tahle žumpa s prázdnou hlavou a velku tlamou bude oddaně sloužit milovaným emerickým páníčkům, ale nedojde jim, že pro svoje vůdce budou jen užiteční idioti, kteří budou první na odpis. Ubozí vlastizrádci a hrdí podlejzáci. Myslím, že si tu duševní bídu zaslouží, když opovrhují vlastním rodem. Tak Honzík Pavel opět nepochopil. Ti Paulusové a Pavlové to asi mají dané osudem.

Jakub Pravda
Jakub Pravda
Odpovědět  Vladimír
9. 5. 2021 20:54

Hehehe, to je zábavné, jak každý, kdo s Vámi nesouhlasí, má podle vás “prázdnou hlavu” – ačkoli jsme my demokraté prokazatelně inteligentnější a vzdělanější než Vy totalitáři. Svoji kolosální hloupost dokazujete (kromě primitivního slovníku a iracionální nenávisti) označováním ruské svoloče za náš “vlastní rod”. Tím se navíc jako vlastizrádce odhalujete vy sám.

Naposledy upraveno 1 měsíc před uživatelem Jakub Pravda