Jak vyléčit koronavir COVID-19 (SARS-CoV-2)

Nákaza COVID-19 je nemocí, ze které média vyrobila neléčitelného smrtícího zabijáka. Pokusná léčba antivirotikem remdesivir není žádná jasná výhra. Ale slyšeli jste o přípravku „Arbidol„?

Na stopu Arbidolu mě přivedl článek fyzika, analytika a badatele Adama Bendy. Vřele doporučuji k přečtení – odkaz pod článkem.

Z mainstreamových médií se o tomto nadějném přípravku moc nedovíte. Bude jen spekulací, že je to proto, že nepřišel ze správné světové strany. Nepřišel ze západu, ale z východu. Arbidol není v EU registrovaný, zde se můžou používat přípravky povolené americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

Arbidol je komerční název pro léčivou látku umifenovir, která je dostupná v Rusku a Číně již více než 25 let! Informace o něm, snad pro jeho původ, nesmí chybět na serveru manipulátoři.cz. Uvádí se, že se jedná o hoax. Ovšem podstata tohoto hoaxu spočívá v tom, že to dle serveru manipulátoři.cz Arbidol není lék, který léčí, ale jen inhibuje, a proto není lék. Inhibice je proces, který brzdí, omezuje, zadržuje, zamezuje, utlumuje nebo zpomaluje jiný subjekt. Ve stručnosti a lidsky řečeno mechanismus působení Arbidolu na vir je v podstatě ten, že zpomalí (či utlumí) nástup či projevy virové nákazy a poskytne organismu čas na aktivování vlastní imunity.

U remdesiviru se uvádí, že zabraňuje množení viru a je považován za lék. Pokud si vzpomenete s jakou slávou, byl k nám tento přípravek prvně dopraven na testovací léčbu, tak jeho účinek byl velmi chabý. Respektive nebylo plně jasné, do jaké míry uzdravení pacienta byla zásluha jeho vlastní imunity, nebo zásluha remdesiviru.

Za další poměrně nadějný přípravek na potlačení nákazy COVID-19 je možné považovat Plaquenil, který má obdobné účinky jako téměř utajovaný Arbidol. Oproti Arbidolu je to však o hodně odlišná látka. Zatímco Arbidol účinkuje poměrně dost pokojně, díky čemuž je i v Rusku tolik populární, Plaquenil je oproti tomu známý častými a nepříjemnými vedlejšími účinky. O to víc je podivné, proč místo „záhadně“ nepovoleného Arbidolu v EU dávat přednost studování použitelnosti proti COVID-19 „agresivního“ Plaquenilu. Ten je v našich končinách povolen, ale jeho užití zatím není možné na jiné indikace, než pro které je schválen. Tudíž na COVID-19 je jeho předepsání prakticky zakázané.

Objevila se i další různá léčivá, která by měla i na COVID-19 účinkovat. Např. léky na ebolu, AIDS, SARS, přípravky proti vším, ale i různé babské rady typu jedlé sody, plísňové sýry, bylinné čaje, nebo alkohol.

Žádný ze jmenovaných přípravků však není zázračný. Jsou jen možnou berličkou v případě, že je již člověk infikován.

Ovšem místo léčiv, je vhodnější prevence. Co bych doporučil…

  • mechanickou ochranu (roušky, respirátory) v místech s vyšší koncentrací lidí (nákupní střediska, dopravní prostředky atp.),
  • zvýšenou hygienu a mytí rukou, ať již dezinfekcí nebo i obyčejným mýdlem,
  • zvýšený příjem vitamínu C a D,
  • pohyb v přírodě a na slunci (slunce = tvorba vitamínu D),
  • nekouřit, kuřáci mají vyšší riziko komplikací,
  • zdravou stravu a zdravý životní styl,
  • méně stresu, protože COVID-19 nemá na svědomí zdaleka tolik úmrtí jako jiné choroby, kterým se však nedostává zdaleka tolik mediální pozornosti.

 

 

Ing. Jaroslav Drobný, místopředseda ANS pro ekonomiku

 

 

Odkazy:

Článek na stránkách Adamy Bendy: „S pandemií COVID-19 mohl už dávno pomoci lék, který je však ignorován„: https://adambenda.net/index.php?id=s-pandemii-covid-19-mohl-uz-davno-pomoci-lek-ktery-je-vsak-ignorovan

 

Článek „HOAX: Kamarád v lékárně koupil lék na koronavirus vyrobený v Rusku v roce 2019 (Arbidol)“ na serveru Manipulátoři: https://manipulatori.cz/hoax-kamarad-v-lekarne-koupil-lek-na-koronavirus-vyrobeny-v-rusku-v-roce-2019-arbidol/

 

Článek o zákaz předepisování přípravku Plaquenil „‚Potenciálně účinný pro léčbu COVID-19.‘ Ministerstvo omezilo předepisování antimalarik Plaquenil“ na serveru iRozhlas.cz: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/narizeni-lek-planquenil-lecba-koronavirus-covid-19-lekari-ministerstvo_2003221802_vtk

 

Článek „Proti koronaviru může pomoct čtvrt století stará pilulka z Ruska, potvrzuje virolog Růžek“ na serveru info.cz: https://www.info.cz/cesko/proti-koronaviru-muze-pomoct-ctvrt-stoleti-stara-pilulka-z-ruska-potvrzuje-virolog-ruzek-44650.html

 

Zajímavý článek: „Koronaviry se vyvíjí miliony let, přirozený přesun na člověka je neslýchaný, tvrdí bioložka“ na serveru EuroZprávy.cz: https://eurozpravy.cz/veda-a-technika/veda/koronaviry-se-vyviji-miliony-let-prirozeny-presun-na-cloveka-je-neslychany-tvrdi-biolozka.6e4c51eb/

 

 


 

 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Ruda
Ruda
4. 5. 2020 23:27

Lék Arbidol je opravdu známí již delší čas.S úspěchem je používaný.Protože ale jak je psáno , je tuším z Ruska ,tak ve světě se nepoužívá. USA nejde o zdraví lidí ale o kšeft.Přitom je známo,že tento Coronavir mají patentovaný USA již minimálně 5 let.Tudíž na to určitě znají i obranu.Vždyt z těch jejich laboratoří vyšly všechny svinstva.Máme ještě v paměti i rozesílání Antraxu,K nám to bylo zaslané také na určenou adresu.