Jak se vyvázat ze systému, který je ovládán korporacemi

Výňatek z dopisu na dotaz ohledně tzv. živého člověka.

 

…živý svobodný člověk nepodléhá právnímu systému stvořenému pro korporace, který je v nejširším slova smyslu nazýván námořním právem.

Smutnou skutečností je fakt, že se společnost (a to platí globálně pro celý svět, nikoliv jen pro ČR) dostala do stavu, kdy všichni občané všech států jsou „pouhými otroky“ a účetními položkami v rámci těchto států, které jsou také korporacemi a které jsou nadto ovládány nikým nevolenými jednotlivci. Tito neviditelní jednotlivci pak dávají instrukce „zvoleným politikům“. Ti pak píšou zákony a určují pravidla pro náš každodenní život.

Do určité míry si za to jako lidé můžeme sami, protože chodíme volit stále stejné politické strany a donekonečna poslušně plníme všechna zvěrstva, která se pro nás v podobě zákonů a nařízení připravují, jakkoliv je to proti zdravému selskému rozumu – viz např. současný největší podvod v dějinách lidstva zvaný „koronavirová pandemie“ a vše, co pod rouškou nesmyslného strachu přináší.

 


 

Aktuálně v tuto chvíli nemáte žádnou možnost získat dokumenty, které by protistrana (tzn. stát Česká republika) uznávala a na jejichž základě byste se jednoduše vyvázali z jurisdikce České republiky. Informace, že k tomu postačí vyplnit žádost a opatřit ji podpisem (nebo i otiskem prstů) čtyř dalších svědků a kamkoliv tuto žádost zaslat, je bohužel dezinformací, která se rychle šíří mezi svobodumyslnými lidmi. Není tedy možné, aby se z otrokářského právního systému České republiky účinným způsobem vyvázali jednotlivci. Nezbývá tedy, než aby to koordinovaným způsobem udělala velmi významná skupina obyvatel ČR.

Mám pro Vás ale několik dobrých zpráv. Jednak se naše společnost dostala do takového stavu totality, že představitelé České republiky již nedodržují ani zákony, které jsou napsány ve prospěch korporací a pošlapávají i ta poslední lidská práva, která svým občanům-otrokům garantuje Ústava České republiky, Listina základních práv a svobod a řada dalších zákonů, které si nadto navzájem odporují a vylučují se. Stačí se pro tento okamžik zaštítit platnými zákony a bránit svoje lidská práva.

Tato situace je totiž dlouhodobě neudržitelná a systém se proto brzy změní. Aby se systém změnil pro nás k lepšímu a nikoliv k horšímu, je třeba, abychom se o to postarali tím, že podpoříme patřičné síly, které již tuto změnu spoluvytváří. Stačí proto sledovat internet, sociální sítě a některé alternativní weby, kde se vyskytují návody, jak v současné době přežít. Pokud ovšem chceme přežít jako kolektiv, nezbude, než tyto informace dále sdílet a šířit ve svém okolí.

Aliance národních sil vystupuje v tuto chvíli v éteru zřejmě jako nejsilnější skupina, která dává lidem návod, jak na to. V tuto chvíli jsou připravovány kompletní návody pro lidi, jak se stát znovu svobodnými lidskými bytostmi, a předpokládám, že v horizontu několika málo měsíců bude celá tato problematika komplexně zpracována, veřejnosti představeny všechny dokumenty a kroky, které jako lidé budeme muset udělat, abychom si vytvořili svobodnou společnost.

Do té doby si zatím můžete udělat prohlášení živého svobodného člověka pro sebe samotného a i s jeho pomocí šířit myšlenku svobody do éteru. Vzor takového prohlášení vydala ANS v létě na svém webu a představila jej opakovaně ve vysílání Svobodného vysílače CS – viz archiv.

S láskou a úctou,
jiří sobkiewicz

P.S. – píšu si Váš mail na seznam těch, kteří mají zájem o příslušné informace a budu Vás ve správný okamžik kontaktovat


 
 

Autor příspěvku: ans

4.6 18 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Mirek
1. 12. 2020 16:42

Děkuji mockrát z celého srdce a budu velmi rád když mě o všem kolem toho jak se stát svobodnou lidskou bytostí budete informovat.
Sílu a disciplínu nám všem.

svobodný pán mirek z kyjova