Jakpak jim asi chutná jejich vlastní medicína?

Už sama otázka z titulku je dnes velmi nebezpečná. Stačí, když si ji vyloží libovolný presstitut a po něm i vykladač gumové paragrafové džungle tak nějak „správně“ a ejhle – tazateli rázem hrozí mnohaleté vězení.

Za pitomost je podmínka. Za antifašizmus se dnes jde „sedět“

Například původní „odměna“ internetového komentátora Benedikta Čermáka za použití takového dotazu v souvislosti s teroristickým útokem na muslimskou modlitebnu na Novém Zélandě vyšel zvědavce na šest let kriminálu. Však jej také za „zločin z nenávisti“ poslal mezi běžné vrahouny soudce Krajského soudu v Brně s příhodným jménem Zámečník.

Pravda – Vrchní soud v Olomouci změnil nakonec trest na podmíněný, ale z podstaty takového výkladu „práva“ neubral. Snad se mu asi zželelo poněkud jednoduššího uživatele internetových diskuzí, jenž sám prý vystupoval pod nickem „ssman“, možná na této soudní instituci dosud působí úředníci se zdravým rozumem. (Nemaje legální možnosti uložit takovému pochábelovi za tak pitomý nick pětadvacet na p-del, asi by mu autor těchto řádků klidně nějaký ten měsíc naostro v roli soudce klidně přidělil. pozn. aut.)

Nicméně – i dnes umí být soudní stolice v našem eurounijním protektorátě pěkně ostrá. Jestliže se proviníte třeba ozbrojeným bojem na straně interbrigadistů na Donbase, co se zbraní v ruce válčí proti fašismu na Ukrajině, půjdete do vězení na dlouho a bez odkladů. Takové rozsudky taky padly, ale to je vlastně tak trochu odbočení, o tom podrobněji jindy.

Vraťme se k otázce. Té nebezpečné, z titulku tohoto článku.

Tak co, chutná?, chutná…?

Bulvární hon na záletného afročecha Dominika Feriho, jejž nařkly po letech zhola „nevinné“ účastnice nočních pitek za jakýsi „sekšlharišment“, ba znásilnění, je v plném proudu. Neoliberální masmédia jej před pár lety uváděla jako politickou naději progresivistů z lupičské filiálky germánských podrobitelů české suverenity s názvem TOP-09. Však zkušený znásilňovač práva a zakladatel pofidérního politického spolku Karel Schwarzenberg už se dal slyšet, že je to vlastně mediální hon na jeho o generace mladšího znásilňovače děvčat. A prý je normální „dostávat holky do postele“. (Asi podobně „normální“, jako používat rakouského práva při krádeži českého majetku, s čímž má právě knížepán bohaté zkušenosti.)

Och, s jakou ošklivostí se hned od „čestného“ šéfa formálně odtahuje formální šéfová strany Pekarová-Adamová, požívající v kuloárech zjednodušující přezdívky „Pekari“. Jak třeskutě a nekompromisně vyznačuje politickou cestu k feministicko-progresivistickým zítřkům Feriho nástupkyně v Poslanecké sněmovně PČR Olga Sommerová. Těšte se prasáci! Ani to nejfialovější číro už nestora a podobné nezachrání!!!

Inu, je jen a jen Feriho věcí, že se „dal na politiku“ omámen cvakáním fotoaparátů, dobře při tom vědouce, že jej v slibně nastoupené kariéře může neposedný poklopec kdykoli zradit. Je jen a jen jeho věcí, že aktivně pomáhal na svět blackfeminohysteriózním pokřikům ze „světa hodnot“, kam prý chceme patřit a kde jsou naše „vzory“… Je také jeho věcí, že je nyní takříkajíc v přímém přenosu až zářným příkladem historicky osvědčeného modelu, kterak revoluce požírají vlastní děti. A když bude Schwarzenberg ještě více velkopansky po svém zvyku žvanit, tak aby jemu či jeho potomkům nakonec nakradený majetek nějací piráti třeba zase neukradli. (Než se tedy vrátí zpět do českých rukou, kam patří a k čemuž jednou dozajista zase dojde.)

Ach jo, až je najednou jednomu jak afročecha, tak lžičecha líto. Ale stále se nabízí ta otázka a nelze odolat, aby si ji člověk jen sám pro sebe třeba nepoložil. „Tak co, jakpak jim asi chutná jejich vlastní medicína. Dobrá práce?“

Svatopluk Otava, komentátor ANS

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 4 hlasů
Ohodnoťte článek
15 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Leoš Zeman
Leoš Zeman
5. 6. 2021 11:34

Pane Otavo, už se těším, jak podrobněji vyložíte situaci bojovníků proti fašismu na Ukrajině. Normálně by se na to dalo neinformovaným člověkem nahlížet na působení v tzv. interbrigádách na Donbase, tedy na působení čs. občanů v cizí branné moci, navíc v uskupení, které z hlediska mezinárodního práva, vypadá jako teroristické. Takové bojůvky Freikorpsu v Sudetech by mohly závidět. Ale souvětí “ A když bude Schwarzenberg ještě více velkopansky po svém zvyku žvanit, tak aby jemu či jeho potomkům nakonec nakradený majetek nějací piráti třeba zase neukradli. (Než se tedy vrátí zpět do českých rukou, kam patří a k čemuž jednou dozajista zase dojde.)“ je opravdu hodno zapamatování. A ta revoluce, ke které dozajista zase dojde, je prosím plánována na kdy? Děkuji za odpověď, já jen, abych se mohl nachystat a něco nezaspal.

Svatopluk Otava
Svatopluk Otava
Odpovědět  Leoš Zeman
5. 6. 2021 12:15

Pane Zemane, pučistická ukrajinská vláda vraždila a vraždí rusofonní obyvatelstvo na východě bez zábran a za účasti fašisticky hajlujících soldatesek mezinárodní provenience, zejména ze zemí, které se vyznačují vlastní, bohatou esesáckou minulostí, jako třeba země baltské, domácí banderovští pohrobci nebo profesionální hrdlořezové z USA a dalších „svobodymilovných“ režimů.
A tomu říkám terorismus a jestli to nevíte, tak jen proto, že to vědět nechcete. Dokumentů je všude plno.
O revoluci, která přijde není v článku ani slovo, měl byste se před komentováním ujistit, co vlastně komentujete. A jestliže je lupičské počínání Karla Schwarzenberga při loupežích českého majetku dle Vás hodno zapamatování, tak jsem tedy rád.
Tak to je tak vše k sobotnímu obědu. Přeji hezké zažití.

Svatopluk Otava

Leoš Zeman
Leoš Zeman
Odpovědět  Svatopluk Otava
5. 6. 2021 20:36

Nepřijde Vám ostuda, že RF dovolí a živí tu strašlivou situaci na východě UA? Asi ne. Přitom, kdyby si to území chtěli připojit v roce 2014, jako v roce 1936 Hitler třeba Sársko s Porýním, asi by nikdo neprotestoval a po pár letech by to brali mnozí představitelé „svobodomyslného“ světa po vzoru našeho pana p residenta jako fait accompli. Sílu na to mají. Ostatně „anšlus“ Krymu proběhl na jedničku.
No, a když už na to nemaj koule, tak by stačilo, kdyby přestali podporovat iredentisty. To by už tam byl také dávno klid. A o tom jsem přesvědčen, jako o ničem jiném na světě. Určitě alespoň tak, jako mnozí obyvatelé Běloruska, že na hranicích jejich země stojí armáda USA a je připravena u nich zahájit vyhlazovací válku horší jak nacisti. Válka na Donbase je prostě hanba současné garnitury v Kremlu.
A přeji hezký večer.

Svatopluk Otava
Svatopluk Otava
Odpovědět  Leoš Zeman
6. 6. 2021 9:16

No, jo, jenže jako obvykle se zase prezentujete snůškou absurdit, ničím nepotvrzených a sám vlastně uvádíte, že „jste prostě přesvědčen“, „věříte“… Víra je dobrá věc ve směru k mystice, ale škodlivá při vnímání reality. Pak dovoluje demagogům vymýt i poměrně inteligentním lidem mozek do té míry, že realita se u nich zcela ztrácí a vnímají život v ideologických mantinelech, které jim vymývači povolí. Víte o kom teď píši? Patrně jste si toho nevšiml, ale bohužel o vás…

Marek Adam
Marek Adam
5. 6. 2021 9:29

Skvělý článek!