Jaký pán, takový PES

Tato vláda nás prodala. Vůbec jí nezáleží na zdraví a již vůbec ne na nás.

 

Tak sleduji, jak ten malý PESánek, který nám měl pomoci, během krátké doby zvlčel, zdivočel a stal se z něj ostrý bojový pes.

Ale věřte, že to zvíře za to nemůže! Říká se „Jaký pán, takový pes” a platí to i naopak.

Já být pes, tak jsem z toho na prášky. Moc páníčků, kteří kecají do jeho výchovy, každou chvilku s měnícími se protichůdnými pokyny a příkazy.

Nedivme se, že PES je takový, když jeho výchova je směřována k cíli umlčet lidi bez jakékoliv alternativy.

Co na tom, že nám reprodukční číslo klesne pod cílených 0.8 s vidinou ulehčení. Ale SORRY… vymyslíme stupeň 6 s počty hospitalizovaných.

Co na tom, že ve vzorovém státě Izrael očkují jako o závod a přesto jim počty nakažených rostou.

Co na tom, že v Norsku zemřelo v souvislosti s očkováním 23 osob a po nežádoucích reakcích omezují očkování.

Co na tom, že Rakousko navrhuje neočkovat nemocné a staré nad 75 let z obavy o následnou reakci.

Co na tom, že se po očkování stále můžeme nakazit a být infekční.

Co na tom, že nejmenovaná firma Mo… nikdy nevyrobila žádnou vakcínu, a teď to zvládla za celé dva měsíce.

Co na tom, že nová Jihoafrická mutace dokáže obejít imunitu a protilátky.

CO NA TOM, ŽE MY JSME POKUSNÁ MORČATA !!??

Ale Sorry lidi, „Czech is best of Covid“, a tak se jede dál.

Tato vláda nás prodala. Vůbec jí nezáleží na zdraví a již vůbec ne na nás.

PES, a to snad již pochopí i nevěřící Tomáš, je nastaven tak, že ani není reálné se v budoucnu svobodně nadechnout ‒ bez roušky, bez očkování, bez diskriminace.

Tato vláda se podílí na genocidě, na ekonomickém, morálním, kulturním a sportovním úpadku vlastních obyvatel.

JEN ČEKÁM, KDY NÁS BUDE TEN PES HLÍDAT ZA OSTNATÝM DRÁTEM.

Ale to zvíře za to nemůže…

Ještě jedno rčení ‒ „Chytrému napověz, hloupého trkni”.

Přemýšlejme… moc času nám nezbývá.

 
 

Zdroj:Převzato z FB profilu Pavel Zoubele, upraveno

 
 


 
 
 

Autor příspěvku: ans

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
24. 1. 2021 16:32

Přeji hezký den. Je zřejmé, že naše vláda je vydíraná světovládními sílami z okruhu USA a spol., a OSN a spol., a také sílami z okruhu tzv.EU. Když naše vláda vidí, že doporučené „anti-epidemické kroky“ nevedou k ničemu, tak má vzít svůj kolektivní rozum do svých vlastních rukou ve jménu lidí, které v ČR zastupuje a řídí – zatím jako vazal v službách cizí moci. Když je vydírána vláda pak je vydírána i celá ČR. V tomto případě platí, že použití Rozumu proti zvůli nadnárodních Nevědomců je namístě. Nemá význam, aby vláda odstupovala. Nahradila by ji celá vyjící smečka tzv.opozičních stran, která již teď hlasitě vyje o tom, že by „epidemickou“ krizi vyřešila „lépe“. Opozice by nevyřešila nic, jenom by ještě vyloupila zbytky naší státnosti. Namísto vzývání „bohů tzv.Západu“ a jejich nepovedených vakcin vyrobených kudy-tudy po světě, je nutná odborná odvážná samostat-ná akce vlády která by nás oddělila od Nevědomců Západu v službách „Fantomase“ a „Frankensteina“ a jiných magorů, kteří se usídlili v nejvyšších patrech řízení tzv.EU a tzv.OSN-WHO a tzv. WEF a též i USA-establishmentu.
Když vidím/e, že vládní opatření a závadná vakcinace jsou odvozeny od politiky světovládních Nevědomců, je třeba přikročit k použití ověřené metody „Léčit doopravdy nemocné a kovidem nepoškozeným nebo jinak imunním lidem nebrat jejich imunitu očkováním, ale doporučit plošné každodenní užívání levných známých medikamentů které imutu podporují a zvyšují. Tzv.“lockdowny“ berou životní sílu i národu i vládě a nic neřeší.
Ani ruská ani tzv.čínska vakcína nemá vedlejší následky jako tzv.Západní vakcíny (to se dá vyčíst z internetu), ale neřeší trvalou imunitu ani nešíření nákazy.
Když vidím, jak se vše potápí v beznaději tak chci oznámit všem od vlády až po nejmenší dítě které umí číst, že jsem sám na sobě od března vyzkoušel každodenní užívání jedné tabletky paralenu jako stálou trvalou prevenci proti nachytání tohoto kovidu, který nahradil chřipku. Užívám to celý čas a kovid mne obchází navzdory pohybu s rouškou nebo bez roušky v zasaženém prostředí. (Pochopitelně, roušku používám v zákonem určeném prostředí.). Myslím, že po masovém rozšíření užívání 1tabl.paralenu denně mezi obyvatelstvem ten PES zjistí, že je nepotřebný…