Jak se dá působit na státní moc?

Od Nestora:

Má-li 10% znalosti a 90% jsou zatvrzelí podpindosníci, tak vyhraje těch 10%. Protože vždy vítězí ty ideje, za kterými stojí pravda a spravedlnost.

Vždy je hned poznat, když člověk mluví pravdu, to míří přímo k cíli, to potom nelze zamluvit, zkritizovat a potlačit nějakými inteligentními fakty! Odkazy na autoritativní vědce. On je nezlomný, je možné ho jen překřičet, zařídit to tak, aby se hlas toho člověka vytratil v celkovém hluku. Ale do sporu s konceptuálně zdatným, rozumným chlapem, který ví, o čem mluví, nikdo nepůjde, protože je to hloupé. Ono je vůbec lhát fyzicky nesnadné, žvanit nesmysly je intenzivní intelektuální práce! Emocionální přepětí, které člověka deptá a ničí. Zatímco mluvit pravdu je SNADNÉ A LEHKÉ

Není tedy nutné se s někým prát. Prostě jen měň svou informační náplň. Vytlačuj z hlavy ten televizní šmejd novými informacemi, dokud si v hlavě neposkládáš ucelený řídící obrázek. 

Protože je to jediný způsob, jak se stát svobodným, zdravým a plnohodnotným člověkem. Je přece krásné vidět, jak před tvýma očima rozkvétá tvá vlast, jak se obrozuje.

 

Další podrobnosti jsou zde: https://kob-forum.eu/…ygQ

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS